2022’de Instagram’da Son Takipçiler Nasıl Görülir?

2022’de Instagram’da Son Takipçiler Nasıl Görülir?

Instagram, Meta’nın popüler bir fotoğraf paylaşım sosyal medya uygulamasıdır. Bazen seni kimin takip edeni bilmek isteyebilirsin. Ayrıca başkalarının son takipçilerinin kim olduğunu bilmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızı kimin takip edip etmediğini hiç merak ettiniz mi? Böyle bir durumda, Instagram’da son takipçileri görmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için birkaç yöntem vardır. Makalenin tamamını okuyun ve öğrenin.

Peki, neden Instagram’da son takipçileri görmek istiyorsunuz? Bunun çeşitli nedenleri olabilir. Çocuğunuzun aktivitelerini izlemek için bunu yapmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızın yaş sınırlaması olan ve güvenli olmayan hesaplar tarafından takip olmadığından emin olmak için son takipçilerini bulmak isteyebilirsiniz. İçerik oluşturucular, son takipçilerin yardımıyla içeriklerinin ne olması gerektiği hakkında bir fikir edinecektir. Takipçilerini ilgilendiren içeriğin ne olduğunu bilecekler.

Instagram’da Son Takipçiler Nasıl Görülir?

Instagram, son takipçilerinizi görmeniz için doğrudan bir seçenek sunar. Ancak, başkalarının son takipçilerini görmek istiyorsanız, Instagram size böyle seçenekler vermez. Bu nedenle, aynı şekilde çeşitli üçüncü taraf uygulamaları kullanmanız gerekir. Instagram’daki son takipçileri görmek için iki yöntem vardır:

  1. Kendi Son Takipçilerinizi Görün
  2. Başkalarının Son Takipçilerini Görün

Instagram’da Kendi Son Takipçilerinizi Görün

Kendi son takipçilerinizi görmek çok kolaydır. Instagram, takipçi listenizi görüntülemek için takipçileri tarihe göre sıralanmış olarak görme seçeneğine doğrudan olanak tanır. Instagram’daki son takipçileri görmek için aşağıdaki adımları izlemesi yeterlidir:

1. Profilinizi Instagram’da açın.

2. Dokunun ‘Takipçiler’ ve son takipçilerinizin tarihe göre sıralendiğini göreceksiniz.

Instagram'da Son Takipçiler Nasıl Görülir?

Kendi son takipçilerinizi görmek çok kolaydır. Bunu yapmak için başka uygulamalara ihtiyacınız yoktur. Bu yöntemi android, iPhone gibi farklı platformlarda ve pc’lerinizde kullanabilirsiniz. Başkalarının son takipçilerini görmenin yolları da vardır.

Instagram’da Başkalarının Son Takipçilerini Görün

Instagram, başkalarının son takipçilerini doğrudan görmenize izin vermez. Ancak, bunu yapmanıza izin veren birkaç uygulama vardır. Bu uygulamalar SnoopReport ve KidsGuard Pro’dur. Her ikisi de ücretli uygulamalardır ve başkalarının son takipçilerini tanımak için ücretsiz uygulama alamazsınız.

SnoopReport’ı kullanma

Başkalarının son takipçilerini tanımak için en çok kullanılan uygulamalardan biri SnoopReport’ dur. Bunu yapmak için belirli bir para ödemeniz ve bir plan satın almanız gerekir. Uygulama ücretsiz değildir. Ayrıca web tabanlıdır ve akıllı telefonunuz için uygulamaları yoktur. Başkalarının Instagram’daki son takipçilerini görmek için aşağıdaki adımları izlemesi yeterlidir:

1. SnoopReport’ta bir hesap oluşturun.

Instagram'da son takipçiler nasıl görülir?

2. SnoopReport planlarından birini seçin ve satın alın.
3. Tıklayın ‘Profil Ekle’ ve son takipçilerini görmek istediğiniz kullanıcı adını girin.

Açık kaynaklardan veri toplarlar ve size raporu gönderirler. Raporun saatini de ayarlayabilirsiniz. Bu, profesyoneller tarafından yaygın olarak kullanılan bir uygulamadır. Sadece takipçileri takip etmiyor, aynı zamanda hesabın harika bir genel raporunu da sağlıyor.

KidsGuard Pro’nun Kullanılması

Başkalarının Instagram’daki son takipçilerini görmek için başka bir uygulama KidsGuuard Pro. Bu web tabanlı bir uygulamadır, ancak Play Store’dan ve App Store’dan indirebilirsiniz. Bu uygulama çocuğunuzun akıllı telefon casusluk yazılımına benzer. KidsGuard Pro kullanan son takipçileri görmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Bir plan seçin ve KidsGuard Pro’yi telefonunuza yükleyin.

Instagram'da Son Takipçiler Nasıl Görülir?

2. Takipçilerini kontrol etmek istediğiniz telefona Kidsguard Jr’ı yükleyin.
3. Kidsguard Jr’ı başlatın ve ‘Şimdi Bağla’.
4. QR Kodunu telefonunuzdan tarayın ve raporları almaya başlayacaksınız.

Bu uygulamanın çocuğunuzun telefonuna yüklenmesi gerekir. Bu uygulama ebeveynler için yapılır ve çeşitli ülkelerdeki yetişkinler için yasa dışı olabilir. Uygulamaya başka bir kişinin telefonunda ihtiyacınız olduğundan, onları izlediğinizi de öğrenebilirler.

Instagram’da Son Takipçilerimi Görebilir miyim?

Evet, son takipçilerinizi Instagram’da görebilirsiniz. Ayrıca, aynı şekilde herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına da ihtiyacınız yoktur. Instagram size takipçileri kendiniz için sıralama seçeneği sunar. Profilinizi ziyaret ettiğinizde ve aşağıdakilere dokunduğunuzda, liste varsayılan olarak sıralanır. İnsanlara takip ettiğinizi göstermenin temel bir yoludur. Ancak aynı şeyi sıralayabilirsiniz. Kişileri görmek için, aşağıdaki tarihe göre takip edersiniz. Yan taraftaki oka tıklayın ve Takip edilen tarih: Son’u seçin. Bu size en son en üstte takip ettiğiniz kişilerin listesini gösterir.

Son

Bu nedenle, Instagram’daki son takipçileri kolayca görebilirsiniz. Uygulamanın kendisini kullanarak son takipçilerinizi kontrol etmek çok kolaydır. Başkalarının son takipçilerini görmek için üçüncü taraf uygulamalara ihtiyacınız var ve belirli bir miktar para ödemeniz gerekiyor. Sadece yukarıda verilen adımları izleyin ve hepiniz gitmeye hazırsınız. Makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Instagram’da son takipçileri nasıl göreceğiniz konusunda cevabınızı aldığınızı umuyoruz. Lütfen bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve büyümemize yardımcı olun. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, bunları yorum kutusuna bırakın.

Ayrıca Oku:

Instagram Hikayelerini Müzikle Nasıl Kaydederim?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan