2022’de Snapchat’te Hızlı Ekle Nasıl Kapatılır?

2022’de Snapchat’te Hızlı Ekle Nasıl Kapatılır?

Snapchat, 2011’deki tanıtımından bu yana kullanıcıları uygulamada sosyalleşmeye ikna etme yeteneğiyle beğeni topladı. Ancak, başkaları tarafından iletişime geçmek istemediğinizde birkaç kez olabilir. Bu yazıda, Snapchat’te Hızlı Ekle’yi nasıl kapatacağınızı öğreteceğiz.

Hızlı ekleme, Snapchat’te arkadaş eklemenin dört yolundan biridir. Snapchat’teki “Hızlı Ekle” işlevi, kullanıcıların arkadaşlarını görüntü ve video paylaşım sitesinde bulmalarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Sadece kullanıcı adıyla arama yapmaktan daha uygun bir şekilde eklenmesini gerektirir. Snapchat’in algoritması, özellikle paylaşılan arkadaş sayısına veya diğer verilere bağlı olarak, bireyleri size otomatik olarak önerecektir.

Snapchat’te Hızlı Ekle nasıl kapatılır?

Arama kutusunun altında görünen Snapchat’te Hızlı Ekle’yi kapatamazsınız. Tüm kullanıcılar için varsayılan olarak etkindir.

Belirli kişilerin önerilerde görünmesini istemiyorsanız, kullanıcının sağındaki çapraz sembole basarak bunları gizleyebilirsiniz. Gizlendikten sonra tekrar ortaya çıkmasınlar.

Hızlı Ekleme önerileri tamamen kaldırılamaz.

Birinin Snapchat’inde Hızlı Ekleme Önerilerinde Görünmekten Kendinizi Nasıl Gizlersiniz?

Tanımadığınız kişilerden çok fazla arkadaşlık isteği alıyorsanız hesabınız için hızlı ekleme önerilerini kapatabilirsiniz. Bu, başkalarının Hızlı Ekleme fikirlerinde görünmenizi engeller. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

1. Snapchat’i Android veya iOS cihazınızda açın.

2. profil resmi.

3. ayarlar simgesi sağ üst köşede.

Snapchat'te Hızlı Ekle nasıl kapatılır?

4. “Kim yapabilir…” ve dokunun “Hızlı Ekle’de beni gör”.

Snapchat'te Hızlı Ekle nasıl kapatılır?

5. Işaret -ini kaldırın seçeneği belirleyin.

Snapchat'te Hızlı Ekle nasıl kapatılır?

Snapchat Hızlı Ekleme neye dayanır?

Hızlı Ekleme işlevi söz konusu olduğunda, Snapchat algoritmasının yaptığı sonuçlara ulaşmak için çeşitli verileri nasıl tarttığu belirsizdir. Bununla birlikte, dikkate alınan birkaç net önlem vardır.

Kişi listenizde birinin telefon numarası varsa ancak henüz Snapchat arkadaş listenize eklemediyseniz, bu kişi Hızlı Ekleme olarak önerilebilir. Ayrıca, ortak arkadaşlarınıza veya tanışabileceğiniz kişilere dayanmaktadır.

Hızlı Ekleme’yi kapatmak daha mı iyi, yoksa açık mı tutmalıyım?

Hızlı Ekleme aracı, yeni insanlarla tanışmak ve sosyal çevrenizi genişletmek için yeni bağlantılar yapmak için harika bir yöntem olabilir.

Öte yandan bazı insanlar, arkadaş listelerinin zaten çok geniş olduğuna ve tüm arkadaşlarının arkadaşlarıyla bağlantılı olmanın anlamsız olduğuna inanıyor.

Hızlı Ekle seçeneğini açık tutmayı düşünüyorsanız, er ya da geç rahatsız edici hale gelecektir. Sonuç olarak, Hızlı Ekleme özelliğinin kullanımı ilgi alanlarınıza ve Snapchat etkinliğinize nasıl değer verdiğinize göre belirlenir.

Son

Snapchat’te Hızlı Ekle’yi kapattığınızda, tanımadığınız birçok kişiden gereksiz arkadaşlık isteklerini kaydeder. Bu prosedürleri izlerseniz hesabınız için Snapchat’te Hızlı ekleme’yi başarıyla kapatmış olacaksınız.

Bu makalenin Snapchat’te Hızlı Ekle’yi kapatmanız için yararlı olduğunu umuyoruz. Yorumlarınızı ve sorularınızı yorum kutusundan bize bildirin!

Yorum Yap
0 Yorum yapan