2022’de Spotify’da Dil Nasıl Değiştirilir?

2022’de Spotify’da Dil Nasıl Değiştirilir?

2008’deki kuruluşundan bu yana Spotify, günümüzün en çok tercih edilen uygulamalarının zirvesine çıkmayı başardı. Go-to müzik dinleme uygulamanızın istediğiniz dilde olmayabileceği durumlar olabilir. Bu yazıda, Spotify’da dili nasıl değiştireceğinizi öğreteceğiz.

Spotify’daki dili değiştirebilir ve ana dilinize değiştirebilirsiniz. Öte yandan, yeni bir dil öğreniyorsanız, aynı dille değiştirebilirsiniz. Öğrenmeye çalıştığınız yeni dili daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

Spotify’da dil nasıl değiştirilir?

Spotify’daki dili hem telefonda hem de kişisel bir bilgisayarda değiştirmek mümkündür. Bu makalede, her iki cihaz türü için de süreci gösterdik:

1. Telefonda

İPhone ve Android için Spotify uygulaması, Premium hesabınız olmadığı sürece bunu uygulamadan yapmanıza izin vermez. Spotify’da premium hesabınız yoksa, telefonunuzun ayarlarını kullanmanız gerekir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

1. ayarlarına göre ayarlar.

2. Arama Dil ve Bölge.

3. Seçin iPhone dili.

Spotify'da dil nasıl değiştirilir?

4. istenen dili kullanarak dile neden oldu.

Spotify'da dil nasıl değiştirilir?

2. Kişisel Bilgisayarda

Kişisel Bilgisayarda, Spotify uygulamasındaki dili doğrudan değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

1. Spotify uygulaması.

Spotify'da dil nasıl değiştirilir?

3. Seçin Ayarlar.

Spotify'da dil nasıl değiştirilir?

Spotify'da dil nasıl değiştirilir?

5. Tercih ettiğin dile tıkla.

Spotify'da dil nasıl değiştirilir?

6. Efektin tadını çıkarmak için uygulamayı yeniden başlatın.

Spotify’da Kaç Dil Var?

Spotify, Şubat 2021’deki Stream On etkinliğinde bu yılki hedeflerinden birini açıkladı: uygulamasını ekstra dillerin ve yeni pazarların bir karışımını kullanarak mümkün olduğunca çok müşterinin kullanımına açmak.

Spotify artık toplam 62 dil, 36 ek seçenek eklenmesi sayesinde.

Yabancı melodilere erişmek için Spotify hesabımı başka bir ülkeyle değiştirebilir miyim?

Spotify Premium aboneliğinizi, bu ülkelerden birinden bir ödeme yönteminiz olduğu sürece Spotify’ın erişilebilir olduğu herhangi bir ülkede kullanabilirsiniz. Spotify premium’unun büyük bir koleksiyona sahip bir ülkeden satın almanızı ve Spotify’ı düzenli olarak kullanmanızı öneririz. Spotify’ın, ana ulusunuzun farklı olmasına rağmen, o ülkede olmadığınıza ve sadece dolaştığınıza inanmasına neden olur ve bu nedenle aynı premium hesabı başka bir ülkede kullanmanıza izin verir.

Premium hesabınız varsa, şu anda içinde olduğunuz ülke için ayarlarınızı ayarlamak için hesabınıza gidin ve kimlik bilgilerinizle giriş yapın.

Buradan, “Profili düzenle” menüsüne gidin ve seçim listesinden yeni ulusunuzu seçin. Ülke.

Son

Spotify’daki dili değiştirerek, uygulamayı tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Yeni bir dil öğreniyorsanız, son derece yararlı olacaktır.

Bu makalenin sizin için yararlı olduğunu umuyoruz. Yorumlarınızı ve sorularınızı yorum kutusundan bize bildirin!

Yorum Yap
0 Yorum yapan