Discord’da Biriyle Arkadaşlıktan Nasıl Çıkar?

Discord’da Biriyle Arkadaşlıktan Nasıl Çıkar?

Hiç biri oldu mu? Rahatsız edici Seni uyuşmazlık içine mi ekleyeceğiz? Kabalık etmeden onları arkadaş listenden çıkarmak ister misin? Kuyu. Neyse ki anlaşmazlıkta endişelenecek bir şey yok. Şunları yapabilirsiniz kolayca insanları listenizden çıkarmanın ince özelliğini sağladığından, anlaşmazlıkta birini arkadaşlıktan çıkarın.

Anlaşmazlıkta birini arkadaşlıktan çıkarsanız, bu devre dışı bırakmak kişiyle etkileşime girmenizi. Önceki konuşma silinmeyecek Ve diğer kişiye de onları arkadaş olarak çıkardığınız bildirilmez. Ancak arkadaş listelerini kontrol etmeye karar verirlerse artık kullanıcı adınızı görmezler.

Bu anlaşmazlık üzerinde oldukça kolay bir özelliktir. Ancak, yeni kullanıcılar başlangıçta adımları bulmakta zorlanabilir. Bu makale aracılığıyla, size adım adım rehberlik edeceğiz. anlaşmazlıkta birini arkadaşlıktan çıkartma.

Discord’da Biriyle Arkadaşlıktan Nasıl Çıkar?

Anlaşmazlıkta birini arkadaşlıktan çıkarabilirsiniz, bunu ya anlaşmazlıklarınızdan yapabilirsiniz. mobil uygulama veya üzerinden KİŞİSEL BİLGİSAYAR. İnsanları arkadaşsız etmenin iyi yanı, size doğrudan mesaj atamayacaklarıdır. Aynı sunucudaysanız, iletilerini de göremezsiniz. Bu nedenle, discord hesabınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mobil Uygulamayı Kullanma

İlk olarak, yapmadıysanız discord mobil uygulamasını yükleyin. Ardından hesabınıza giriş yapın ve anlatıldığı gibi adımları izleyin.

1. menü simgesi.

2. ileti simgesi.

Arkadaşlarınızın bir listesini göreceksiniz.

Discord'da Biriyle Arkadaşlıktan Nasıl Çıkar?

3. Bir kullanıcı adı.

Discord'da Biriyle Arkadaşlıktan Nasıl Çıkar?

4. Onların profil.

5. üç noktalı menü simgesi.

Discord'da Biriyle Arkadaşlıktan Nasıl Çıkar?

6. Seçin “Arkadaşı Kaldır“.

Discord'da Biriyle Arkadaşlıktan Nasıl Çıkar?

Bilgisayar kullanma

İlk olarak, disko uygulamanız yoksa bilgisayarınıza yükleyin. Web tarayıcısı üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Anlaşmazlık başlatın ve hesabınıza giriş yapın.

1. Discord simgesi.

Arkadaş listenizi göreceksiniz ve doğrudan mesaj listesinin altında, mevcut kişilerinizin bir listesine sahip olabileceksiniz.

2. Bir kullanıcı.

3. Profil kafalarına dokunarak “Profili Görüntüle“.

Profili Görüntüle

4. Tıklayınız üç noktalı menü simgesi.

Üç noktalı menü simgesine tıklayın.

5. Seçin “Arkadaşı Kaldır“.

Arkadaşı pc'den kaldırma

Artık anlaşmazlıkta arkadaş listenizdeki insanları başarıyla arkadaşlıktan çıkarmışsınız.

Discord’da Birini Susturabilir misin?

Anlaşmazlıkta birini arkadaşlıktan çıkarmanın avantajları vardır, ancak bu tür sert önlemler aldığınızın farkında olabileceğinden korkuyorsanız, o zaman sizin için en iyi seçenek olmayabilir. Ancak, yine de onlarla etkileşiminizi en aza indirmek istiyorsanız, bunun yerine anlaşmazlıkta sessize almayı tercih edebilirsiniz. Anlaşmazlıkta birini susturmak için verilen adımları izleyebilirsiniz.

1. Açık Ahenksizlik ve kütük hesabınıza girebilirsiniz.

2. Tıklayın discord simgesi ve sağ tıklatın kullanıcı adıyla.

3. Seçin “@username sessize alma

Anlaşmazlıkta birini sustur

4. zaman dilimi.

Zaman dilimini yönetme

Onları anlaşmazlıkta belirli bir zaman dilimi için sessize alabileceksiniz. Bu, bu kişinin anlaşmazlıkta etkileşimini ve bildirimini önlemenin ince bir yolu olacaktır.

Discord’a Nasıl Bir Kişi Eklenir?

Şimdi anlaşmazlıkta birini nasıl arkadaşlıktan çıkarabileceğimizi ele aldığımıza göre, yeni kullanıcılar da nasıl diskoya birini ekleme. İnsanları anlaşmazlık üzerine eklemek, başkalarıyla daha fazla sosyalleşmeye yardımcı olacak ve onlarla doğrudan mesaj yoluyla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Anlaşmazlıkta birini şu şekilde ekleyebilirsiniz.

1. Açık Ahenksizlik ve kütük hesabınıza girebilirsiniz.

2. discord simgesi seçin ve “Arkadaşlar“.

Discord'a birini ekleme

3. Seçin “Arkadaş Ekle“.

Discord'a birini ekleme

4. kullanıcı adı etiketleriyle ve “Arkadaşlık isteği gönder“.

Discord'a birini ekleme

Anlaşmazlık üzerine kişi eklediniz ve onlarla bir konuşma başlatabilirsiniz.

Son

Discord, gençler arasında giderek daha fazla popülerlik kazanıyor ve her gün anlaşmazlık hesabı oluşturan nispeten daha fazla insan var. Umarız bu makale insanlara yardımcı olur ve alternatifler ve insanlar ekleme ile birlikte anlaşmazlıkta birini nasıl arkadaşlıktan çıkarabileceğimiz hakkında bir fikir sağlamıştır.

Ayrıca Oku:

2022’de Discord’da Biri Nasıl Sessize Alındı?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan