Discord’da Silinen Mesajlar Nasıl Görülir?

Discord’da Silinen Mesajlar Nasıl Görülir?

Discord, insanlarla bağlantı kurmanın ve gizliliği korumanın kolay ve organize bir yolu olmuştur. Birçok ileti havuzunda, bir iletiyi yanlışlıkla kolayca silebilir veya silme işlemi kasıtlı olabilir.

Discord’da silinen mesajlar nasıl görülir? Bir şey, Discord sunucunuzda silinen iletilerin günlüğünü görmek için yönetici haklarına ihtiyacınız olmasıdır, aksi takdirde Silinen iletileri Discord’da görmek için hack yolları uygulamanız gerekir.

Nasıl yapacağına görmek için okumaya devam edin.

Discord’da Silinen Mesajlar Nasıl Görülir?

Discord’da silinen iletileri görmek için yönetici olmalısınız. Bu, sunucunuzda silinen iletilerin günlüğünü görmek için tüm hakları ve erişimi sağlar. Eğer öyleyse, Discord’da silinen iletileri görmek için aşağıdaki adımları uygulayın:

1. Silinen iletiyle sunucuya sağ tıklayın.

2. Sunucu Ayarları ve sonra Denetim Günlüğü.

3. Tıklayın Eyleme Göre Filtre Uygula ve basın İletileri Sil.

4. Silinen mesajla ilgili bilgileri göreceksiniz.

Botları kullanarak Discord’da Silinen mesajlara bakın

Burada, bahsedilen adın önce bir bot mu yoksa eklenti mi olduğunu size söyleyeceğiz. Ardından, Discord’da silinen mesajları görmek için bunları nasıl kullanacağınızı anlatacağız:

YAGPDB (Başka Bir Genel Discord Botu)

Bu, YAGPDB web sitesinden indirdiğiniz ve tıkladığınız bir bottur Sunucuya Ekle. Giriş yapmalısınız Discord’a ve bulmak bu bottan Sunucu Seç. Botu silinen mesajla sunucuya bağlamanız ve bota bir rol atamanız ve Önümüzdeki.

Şimdi Discord Server’a gidin ve -log ve size bir bağlantı gösterilecektir. Bağlantıya gidin ve silinen iletiler bir günlük formunda gösterilir.

BetterDiscord

Discord’da daha iyi gezinmek için eklentileri kullanan bir bot değil, bir uzantıdır. Bu durumda, silinen iletileri görmek için kullanabilirsiniz. BetterDiscord’un resmi web sitesine gidip İndirmek birinci. O zaman bas. ‘BetterDiscord Yükle’ ve üzerine tıklayın Önümüzdeki. Discord’un hangi sürümünü yüklemek istediğinize karar vermeniz gerekir. Git Ahenksizlik normal bir versiyon için.

Tıklayın Yüklemek BetterDiscord’u yüklemek ve bir sonraki adıma hazırlanmak için.

MessageLoggerV2

Şimdi MessageLoggetV2 adlı bu eklentiyi buradan indirmeniz ve yüklemeniz gerekiyor. MessageLoggerV2’yi kullanmak için BetterDiscord’a ihtiyacınız var. İndirdikten sonra, masaüstünüzde Discord’ı açın ve vitese tıklayın ve Kullanıcı’ya gidin Ayarlar. Bulmak ‘BetterDiscord’ ve üzerine tıklayın Eklentiler.

Şimdi MessageLogger’ı kaydettiğiniz klasörü açın. Geriye kalan tek şey ‘Eklentileri Aç Klasörü’ne tıklamak ve MessageLoggerV2’yi eklentiler klasörüne sürükleyip bırakmak. Ardından eklentiyi etkinleştirin ve Discord’ı yeniden başlatın.

Ardından, silinen iletiyle Discord sunucusunu sağ tıklatıp ‘İleti Kaydedicisi’. Sonra devam Günlüğü Açve silinen iletilerin tarih ve saatini içeren silinen iletilerinizi bulun.

Son

Bu hack’ler Discord’da silinen mesajların ayrıntılarını görmenin resmi bir yolu olmasa da, silinen mesajları bulmanın en çok kullanılan yollarından biridir. Ve bu botları ve eklentileri kullanmak için Discord’dan yasaklanmasanız bile, aşırıya kaçmamanız önerilir.

Artık Discord’da silinen mesajları nasıl göreceğinizi bildiğinizi umuyoruz.

Bir iletinin ne zaman silindiğinde başkalarıyla bir çakışmayı yönetmenize yardımcı olup olmadığını yorumlarda bize bildirin.

Ayrıca Oku:

Discord’da Birini Nasıl Yönetici Yapabilirim?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan