En İyi Havuz Temizleme Robotları Hangileridir?

En İyi Havuz Temizleme Robotları Hangileridir?

Havuz temizleme robotu, havuz zeminlerinin ve duvarlarının temizliği için kullanılan bir araçtır. Havuz robotu, daha pratik ve profesyonel temizlik imkanı sağlar. Havuz temizliğinde fiziksel çabanın azalmasını ve temizliğin daha kısa sürelerde tamamlanmasını sağlayan havuz robotları, süpürge görevi görmektedir.

En iyi havuz temizleme robotları arasında Dolphin, Zodiac ve BWT robot markaları gelmektedir. İleri teknolojilerle donatılmış bu havuz robotlarının uzun ömürlü olarak kullanılabilmesi, ekonomik açıdan da avantajlıdır. Hem suyun hem de havuzun temizliği için belirli periyotlarla tekrarlanan temizlik süreçleri, havuz robotlarıyla daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Havuz temizlik robotu basit çalışma prensibiyle iş gören bir havuz ekipmanıdır. Kullanım kolaylığının yanı sıra temizlik açısından da zahmetsiz olan  havuz robotlarıyla tüm havuz çeşitlerini temizlemek ve arındırmak mümkündür.

1. DOLPHİN M500 OTOMATİK HAVUZ ROBOTU

Dolphin M500 Otomatik Havuz Robotu, su hattının, havuz duvar ve yüzeyinin temizlenmesine yardımcı olan bir araçtır. Uzaktan kumanda teknolojisiyle üretilmiş Dolphin M500 modeli, MyDolphin aplikasyonu ile eşleşerek kullanılmaktadır. Havuz temizliğini daha konforlu ve pratik bir hale getiren Dolphin havuz robotu ile temizlik başlangıç süresini rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

2,5 saat süreyle aralıksız çalışabilen Dolphin havuz robotu, havuzun tüm detaylarını temizleyerek özellikle havuz zemininde oluşan kir, mikrop ve bakterileri yok etmektedir.  Hijyenik ve temiz bir havuz için Dolphin M500 modelinde otomatik motor koruma özelliği mevcuttur.

Havuz içerisinde birikmiş olan bütün pislikleri filtre haznesine hapsederek daha iyi sonuçlar almanızı sağlayan Dolphin havuz temizleme robotu, aktif fırçaları ile her havuz türü için ideal bir temizlik ekipmanı olma niteliği taşır.

2. DOLPHİN E35 HAVUZ ROBOTU

Dolphin E35 havuz robotu, yer üstü havuzların ve beton havuzların temizlenmesinde kullanılan bir araçtır. Kusursuz temizlik vaadiyle havuzların zeminlerinde, duvarlarında, kenar ve köşelerinde her alana ulaşarak detaylı temizlik sağlar.

7,5 kilo ağırlığında bulunan Dolphin E35 havuz temizleme robotu, taşıması ve kullanımı açısından son derece kolay bir temizlik aracıdır.  2 saat süreyle aralıksız çalışabilen Dolphin havuz robotu, verimli bir temizlik süreci için tercih edilen markalar arasındadır.

3. DOLPHİN S200 HAVUZ ROBOTU

Dolphin S200 havuz robotu, açık ve kapalı havuzlarda kullanılabilen bir temizlik aracıdır. 2 yıl garantili olan Dolphin S200 modeli, PowerStream teknolojisi ile üretilmiştir. Havuz tabanında oluşan yosun ve bakterileri temizleyerek berrak bir su görünümünün oluşmasına yardımcı olur.

Dolphin S200 havuz temizleme robotu, enerji tasarrufu sağlayan güç ünitesi ile hizmet vermektedir. Duvar temizliklerinde duvar yapısına ve kayganlığına göre duvara uyguladığı basıncı otomatik olarak algılayan Dolphin havuz robotu, başarılı bir temizlik sağlar.

4. DOLPHİN S100 HAVUZ ROBOTU

Dolphin S100 havuz robotu, havuz temizliğinde tercih edilen bir havuz ekipmanıdır. Dolphin S200 modeline göre daha küçük ebatlara sahip S100 modeli, benzer oranda kullanışlı ve pratiktir. Çok katmanlı filtre sistemine sahip olan Dolphin robot, görünmeyen boyutlardaki pislikleri de filtre haznesine çekerek havuzu detaylı temizler.

2 saat süreli çalışma gücü ile Dolphin S100 havuz temizleme robotu, havuz duvarlarının ve zemininin yanı sıra su hattını da temizlemektedir. Kişisel havuzlar için tasarlanmış Dolphin havuz robotu, optimal havuz temizliği sağlamaktadır.

5. ZODİAC ALPHA RA 6500 İQ HAVUZ ROBOTU

Zodiac Alpha RA 6500 iQ havuz robotu, büyük ve geniş havuzlar için tasarlanmış bir temizleyici robot modelidir. Zodiac robot, havuz temizliğini etkin bir şekilde yöneterek, kısa sürede tüm havuz duvar ve zeminini temizleyebilmektedir.

Zodiac Alpha RA 6500 iQ havuz temizleme robotu, havuzların özelliklerini tanımlayan özel temizlik sensörü özelliğini barındırmaktadır. Yaklaşık 10 kilo ağırlığına sahip Zodiac Alpha RA 6500 iQ modeli, 4 yıl süreli garantilidir.

iAqualink uygulamasıyla mobil cihazlardan yönetilebilen Zodiac Alpha RA 6500 iQ Havuz Robotu, havuz temizliğindeki beklentileri karşılayan ileri teknolojili bir araçtır.

6. ZODİAC ALPHA RA 6700 İQ HAVUZ ROBOTU

Zodiac Alpha RA 6700 İQ havuz robotu, havuzların daha çok genel temizliklerinde kullanılan bir havuz ekipmanıdır. Yükseltilmiş havuzlarda ve beton havuzlarda kullanım imkanı sunan Zodiac havuz robotu, filtre doluluk göstergesiyle robot temizliğinin zamanını bildirmektedir.

Yüksek motor gücüyle çalışan Zodiac Alpha RA 6700 İQ modeli, hem dayanıklı hem de performansı yüksek bir havuz aracıdır. 2 saat 45 dakikaya kadar çalışma performansı gösteren Zodiac robotu, her havuz modelinde kullanabilirsiniz.

iAqualink uygulamasıyla mobil cihazlardan yönetilebilen Zodiac Alpha RA 6700 İQ havuz temizleme robotu, kapsamlı temizlik için elverişlidir.

7. ZODİAC HAVUZ ROBOTU TORNAX PRO RT 3200

Zodiac havuz robotu TornaX Pro RT 3200, su hatlarını, duvarları ve havuz zeminini kolayca temizlemektedir. 5,5 kilo ağırlığındaki Zodiac havuz temizleme robotu, 2 motorlu bir havuz ekipmanıdır.

Profesyonel ve etkin bir temizlik sağlayan ve temizlik sürecini yönetebildiğiniz TornaX Pro RT 3200 havuz robotuyla, dikdörtgen, kare ve yuvarlak havuzlarda temizlik yapabilirsiniz. Güçlü filtrasyon sistemine sahip havuz robotunda 2,5 saate kadar temizlik tamamlanabilmektedir.

iAqualink uygulamasıyla mobil cihazlardan yönetilebilen Zodiac havuz robotu TornaX Pro RT 3200 modeliyle havuz kirliliğine doğrudan etki edebilirsiniz.

8. ZODİAC TORNAX RT3200 T HAVUZ TEMİZLİK ROBOTU

Zodiac Tornax RT3200 T havuz temizlik robotu, profesyonel temizlik için en çok tercih edilen havuz robotları arasındadır. Akıllı hareket sistemiyle çalışan Zodiac robot, kolay temizlenebilen filtre türüne sahiptir.

Zodiac markasının en yeni üyelerinden olan Tornax RT3200 T modeli, fiziksel temizlikte yararlı ve etkilidir. Zodiac Tornax RT3200 T havuz temizleme robotu ile temizliği optimize edebilir ve hijyenik bir havuz ortamı oluşturabilirsiniz.

iAqualink uygulamasıyla mobil cihazlardan yönetilebilen Zodiac model havuz robotları işlevselliği yüksek ve güçlü temizleyicilerdir.

9. BWT D200 HAVUZ ROBOTU

BWT D200 havuz robotu, havuz zeminini ve duvarlarını zarar vermeden temizleyen yüksek performanslı havuz temizlik ekipmanlarındandır. 10,5 kilo ağırlığındaki BWT D200 havuz temizleme robotu sayesinde her havuz modelinin temizliği yapılabilmektedir.

4D ultra ince mikrofiber filtrasyon sistemi bulunan BWT D200 havuz robotu, 2 saat boyunca aralıksız çalışmaktadır. BWT robot titreşimli fırçasıyla havuzlarda alg ve yosunları temizleyerek mikropların oluşmasını engeller.

10. DOLPHİN E10 HAVUZ TEMİZLİK ROBOTU

Kişisel havuz modellerine göre üretilmiş Dolphin E10 havuz temizlik robotu, ağ filtre türüne sahip bir havuz temizleme aracıdır. 1,5 saat çalışma performansı sergileyen Dolphin havuz temizleme robotu, kendinden programlıdır.

MyDolphin uygulamasıyla kullanım kolaylığı sağlayan Dolphin E10 modeli, ev tipi havuz modellerinde derinlemesine temizlik imkanı sağlar.

HAVUZ ROBOTUNDA BULUNMASI GEREKEN ÖZELLİKLER NELERDİR?

Havuz temizliğinde kullanılan havuz robotlarında bulunması gereken teknik özellikler:

  • Motor gücünün yüksek olması (4 motorlu robotlar),
  • Kaliteli filtrasyon sistemine sahip olması,
  • Detaylı temizlik için temizlik fırçalarının her alana ulaşabilecek potansiyelde olması,
  • Çalışma süresinin uzun olması (2 saat ve üzeri),
  • Robot ağırlığının az olması,
  • Robotun filtre sisteminin kolay temizlenebilir olması,
  • Beton havuzlarda ve yer üstü havuzlarda kullanılabilir olması,
  • Havuz duvar ve zeminine zarar vermeden temizlik yapması,
  • Kullanımının basit ve pratik olması,
  • Enerji kablosunun yeterli uzunlukta olması (en az 12 metre) vb.
Yorum Yap
0 Yorum yapan