Facebook’ta Birini Ertelemenin Yolu Nasıl?-2 Kolay Yollar

Facebook’ta Birini Ertelemenin Yolu Nasıl?-2 Kolay Yollar

Facebook, on yıldan uzun süredir sosyal medya platformlarının yarışını yönetiyor. Kabaca 2.89 aylık aktif kullanıcı ile, hala güçlü gittiğini söylemek güvenlidir. Facebook, kullanıcı deneyiminin daha iyi bir şekilde gerçeklenilmesi için çeşitli özellikler sunar. Aynı şekilde Erteleme özelliği de uygulamanın bir özelliğidir ve kullanıcının kimsenin sizi rahatsız etmesine izin vermeyerek biraz huzura sahip olmasını sağlar. Erteleme özelliği, Haber Kaynağınızın 30 gün boyunca belirli bir kişi, sayfa veya gruptan gelen güncelleştirmeleri göstermesini engeller.

Birkaç gün önce bir arkadaşınızı veya sayfanızı uyutmuş olabilirsiniz, ancak şimdi kendinizi onları ertelemeniz gereken bir durumda bulabilirsiniz. Bu nedenle, bu makalede Facebook’ta birini ertelemek için bazı yolları bir araya koyduk.

Facebook’ta Birini Ertelemeyi Nasıl Çözerim?

Birini uyutma kararından pişman olabilirsiniz ve onu ertelemenin yollarını aramak için çok sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Şanslısınız ki, arkadaşınızı erteleme süreciniz daha kolay ve biraz daha hızlı olsun diye bazı yollar bir araya geldik. Esas olarak iki yol vardır: –

  1. Ana ayarları kullanma.
  2. Profil sayfasına giderek.

1. Ana Ayarları Kullanma

Ana ayarlara giderek Facebook’ta birini kolayca ertelemeyebilirsiniz. ‘ye gidebilirsiniz.Haber Kaynağı Tercihleri‘ ve öğesini tıklatın.Kestirme‘ burada uyukladığın tüm kişileri veya sayfaları ertelemeyi seçebilirsin. Hem mobil hem de masaüstü için aşağıdaki adımları izleyin:-

Mobil Cihazlarda

1. Facebook Uygulamasını açın ve üç satır sağ altta.
2. Aşağı kaydırın ve ”ye dokunun.Ayarlar & Gt; Gizlilik‘.

Facebook'ta Birini Ertelemeyi Nasıl Çözerim?

3. ‘ye dokununAyarlar‘.

Facebook Uygulamasında Birini Ertelemek Nasıl Yapılır?

4. Şuna kadar kaydırın: Tercihler ve ‘ye dokunun.Haber Kaynağı‘.

Facebook Uygulamasında Birini Ertelemek Nasıl Yapılır?

5. ‘ye dokununKestirme‘.

Facebook cep telefonuyla Birini Ertelemeyi Nasıl Çözerim?

6. ‘ye dokununErtelemeyi Bitir’ beğenmenizin kişi/sayfası.

Facebook'ta İphone'da Birini Ertelemek Nasıl Yapılır?

Masaüstünde

1. ‘ye tıklayın.Dahasimgesine tıklayın ve ‘ye tıklayın.Ayarlar & Gt; Gizlilik‘.

Facebook'ta Birini Ertelemeyi Nasıl Çözerim?

2. ‘ye tıklayın.Haber Kaynağı Tercihleri‘.

Facebook'ta Birini Ertelemeyi Nasıl Çözerim?

3. ‘ye tıklayın.Kestirme‘.

Masaüstünde Facebook'ta Birini Ertelemek Nasıl Yapılır?

4. Tıklayınız Saat simgesi ertelemek için.

Facebook'ta Birini Ertelemeyi Nasıl Çözerim?

2. Profil Sayfasına Giderek

Ayrıca, Facebook’taki birinin profil sayfasına giderek ertelemeyi de geri alabilirsiniz. Orada onları erteleme seçeneği göreceksiniz. Sadece profillerine gidin ve bu seçeneğe tıklayın ve onları çözebilirsiniz.

1. Kişinin/sayfanın profil sayfasına gidin ve ‘üç nokta‘.

Facebook'ta birini ertelemek nasıl yapılır?

2. Dokunun ‘Uyuklanmış‘.

Facebook'ta birini ertelemek nasıl yapılır?

3. ‘ye dokununErtelemeyi Sonlandır‘yi ertelemek için.

Facebook'ta birini ertelemek nasıl yapılır?

Erteleme Özelliği Ne Kadar Sürer?

Birini uyuttıktan sonra, Haber Kaynağınızda 30 gün boyunca güncelleme almayı durdurursunuz. Bu özellik kalıcı değildir ve yalnızca 30 gün sürecektir. 30 gün tamamlandıktan sonra, daha önce yaptığınız gibi Haber Kaynağınızda bunlarla ilgili güncellemeler almaya başlayacaksınız.

Biri onları uyutup uyutm farkedecek mi?

Facebook, insanları birinin onları uyutmadığını bildirmek için bilgilendirmez. Arkadaşlarınız, sayfalarınız ve gruplarınız onları uyutttığınızı bilmeyecek. Sadece siz uyuttmuş olduğunuz insanlar hakkında bilgi sahibi olursunuz ve bunu biriyle paylaşmadıkça başka hiç kimse.

Sarmak

Facebook’un Erteleme Özelliği, haber kaynağınıza uyukladığınız kişi veya sayfadan güncellemelerin gelmesini engelleyen çok yararlı bir özelliktir. Bu özellik geçicidir ve yalnızca 30 gün sürer. Ancak bunu geri almak ve 30 günden daha kısa bir süre içinde arkadaşlarınızdan güncelleme almaya devam etmek isteyebilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, Facebook’ta birini ertelemenin bazı yollarını bir araya getiriyoruz.

Sona ulaşıyoruz, bu nedenle bu konuyla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, lütfen bunları aşağıda bırakmaktan çekinmeyin. Sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır, bu yüzden sormaktan çekinmeyin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan