Instagram Hikayelerini Müzikle Nasıl Kaydederim?

Instagram Hikayelerini Müzikle Nasıl Kaydederim?

Instagram hikayelerini kendiniz için müzikle kaydedememe sorununuz mu var? Instagram Music dünyanın her yerinde mevcut değildir. Bu nedenle, Instagram Music’e kendiniz erişemiyorsanız veya başkalarının videolarını onunla göremiyorsanız, bölgenizin bu özelliğe izin vermediğini bilirsiniz.

Ne yazık ki, bu, içinde müzik çalan bir Instagram hikayesini görmenin doğrudan bir yolu değildir. İndirip görmeniz gerekir. Ancak indirme ve görme konusunda sorun yoksa, okumaya devam edin.

Instagram Stories’i Müzikle nasıl kaydedeceğimizi bugün paylaşacağız. Bunlar, Instagram hikayelerini müzikle kaydedebilmek için bazı püf noktalarıdır ve konumunuzu değiştirmek için bir VPN’e ihtiyacınız olmaz.

Instagram Hikayelerini Müzikle Nasıl Kaydederim?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, insanların hikayelerini müzikle görüyor olabilirsiniz, müziğin kendisi hariç. Ancak bu yollarla, Instagram hikayelerini galerinizde ve bazen Instagram akışınızda müzikle kaydedebilirsiniz.

  • Üçüncü taraf uygulamalar
  • Web tabanlı uygulamalar
  • Makara videosu veya gönderi olarak yükleyin
  • Videonuzu arşivleme veya vurgulama

1. Üçüncü taraf uygulamalar

Bunlar aşağıdaki gibi uygulamalardır: ‘InStore’, başkalarının Instagram hikayelerini müzikle indirmenize yardımcı olur. İndirilen videonun içinde müzik de olacak. Yükledikten sonra ‘InStore’, videoyu şu şekilde indirirsiniz:

i. Play Store’dan ‘InStore’u indirin.

Instagram’da, hikayedeki veya gönderideki seçenekleri açın.

Instagram Hikayelerini Müzikle Kaydetme

ii. ‘Paylaş’ tuşuna basın ve InStore’s ikon.

Instagram Hikayelerini Müzikle Kaydetme

Gibi başka uygulamalar da var. ‘Instagram için İndirici’, ‘Hikaye Koruyucu’ bu, Instagram hikayelerini müzikle de kaydetmenize yardımcı olabilir. Bazı uygulamalar önce Instagram hesabınıza giriş yapmanızı gerektirebilir. Aynı işlem iPhone tarafından da uygulanır.

2. Web tabanlı uygulamalar

Bir uygulamayı indirme zahmetine girmek istemiyorsanız, hikayeleri aşağıdaki gibi web tabanlı uygulamalar aracılığıyla indirebilirsiniz: ‘instaSave’ bu şekilde:

i. Instagram’da, hikayedeki veya gönderideki seçenekleri açın.

Instagram Hikayelerini Müzikle Kaydetme

ii. Basın ‘Bağlantıyı Kopyala’.

Instagram Hikayelerini Müzikle Kaydetme

iii. Bağlantıyı yapıştırmak ve basmak için ‘instaSave’i açın ‘Şimdi İndir’.

Instagram Hikayelerini Müzikle Kaydetme

iv. Basın ‘İNDİRMEK‘.

Instagram Hikayelerini Müzikle Kaydetme

Gibi başka web siteleri de vardır. InstaSaveOnline‘, ‘StorySaver.net bu da bu videoları indirmenize yardımcı olabilir. Kullanmak istediğiniz web sitesini seçebilirsiniz.

3. Makara videosu veya gönderi olarak yükleyin

Çoğu zaman, insanlar hikayelerini normal bir gönderi olarak veya makaralarına da yüklediler. Bir Instagram hikayesi yalnızca 24 saat kaldığından, siz silmeye karar verilene kadar bir gönderi kalır. Bu şekilde hikayeyi kendinize ve herkesin görmesine saklıyorsunuz.

Bunu normal videolarınız için veya telefonunuzun konumunu ‘Instagram Müzik’ özellik.

4. Videonuzu arşivleme veya vurgulama

Bunların her ikisini de yalnızca kendi Instagram hikayelerinize yaparsınız. Bir videoyu arşivlemek videonuzu yalnızca sizin görebileceğiniz şekilde kaydederken, videoyu vurgulamak profilinizi görüntüleyebilen kişileri de etkinleştirir.

Hikayenizi arşivlemek için Instagram profilinize gitmeniz ve Ayarlar. Seçmek ‘Gizlilik’ ve üzerine tıklayın ‘Hikaye’ seçenek. Ardından, ‘Öykü’leri arşive kaydet’.

Hikayenizi vurgulamak için vurgulamak istediğiniz hikayeyi açın ve ‘Vurgula’ ve vurgulanmış bir klasör oluşturun ve ‘Ekle’.

Instagram hikayesi galeride nasıl kaydedilir?

İlk olarak, Galerinize Instagram erişimine izin verip vermediğinizi görmeniz gerekir. Bundan sonra, hikayenizi açmanız, ayarları açmanız ve ardından ‘Fotoğrafı Kaydet’.

Instagram hikayesi galeride nasıl kaydedilir

Evet, biliyoruz, bu çok manuel ama işe yarıyor. Göndermeden önce bile kaydedebilirsiniz. Hikayeyi önce oluşturabilir, kaydedebilir, gözden geçirebilir ve sonra yayınlayabilirsiniz. Bu, Instagram hikayelerini yayınlamadan müzikle kaydetmek için de geçerlidir.

Son

Bu nedenle, Instagram hikayelerini müzikle nasıl kaydedebilirsiniz. Artık ülkenizde mevcut olmasa bile başkalarının videolarını kaydedebilir ve müziklerini duyabilirsiniz. Ama hikayelerin sadece 24 saat boyunca mevcut olduğunu unutmayın.

Bu nedenle, hikayeyi zaman dilimi içinde indirmeniz gerekecek, aksi takdirde şansınız yok olacak. Aynı hikayeyi feed’lerine de yükledilerse güvendesiniz. Bunu aklında tut.

Umarız bugün verimli bir şey öğrenmişsinizdir. İlk etapta bu numarayı öğrenmek istemenizi sağlayan yorumlarda bize bildirin.

Ayrıca Oku:

Instagram’da Birinin Sesinizi Kapatıp Sustur olmadığını Nasıl Anlarsınız?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan