Instagram’da Beğenilen Gönderilerinizi Nasıl Görürsünüz?- Basit Yollar

Instagram’da Beğenilen Gönderilerinizi Nasıl Görürsünüz?- Basit Yollar

Instagram, 2020 yılında 503 milyondan fazla indirme ile tüm dünyada en çok kullanılan uygulamalardan biri oldu. Instagram, esas olarak fotoğraf ve video paylaşım yönüne odaklanan bir sosyal ağ hizmetidir. Resimleri ve videoları yükleyebilir ve hatta 24 saat süren bir hikayede yayınlayabilirsiniz. Yayınladığınız bu resimler ve videolar takipçileriniz veya herkese açık bir hesabınız varsa, gönderinizi gören herkes tarafından beğenilebilir.

Uygulamayı bir süredir kullanıyor olabilirsiniz ve bir dizi farklı gönderiye çift dokunmuş ve beğenmiş olabilirsiniz. Her gün feed’inize gelen çok farklı gönderiler var ve sadece beğendiğiniz her gönderiyi hatırlayabilirsiniz. Bu nedenle, bu makalede, Instagram’da beğendiğiniz gönderileri nasıl göreceğinizi anlatacağız.

Instagram’da Beğenilen Gönderilerinizi Nasıl Görebilirsiniz?

Beğenilen gönderilerinizi Instagram’da görmek çok kolaydır. Sadece ayarlara gitmeniz ve birkaç seçeneğe dokunmanız gerekir ve uygulamada beğendiğiniz son gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Sadece aşağıda bulunan adımları izleyin ve gitmek için iyi olacak.

1. Instagram’ı açın ve sağ alttaki profilinize dokunun.

2. ‘ye dokunun.üç yatay çizgi‘nin sağ üst köşesinden meydana gelen bir vuruşla karşılığında 2011’de 2

Instagram'da Beğenilen Gönderilerinizi Nasıl Görebilirsiniz?

3. ‘ye dokununEtkinliğiniz‘ bir seçenek listesi ortaya çıktıktan sonra.

Beğenilen Gönderilerinizi Instagram uygulamasında nasıl görebilirsiniz?

4. Aşağı kaydırın ve ”ye dokunun.Etkileşim‘.

Instagram'daki Beğenilen Gönderilerinizi iPhone'da Nasıl Görebilirsiniz?

5. ‘ye dokununSeviyor‘.

Instagram'da Beğenilen Gönderilerinizi Nasıl Görebilirsiniz?

6. Artık en son beğendiğiniz gönderileri görebilirsiniz.

Instagram'da Beğenilen Gönderilerinizi Nasıl Görebilirsiniz?

Diğer Kişiler Beğenilen Gönderilerinizi Instagram’da Görebilir mi?

İnsanlar, belirli bir gönderiyi görüntülürlerse bir gönderiyi beğendiğinizi görebilir. Ancak diğer kullanıcılar son zamanlarda beğendiğiniz tüm gönderileri göremez. Bir gönderiyi beğendiğinizi ancak yakın zamanda beğendiğiniz gönderide yer alırsa öğrenebilirler.

Instagram’da Beğendiğim Tüm Gönderileri Görebilir miyim?

Ne yazık ki, Instagram’da beğendiğiniz tüm gönderileri göremezsiniz. Beğendiğiniz ancak bundan daha fazlasını değil, en son 300 gönderiyi görüntüleyebilirsiniz. Yani şimdi en başından beri beğendiğiniz tüm gönderileri göremezsiniz.

Instagram PC’de Beğenilen Gönderileri Görebilir misiniz?

Ne yazık ki, beğendiğiniz gönderileri yalnızca mobil uygulamayı kullanarak Instagram’da görebilirsiniz. Uygulamanın Web sürümü, beğenilen gönderilerinizi görmenin bir yolunun bulunmadığı yalnızca temel özellikler sağlar. Bu nedenle, PC’deki gönderileri beğenebilseniz bile, Instagram’da beğendiğiniz gönderileri göremezsiniz.

Sarmak

Bir Instagram kullanıcısı olarak kariyeriniz boyunca binlerce gönderiye çift dokunmuş olabilirsiniz. Ancak, beğenilen gönderinin bir şekilde kaybolduğunu fark etmiş olabilirsiniz ve her şeyi unutursunuz. Beğendiğiniz tüm gönderileri hatırlamayabilirsiniz, ancak beğendiğiniz gönderiyi Instagram’da görmenin bir yolu vardır. Beğenilen tüm gönderileri göremeseniz de, en son yayınlardan en fazla 300’ü görüntüleyebilirsiniz.

Bu yazıda, Instagram’da beğendiğiniz gönderileri nasıl göreceğinizi gösterdik. Herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, lütfen bunları aşağıda bırakmaktan çekinmeyin. Herkese cevap vermeye çalışacağız, bu yüzden sormaktan çekinmeyin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan