Instagram’da Birini Nasıl Takip Edesiniz?

Instagram’da Birini Nasıl Takip Edesiniz?

Eğer öyleysen. Yeni Hedef Instagram, uygulamada yapabileceğiniz birkaç şeyi öğrenerek başlamak isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla ve hatta arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için öncelikle takip etmek Instagram’da biri. Bu, içeriklerini görmenizi ve içeriğinizi onlarla paylaşmanızı sağlar. Seni takip ederim.

Etkileyiciler veya iş firmaları veya hatta arkadaşlarınız ve iş arkadaşınız olsun, Instagram’da birini takip edebilir ve anında ona bağlanabilirsiniz. Tabii ki, bunun için, her iki taraf da. olmazsa olmaz bir Instagram hesabınız var. Bunun dışında, onları Instagram’da takip edersiniz Değil hemen, özel bir hesapları varsa paylaştıkları şeyleri görebileceğiniz anlamına gelir.

Doğrudan aramak Instagram’daki arama çubuğunda kişilerin kullanıcı adları veya Keşfetmek sekme. Instagram, kasıtlı olarak onları takip etmenizi kısıtlamadıkça, uygulamada bulunan herkesi takip etmenizi sağlar. Bu yazıda, Instagram’daki insanları takip etmek için farklı yollar arayacağız.

Instagram’da Birini Nasıl Takip Edesiniz?

Daha önceki tartışma, Instagram’da birini bulmanın ve takip etmenin nispeten kolay olduğunu açıkça ortaya koydu. Arkadaşlarınızı takip edebilir ve doğrudan Facebook gibi diğer uygulamalardan da karşılıklı olarak takip edebilirsiniz. Kullanıcı adlarını zaten biliyorsanız, Instagram’daki arama çubuğunu kullanarak onları arayabilirsiniz. Keşfet sekmesinden takip etmek için benzer beğeniye sahip kişileri de bulabilirsiniz.

Instagram’da iki tür hesap vardır: Özel hesaplar ve Ortak hesaplar. İşte instagram’da özel ve herkese açık bir hesapla birini takip etmek için uygun yöntem.

Genel Hesap

Birinin kamu hesabı olduğunu takip etmek muhtemelen ikisinin en kolayıdır. Onaylarını beklemenize gerek yoktur ve uygulama aracılığıyla anında onlarla bağlantı kurabilirsiniz. Aşağıdaki yöne gitmeden önce Instagram’ı Android veya IOS cihazınıza yükleyin.

1. Hesabınıza giriş yapın.

2. Arama simgesine tıklayın.

3. Arama çubuğuna dokunun, kullanıcı adını girin ve hesabı seçin.

Instagram'da Birini Nasıl Takip Edesiniz?

Aynı ve benzer ada sahip hesapların listesi görüntülenir.

4. ‘ye basın.Takip etmek‘ düğmesini tıklatın.

Instagram'da Birini Nasıl Takip Edesiniz?

Takip etmek‘ düğmesi ‘ olarak değişecektirErtesi‘, hesabı takip etmeyi başlattığınızı gösterir.

Özel Hesap

Özel bir hesabı takip ederek zor çünkü her şey küratörlükle ilgili gönderilerinizi görebilirsiniz. Birisi hesabını genişletmek isterse, büyük olasılıkla sizi beklemede bırakmaz.

1. Hesabınıza giriş yapın.

2. Arama Simgesine tıklayın.

Instagram'da Birini Nasıl Takip Edesiniz?

3. Arama çubuğuna dokunun, Kullanıcı adını girin ve hesabı seçin.

Instagram'da Birini Nasıl Takip Edesiniz?

Hiçbir gönderinin görüntülenemeyeceği ve ‘Bu hesap özeldir’ uyarısıyla engellendiğini göreceksiniz.

4. ‘ye dokunun.Takip etmek‘ düğmesini tıklatın.

Instagram'da Birini Nasıl Takip Edesiniz?

Fark edeceksiniz ki, kamu hesaplarının aksine, ‘Takip etmek‘ ‘ye dönüştü.Istenen‘ ve sen -maz gönderilerini doğrudan da görebilirsiniz. Sizin isteği takip et onlara gönderilecek ve sadece sonra onlar ‘Onaylamak‘ hesaplarına bağlanacaktır.

Instagram’da Anonim Olarak Birini Nasıl Takip Ederim?

Ya bu kişiyle iyi bir ilişkin olmadığı için ya da onları takip ettiğinizi bilmesini istemediğiniz içindir. Nedenleriniz ne olursa olsun, onların hayatı hakkındaki merakınızı gizlice hesaplarını takip ediyor. Instagram’da birini anonim olarak takip etmenize neden olabilecek birçok örnek vardır.

Bu makalede belirtilen yöntemleri kullanarak hem genel hem de özel hesaplar için bunu başarıyla yapabilirsiniz.

Genel Hesap

Herkese açık hesabı olan biri için, içeriğini Instagram’da gizlice görmek çok kolaydır. Şunları yapabilirsiniz doğrudan arama Instagram’daki arama çubuğunu kullanan hesapları için. Gönderilerine ‘Takip Et’ veya beğen ve yorum yapma diye basmadıkça sizin hakkımda herhangi bir bildirim almazlar.

Şunları yapabilirsiniz de herkesin kullanımına açık olduğu için hikayelerini izleyin. Büyük bir takip hesapları varsa, kullanıcı adınızı görme şansları hiç yok denecek kadar azdır.

Özel Hesap

Instagram’da birini anonim olarak takip etmenin en kolay yolu sahte bir hesaptır. Sahte bir ad altında bir hesap oluşturabilir ve bunları isteği takip etmeye göndermek için kullanabilirsiniz. Çünkü, kamu hesaplarından farklı olarak, faaliyetleriniz bildirim yoluyla onlara gönderilecek ve siz -maz takip etmediğin sürece gönderilerini ve hikayelerini gör.

Bu şansı sahte bir hesaba kaydolmak ve özel bir hesabı takip etmek için yukarıdaki adımları kullanmak için kullanabilirsiniz. Sabırla takip isteğinizi onaylamalarını bekleyin ve hala kalırken içeriklerinin keyfini çıkarabilirsiniz Anonim.

Instagram’da birini takip etmeyi bırakır mısın?

Evet Instagram’da kesinlikle birini takip etmeyi bırakın. Birini takip etmek ne kadar kolaysa, onu takip etmeyi bırakmak da aynı derecede kolay bir iştir. Hesaplarını doğrudan arama çubuğundan arayabilir veya aşağıdaki listenizde bulabilirsiniz.

1. Hesabınıza giriş yapın.

2. Profilinize gidin ve ‘Ertesi‘.

Instagram'da birini takip etmeyi bırakır mısın?

3. Arama çubuğuna dokunun ve kullanıcı adını girin.

Instagram'da birini takip etmeyi bırakır mısın?

4. Hesabı seçin.

Instagram'da birini takip etmeyi bırakır mısın?

5. ‘ye basın.Ertesidüğmesini tıklatın ve ‘ öğesini seçinTakibi Bırakma‘.

Instagram'da birini takip etmeyi bırakır mısın?

Ertesi‘ olarak değişecektir.Takip etmek‘ ve aşağıdaki listenizden kaldırılacaklardır.

Son

Instagram, farklı türdeki insanlarla ilişki kurmanızı sağlayan bir yerdir. Bilmek nasıl takip ve takibi bırakma birisi uygulamayı tam olarak kullanmak ve keyfini çıkarmak için çok yardımcı olur. Umarız bu yararlı bir makaleydi. Herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan