Özel Twitter Hesabı Nasıl Görüntülenir?

Özel Twitter Hesabı Nasıl Görüntülenir?

Twitter, dünya çapında 397 milyondan fazla insanla dünya çapında en popüler sosyal ağ sitelerinden biridir. Buradaki her şey Tweetlerin paylaşılması yoluyla olur. Varsayılan olarak Twitter’da oluşturulan hesap herkese açık olarak ayarlanmış olsa da, istediğiniz zaman özel olarak ayarlama seçeneği sunar. Hesap Özel olarak ayarlandıktan sonra, takipçileriniz dışında hiç kimse yaptıklarınızı görüntüleyebilir ve Twitter’da paylaşamaz.

Bu özelliği kullanarak, birçok kişi hesaplarını Twitter’da Özel olarak ayarlamış ve bu da hesaplarında neler olduğunu görüntülemenizi engeller. İnsanların hesaplarını Özel olarak ayarlamasının ana nedeni, mümkün olduğunca maksimum güvenlik sağlamasıdır.

Ancak, kullanıcıları takip ederek veya bu makalede aşağıda tartışacağımız diğer araçları kullanarak özel Twitter hesabını görüntülemenin bazı yolları vardır.

Özel Twitter Hesabı Nasıl Görüntülenir?

Twitter’daki hesapların çoğu aslında herkese açıktır, ancak gizlilik ve kişisel alanı tercih eden bazı insanlar hesaplarını Özel olarak ayarlama eğilimindedir. Buna dahil olmak üzere, iş, hassas bilgilerin şirketten her zaman çıkmasını önlemek için hesaplarını özel olarak ayarlayabilir. Bu gibi durumlarda, özel Twitter hesabını görüntülemek istiyorsanız bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

1. Hesabı Takip

2. Tweetleri Google üzerinden görüntüleme

3. Çevrimiçi Aracı Kullanma

1. Hesabı Takip

Özel Twitter hesabını görüntülemenin en iyi ve en güvenilir yollarından biri, hesabını görüntülemek istediğiniz kişiyi takip etmektir. Profilini ziyaret ettiğinizde tweetlerini görüntüleyemiyorsanız veya Google arama motoru üzerinden erişemiyorsanız, birinin Twitter hesabının gizli olduğunu bilebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda, onlara bir takip isteği göndermek, profillerine ve tweet’lerine erişmenin en gerçek ve dürüst yoludur. Özel Twitter hesaplarını yalnızca aşağıdaki isteğinizi kabul ettikten sonra görüntüleyebilirsiniz. Bundan sonra da, özel bir tweet olduğundan, onları retweetleyemezsiniz. Kabul etmemeleri durumunda, görüntülemenin başka yolları da vardır.

2. Tweetleri Google üzerinden görüntüleme

Twitter’da yayınlanan her şey otomatik olarak bağlanır ve Google’da oluşturulur. Benzer şekilde, birisi hesaplarını herkese açık hale getirmekteyken tweetler göndermişse, resim, video veya normal bir gönderi olsun, Google’da görüntülenmeye devam etme olasılığı çok yüksek olabilir. Ancak hesabınızın önbelleğe alınmış seçeneğinin açık olduğundan emin olunmalıdır. Ancak o zaman silinen tweetlerinizin bile Google’da mevcut olduğundan emin olabilirsiniz.

Eski tweetlerini görüntülemek istediğiniz Özel hesap bunu önbelleğe aldıysa Google’da kullanılabilir. İsimleri, Tweetlerde belirtilen yerleri, resimleri kullanarak arayabilirsiniz.

Google’dan özel Twitter hesabını şu şekilde görüntüleyebilirsiniz:

2. ‘ yazarak görüntülemek istediğiniz hesabı arayınTwitter_name‘nin olduğunu söyledi.

4. Kullanılabilir tweetleri veya profilleri aramak için resim seçeneğine tıklayın.

Aradığınız tweetler önbelleğe alınmışsa, onlarla birlikte tavsiye edilirsiniz.

3. Çevrimiçi Araç Kullanma

Crowdfire, özel Twitter hesaplarını güvenli ve etkili bir şekilde görüntülemenizi sağlayan böyle bir araçtır. Bu araç çok zaman tasarrufu sağlar ve kolayca kullanılabilir. Crowdfire’ı kullanarak Özel Twitter hesabını görüntülemek için verilen adımları izleyin:

1. Tarayıcınızı açın ve Crowdfire sayfasını arayın.

2. ‘ye tıklayın.Başlarken‘.

3. Twitter hesabınızla giriş yapın.

Özel Twitter hesabı nasıl görüntülenir?

4. ‘ye dokunun.arama çubuğu‘ ve hesabını görüntülemek istediğiniz kişiyi arayın.

Bu nedenle, bu şekilde bir üçüncü taraf aracı kullanarak özel Twitter hesabını görüntüleyebilirsiniz.

Hesabımı Özel olarak nasıl ayarlayabilirim?

Hesabınızı Özel olarak ayarlamak birçok artı puana sahiptir. Özellikle kişisel alanı tercih eden bir kişiyseniz, bu özellik sizin için kullanışlı olacaktır. Hesabınızı özel olarak ayarlamak, takipçinizin listesinde olmayan diğer kullanıcıların tweetlerinizi görüntülemesini, Twitter’da sizinle etkileşim kurmasını ve beğendiğiniz tweetlere ve takipçi listenize erişmesini engeller. Hesabınızı Twitter’da Özel olarak ayarlayabilirsiniz:

1. Twitter’a giriş yapın ve ‘Üç nokta‘ seçeneğini belirleyin.

hesabımı Özel olarak nasıl ayarlayabilirim?

2. ‘ye tıklayın.Ayarlar ve Gizlilik‘.

Hesabımı Özel olarak nasıl ayarlayabilirim?

3. ‘ye dokununGizlilik ve Güvenlik‘ seçeneğini belirleyin.

Hesabımı Özel olarak nasıl ayarlayabilirim?

4. ‘ye gidinHedef Kitle ve Etiketleme‘.

Hesabımı Özel olarak nasıl ayarlayabilirim?

5. Tweetlerinizi Koruyun’un yanı sıra küçük kutuya tıklayın. ‘ye tıklayın.Korumak‘.

Hesabımı Özel olarak nasıl ayarlayabilirim?

Artık hesabınız özel olarak ayarlanmıştır ve yalnızca takipçileriniz daha fazla paylaşılan tweet’inize ve gönderilerinize erişebilir. Arkadaşınız olmak isteyen herkes size bir takip isteği göndermeli ve profilinizi ve etkinliklerini görüntüleyebilmeleri için kabul etmelisiniz.

Son

Bu nedenle, yukarıda belirtilen yöntemleri kullanarak, artık özel Twitter hesaplarını kolayca görüntüleyebilirsiniz. Verilen tüm yöntemler arasında, en etkili olanı kullanıcıları bu şekilde takip ediyor, arkadaşları oluyorsunuz ve paylaştıkları tüm Tweetleri ve gönderileri görüntüleyebilir ve onlarla etkileşime girebilirsiniz, bu da başka hiçbir yöntemle mümkün değildir.

Umarım bu makale size yardımcı oldu ve şüphelerinizi giderdi. Herhangi bir kafa karışıklığınız varsa yorum bırakın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan