Snapchat Bildirim Sesi 2022’de Nasıl Değiştirilir?

Snapchat Bildirim Sesi 2022’de Nasıl Değiştirilir?

Snapchat bildirimleri, yeni snap’leri veya mesajları size bildirdiklerinden, hiçbir anı kaçırmamanızı sağladığından inkar edilemez derecede önemlidir. Aslında, snapchat uyarılarını geldikleri gibi almalısınız. Kişisel olarak hoşladığınız bir ses ile geldiklerinde daha eğlenceli oluyor. Bu yazıda, Snapchat bildirim sesini nasıl değiştireceğinizi öğreteceğiz.

Snapchat günlük olarak giderek daha popüler hale geliyor. Şu anda yaklaşık 350 milyon kişinin aktif Snapchat kullanıcısı olduğu söyleniyor. Sen de onlardan biri olmalısın. İnsanlar Snapchat’in varsayılan bildirim sesini çeşitli nedenlerle değiştirir.

Önemli bildirimleri kaçırmak asla keyifli olmaz. Ne de olsa, yapmak isteyeceğiniz son şey, muhtemelen yüzlerce gün süren çıtçıt serilerinizi sonlandırmaktır.

Snapchat Bildirim Sesi Nasıl Değiştirilir?

Bir Android cihaz veya iOS kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak, Snapchat’teki kullanıcı deneyiminiz büyük ölçüde değişecektir. Bu makalede, her iki tür cihaz için de süreçleri listeledik.

Android’de:

Bir Android kullanıcısıysanız, Android cihazınızdaki Snapchat bildirim sesini değiştirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir. Her şeyden önce, Ayarlar. O zaman dokun “Uygulamalar ve Bildirimler” ve “Tüm Uygulamaları Gör” seçeneğinin yüklü olduğu uygulamaların listesini telefonunuza alabilirsiniz. Ayarlar telefondan telefona biraz farklı olabilir. ” öğesine dokunun.Snapchat” ve Bir Uygulama bilgi ekranı artık cihazınızda görünecektir; Burada N’yi seçmeniz gerekirotifications. Ardından Bildirim Ayarları ekranında Snap’ler ve Sohbetler. Altındaki Gelişmiş seçeneğine dokunun. Bildirim Kategorisi. Ekranda Pop, Titreşim, Ses vb. Seçmek “Ses”. Seçtiğiniz bir zil sesi seçin. Böylece, bu şekilde android cihazlarınızdaki Snapchat bildirim sesini kolayca değiştirebilirsiniz.

Bir iPhone’da:

Bir iPhone’unuz varsa, Snapchat bildirim sesini değiştiremeyeceğinizi bilmelisiniz. Snapchat mesaj uyarıları önceden oluşturulmuş sesleri içerir, ancak bildirimler içermez. Bu özelliğin neden iPhone kullanıcılarına sunulmadığı belli değil.

iOS kullanıcıları Snapchat’in varsayılan bildirim sesine güvenmek zorunda kalacak. Bu, telefonunuzdaki bildirim sesiyle aynı değildir. Ancak bu sadece Snapchat’in iPhone kullanıcılarının kulaklarına programladığı bir ses.

Öte yandan, iOS uygulamasında önceden ayarlanmış bir arama bildirim sesi yoktur, bu nedenle telefonunuzun zil sesi arama bildirimi sesi olarak kullanılacaktır.

Orijinal Snapchat bildirim sesi nasıl elde edilir?

Snapchat’teki yeni bildirim sesinizi beğenmediğiniz ve Snapchat bildirim sesini orijinal olarak değiştirmek isteyebileceğiniz durumlar olabilir. Bildirim sesini değiştirdiyseniz ve şimdi varsayılan Snapchat bildirim sesine geri dönmek istiyorsanız şu adımları izleyin:

1. Ayarlar menüsünü seçin.

2. Tıklayın Uygulamalar ve Bildirimler.

3. Seçin İleri.

4. Tıklayın Ses.

5. Dokunun Varsayılan bildirim sesi.

Snapchat’te belirli bir kullanıcı için bildirim sesleri nasıl kapatılabilir?

Belirli bir kullanıcının bildirim seslerini kapatmak için sohbet kutusunu arkadaşınızla veya değiştirmek istediğiniz kişiyle açmanız gerekir. Ardından Bitmoji’lerine dokunun.

Ardından, ekranın sağ üst köşesinde, üç noktalı menü profil simgesindeki sembol.

Son

Snapchat kullanıcıları, bir bağımlılık haline geldiği noktaya kadar Snapchat bildirim sesine hayran kaldı. Ancak, kullanıcılar Snapchat bildirim sesini seçtikleri sese değiştirme yeteneğine sahiptir.

Bu makalenin Snapchat bildirim sesini değiştirmenize yardımcı olduğunu umuyoruz. Yorumlarınızı ve sorularınızı yorum kutusundan bize bildirin!

Ayrıca Oku:

Snapchat Grubundan Birini Nasıl Kaldırır?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan