Snapchat Konuşma Geçmişi Nasıl Yapılır?

Snapchat Konuşma Geçmişi Nasıl Yapılır?

İnsanların zevk almalarının birçok nedeninden biri Snapchat konuşmanın gerçekleştiği benzersiz özelliği nedeniyle Silin onları görüntüledikten sonra bir kez. Snapchat konuşma geçmişini farklı yöntemlerle görebilirsiniz, ancak doğrudan yol yok sohbet geçmişinizi doğrudan uygulamadan görmek için.

Sohbet kutusunuza kaydetme seçeneğiniz vardır. el ile basma ve metni kaydediyor. Alternatif olarak, konuşmayı silmeyi de seçebilirsiniz 24 saat metin gönderildikten veya alındıktan sonra. ancak zaman diliminden sonra sohbet sohbet kutusundan kaybolacaktır. Bu, gizlilik ama biraz alabilir zor Eski konuşmanı yapmak ister misin?

Bu yazıda, çıkarabileceğiniz yollardan geçeceğiz ve snapchat konuşma geçmişini görme. Bu, bu ekstra uzunluğa gitmenizi gerektirecektir, çünkü kolay ulaşılamıyor uygulamanın kendisinde. Olası çözümleri araştıracağız. android ve IOS gelecek konulardaki cihazlar.

Snapchat Konuşma Geçmişi Nasıl Yapılır?

Snapchat konuşmasının daha önce maalesef uygulamanın kendisinden görülemez, ancak Alternatif aşağıda listelendiği gibi yaklaşabilirsiniz:

  • Snapchat’ten Veri İste
  • Pc’den Konuşma Geçmişi’ne bakın
  • Üçüncü Taraf Uygulamasını Kullanma

Snapchat’ten Veri İste

Snapchat, bir kopya etmek sizin veri hesabınızdan. Bu veriler, kişisel bilgiler Snapchat’e gönderildi ve Etkinlik dahil olmak üzere kullanımınız boyunca platformda sohbet geçmişi, snap geçmişi. Bu şekilde snapchat’ten veri talep ettikten sonra snapchat konuşma geçmişini görebilirsiniz. Snapchat’ten veri istemek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Oturum aç hesabınıza gidin.

2. Profil.

3. Ayarlar ikon.

4. Seçin Verilerim altında Gizlilik.

5. Girmek sizin Kimlik bilgi -leri, Onay işareti kutusunu seçin ve Oturum açma.

6. Onaylamak giriş yapın.

7. Tıklayın İstek Gönder.

PC’den Snapchat Konuşma Geçmişi’ne bakın

Snapchat’ten verileri talep ettikten sonra, bir bağlantı postanızdaki verileri karşıdan yüklemek için. Aşağıdaki adımları aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. android veya IOS cihaz ama kolaylık sağlamak için biz kullanarak olacak KİŞİSEL BİLGİSAYAR bu makalede ve biz yüreklendirmek masaüstüne erişiminiz varsa da aynısını yapmalısınız. Snapchat konuşma geçmişini ayıklamak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Buraya tıklayın e-postanızdan gönder Snapchat Ekibi.

2. Girmek sizin kimlik bilgileri, onay işareti kutusunu tıklatın ve Oturum aç.

3. Onaylayın giriş yapın.

4. İndirmek zip dosyası.

5. Hulâsa dosyasına gidin ve html.

6. Tıklayın chat_history.html.

Üçüncü Taraf Uygulamasını Kullanma

Sizin için Android ve IOS cihazı, indirip yükleyebilirsiniz casus uygulama izlemeye yardımcı olmak ve cihazınızın etkinliklerini izleme. Ayrıca geçmişleri ve mevcut faaliyetleri de görebileceksiniz. Kişiler, Metin ve yer cihazınızın. Bu uygulama aracılığıyla snapchat konuşma geçmişini de görebilirsiniz.

Uygulama gibi Casusik, Mobistealth, vb., izleme başlatmak için cihazınızda. Ancak, bu uygulamalar Ödenen ve sadece satın alındıktan sonra daha fazla kullanılabilir. Fiyatlandırma ile ilgili ayrıntılara web siteleri.

Verilerimden Hangi Bilgileri indirebilirsiniz?

Çeşitli uygulama içi veriler şundan indirilebilir: Verilerim. Bazı bilgiler aşağıda listelenmiştir:

  • Giriş Geçmişi ve Hesap Bilgileri
  • Snap Geçmişi
  • Sohbet Geçmişi
  • Satın Alma Geçmişi
  • Kullanıcı Profili
  • Anılar vb.

Bunların dışında, tüm bilgi sırasında gönderilen Kaydol indirilebilir olacaktır. Her Etkinlik hesabınızdan yapılanlar da kaydedilecek ve indirile hazır verilere dahil edilecektir. Snapchat konuşma geçmişini bu verilerden kolayca görebilirsiniz.

Son

Snapchat, çevrimiçi güvenliğiniz hakkında çok endişeliyseniz iletişim için yararlı bir platformdur. Ama eğer görmek istiyorsan. tarih veya eski silinmiş ortamlar makalede ele gelen yöntemlerle bunu yapabilirsiniz. Ayrıca, snapchat konuşma geçmişini görme hesabınızın. Umarız bu yararlı bir makaleydi. Konuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan