Snapchat Mesajları Nasıl Çözülür?-2 Kolay Yollar

Snapchat Mesajları Nasıl Çözülür?-2 Kolay Yollar

Snapchat, 2011’de piyasaya seğiş edildiğinden beri herkesin bildiği tanıdık bir uygulama oldu. Snapchat, medyayı snaps, kısa mesaj ve hatta sesli arama veya arkadaşlarınızı görüntülü arama şeklinde gönderebileceğiniz bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Snapchat’in harika bir özelliği, gönderdiğiniz mesajların alıcı gördükten hemen sonra veya bir süre sonra kaybolmasıdır. Ayarlara giderek bunu değiştirebilirsiniz. Ancak Snapchat, mesajları kaydetmenizi sağlayan bu özelliğe de sahiptir.

Ancak bazen konuşmanızı temiz olacak şekilde temizlemek isteyebilirsiniz veya bir zamanlar sahip olduğunuz iletileri kaydetmenin bir faydası olmayabilir. Durum ne olursa olsun, bu makalede size Snapchat mesajlarını nasıl sileceğinize dair yolları göstereceğiz.

Snapchat Mesajları Nasıl Çözüler?

Snapchat’te arkadaşlarınızla yaptığınız konuşmaları kaydetmek istediğinizde, bir mesajı kaydetmek bazen kullanışlı olabilir. Ancak artık onları kaydetmeye ihtiyacınız olmayabilir veya hatta açık beyaz olması için konuşmalarınızı temizlemek isteyebilirsiniz. Şanslısınız ki Snapchat mesajlarını kaldırabileceğiniz bazı kolay adımları bir araya koyduk. Snapchat mesajlarının unsave edilebilir iki yolu vardır:-

  1. Belirli İletilerin Kaydedilmezi Alma
  2. Konuşmayı Temizleme

1. Belirli İletilerin Kaydedilmemiş

Bazı iletilerin kaydedilmesini ve diğerlerini kaydetmeyi istiyorsanız, metin iletilerini el ile kurtararak iletileri teker teker silebilirsiniz. Sadece aşağıdaki adımları izleyin:-

1. Snapchat uygulamasını açın ve ‘Sohbet‘ simgesini simge olarak kullanarak kopyalar.

2. Kişiyle konuşmayı açın ve mesaja uzun basın.

Snapchat Mesajları Nasıl Çözüler?

3. ‘ye dokununSohbette KaydetmeyiN‘.

Snapchat Mesajları Nasıl Çözüler?

2. Konuşmayı Temizleme

Tüm mesajları aynı anda çıkarmak istiyorsanız, arkadaşınızla aranızdaki konuşmayı temizlemeyi seçebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izlemesi yeterlidir:-

1. Snapchat uygulamasını açın ve ‘Sohbet‘ simgesini simge olarak kullanarak kopyalar.

Snapchat Mesajları Nasıl Çözüler?

2. Kişiyi bulun ve adını uzun süre bastırın.

Snapchat Mesajları Nasıl Çözüler?

3. ‘ye dokununSohbet Ayarları‘ bir seçenek listesi ortaya çıktıktan sonra.

Snapchat Mesajları Nasıl Çözüler?

4. Dokunun ‘Sohbet Akışından Temizle‘ başka bir seçenek listesi ortaya çıktıktan sonra.

Konuşma nasıl temizlensin?

5. ‘ye dokununBerrak‘ bir kutu ortaya çıktıktan sonra.

Snapchat Mesajları Nasıl Çözüler?

Snapchat’te Mesajları Neden Çözemiyorum?

Diğer kişi de iletilerinizi kaydetmişse, bazı iletilerinizin unsasını alamazsınız. Mesajlarınız, kaydedilmemiş olsa bile konuşmada kalıyorsa, bunun nedeni mesajların hala diğer kişinin Snapchat’ine kaydedilmeleridir. İkiniz de mesajların dışına çıkarsanız, mesajlar sonunda konuşmadan gitmiş olur.

Kurtarmadan Sonra İletileri Alabilir miyim Onlara?

Snapchat’teki mesajları kaldırdığınızda, konuşmadan kaybolurlar. Diğer kişi de mesajları kaydetmediği sürece mesajlar gitmiş olacaktır. Bu nedenle, iletileri gönderdiğiniz kişi de kaydetmediği sürece, iletilerinizi kurtardıktan sonra alamaz veya göremezsiniz. mesajları ancak bu şekilde alabilirsiniz.

Sarmak

Snapchat’te mesajları kaydetme seçeneği bir cankurtarandır. Aynı anda birden fazla kişiyle sohbet yapıyor olabilirsiniz ve bir yanıt aldığınızda tam olarak ne söylediğiniz konusunda kafanız karışabilir. Bu gibi durumlarda mesajları kaydetmek size çok yardımcı olur. Ancak bazen konuşmanız zaten sona ermiş olduğu için iletileri görmeniz gerekmeyebilir. Bu durumlarda Snapchat’teki mesajların geri alınabilmesi yeterlidir.

Yukarıdaki makalede, Snapchat mesajlarının nasıl unsave edildiğine dair basit adımlar gösterdik. Bu konuyla ilgili hala bazı sorularınız veya sorularınız varsa, lütfen bunları aşağıda bırakmaktan çekinmeyin. Sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır.

Yorum Yap
0 Yorum yapan