Snapchat’te bir video nasıl tersine çevrilir?

Snapchat’te bir video nasıl tersine çevrilir?

Snapchat, 2012’deki lansmanından bu yana, bugünün neslinin en çok tercih edilen uygulamalarının zirvesine çıkmayı başarıyla başardı. Ancak, birçok kişi Snapchat’in birçok özelliğinden haberdar olmayabilir. Bu yazıda, Snapchat’te bir videoyu nasıl tersine çevireceğinizi öğreteceğiz.

Snapchat, fotoğraf ve videoları değiştirmek için çok fazla filtreye sahip olduğu için diğer sosyal medya uygulamalarından ayrı bir uygulamadır.

Ters özellik bir video çeker ve ardından önce son sahne çekimini göstererek işlemi tersine çevirir. Video çekimini bitirdikten sonra ters filtreyi kullanabilirsiniz. İnternete bağlı olmasanız bile, kaydettiğiniz herhangi bir videonun tersten oynatılsa bile bu filtreyi kullanabilirsiniz.

Popüler bir işlev olmasına ve birçok kullanıcının aptalca filmler yapmayı sevmesine rağmen, seçeneği uygulamada keşfetmek biraz zor.

Snapchat’te bir video nasıl tersine çevrilir?

Snapchat henüz PC’de kullanılamadığından, bu uygulamayı yalnızca kişisel bir bilgisayarda kullanabilirsiniz. Bu öğretici hem iOS hem de Android’de çalışacaktır.

Snapchat’te bir videoyu tersine çevirmek için bu adımları izleyin.

1. Açık Snapchat.

2. Bir Video Yakalayın.

3. Videoyu kaydettikten sonra, ekranda sola kaydırma ta ki ortada sola işaret eden üç ok görünene kadar.

Tüm bu adımları takip ettikten sonra Snapchat’teki bir videoyu tersine çevirebileceksiniz.

Ters video filtresini seçtikten sonra, bunu paylaşabilir veya indirebilir ve Galerinize kaydedebilirsiniz. Kullanıcıların bu özelliği daha önce çektikleri herhangi bir videoda kullanmak için uygulamaya yeni bir video kaydetmeleri gerekmez.

Video Snap’lere Ters Filtre Ne Zaman Uygulanır?

Video çekimlerinizi tersine çevirmek, bir dizi olayı ters yönde göstermek için eğlenceli bir yaklaşımdır. Bu filtre en iyi çok etkinliği olan videolarda çalışır.

Bir çakıl taşını donmuş bir gölete atmak ve buzları kırmak kadar basit bir şey düşünün. Filmin sonunda buzun kırıldığını görmek yerine, video klip geriye doğru oynatılırken parçalanmış buzun yeniden bir araya gelerek yeniden bir araya geldiğini görmek için ters filtreyi kullanın.

Snapchat’te Bir Tiktok Videosunu Tersine Çevirebilir misiniz?

Bir videoyu tersine çevirmek şu anda en popüler TikTok modalarından biridir ve video düzenleme konusunda herhangi bir deneyiminiz olmasa bile yapmak kolaydır.

Ne yazık ki, Snapchat’teki bir videoyu TikTok’tan geri çeviremezsiniz. Ancak, bir videoyu tersine çevirmenin başka bir yolu vardır.

Inshot programını kullanarak, TikTok videosunu indirebilir ve tersine çevirebilirsiniz.

Son

Snapchat, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan tanınmış multimedya mesajlaşma uygulamasıdır. Bireyler bu Coronavirus salgını sırasında sosyal mesafe uyguladığı için, platformun kullanıcı etkinliği son günlerde tavan yaptı. Kullanıcılar ters özelliği kullanarak fotoğraf ve video çekebilir ve beğenilerine göre düzenleyebilir.

Bu makalenin Snapchat’teki bir videoyu tersine çevirmenize yardımcı olduğunu umuyoruz. Yorumlarınızı ve sorularınızı yorum kutusunda bize bildirin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan