Snapchat’te Bitmoji Nasıl Silinir?

Snapchat’te Bitmoji Nasıl Silinir?

Snapchat, neredeyse 306 milyon kullanıcısı ile dünya çapında en popüler uygulamalardan biridir. Bu platform, arkadaşlarınızla her türlü iletişim kurmanızı ve snap’leri paylaşmanızı sağlar. Ancak, Snapchat’te profil fotoğrafınız olarak resim ekleyemezsiniz. Bunun yerine, kendiniz için Bitmoji adı verilen benzersiz bir Avatar oluşturmanıza izin verir.

Snapchat’te profil resminiz olarak yalnızca bu Bitmoji eklenebilir. Eklememeye karar verirseniz, profilinizi boş profil resminde olduğu gibi bırakabilirsiniz. Bitmoji, hesabın sahibi tarafından kendileri için istedikleri gibi oluşturulacaktır. Kıyafetlerden kaşlara kadar nasıl görünmesini istediğiniz konusunda çok sayıda seçenek vardır.

Bitmoji’nin oluşturulmasıyla Snapchat, gerekirse bunları silmenize de izin verir. Bu nedenle, bu makalede, Snapchat’te bir Bitmoji’yi nasıl sileceğinizi öğreneceksiniz.

Snapchat’te Bitmoji Nasıl Silinir?

Bir Bitmoji oluşturduğunuzda, siz onu kaldırana kadar sürer. Görünüme biraz baharat eklemek, yeniden icat etmek veya sadece tüm yapısını değiştirmek istediğiniz veya hatta artık bunlardan birini istemediğiniz durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda, Snapchat’te Bitmoji’yi silebilirsiniz. Snapchat’te Bitmoji’yi silmek için verilen adımları izleyin:

1. Snapchat’e giriş yapın ve Bitmoji ikon.

2. ‘ye tıklayın.Ayarlar‘ simgesi sağ üsttedir.

Snapchat'te bitmoji nasıl silinir?

3. Seçin ‘Bitmoji‘ seçeneğini belirleyin.

Snapchat'te Bitmoji nasıl silinir?

Snapchat'te bitmoji nasıl silinir?

Snapchat'te Bitmoji nasıl silinir?

Bu şekilde, oluşturduğunuz yer buysa Snapchat hesabında Bitmoji’yi silebilirsiniz. Bitmoji uygulamasından oluşturduysanız sıfırlayabilirsiniz. Ve tekrar oluşturmak istiyorsanız, tamamen yapmanız gerekecektir.

Snapchat’te Bitmoji Nasıl Oluşturulur?

Snapchat’te Bitmoji’yi silmeden önce, orada açık olmalısınız. Bu uygulamada yeniyseniz ve bitmoji oluşturmayı bilmiyorsanız, sizi koruyoruz. Bitmoji, profilinize ve hesabınıza benzersiz bir görünüm kazandırmanın bir yoludur. Bitmoji’niz varsa Snapchat’teki sohbetler sırasında yüzlerce çıkartma da kullanabilirsiniz. Snapchat’te bitmoji oluşturmak için:

1. Snapchat’e giriş yapın ve ‘Profil‘ simgesini kullanarak kullandır.

Snapchat'te Bitmoji nasıl oluşturulur?

2. ‘ye tıklayın.Avatarımı oluşturma‘ seçeneğini belirleyin.

Snapchat'te Bitmoji Oluşturma

3. Cinsiyetinizi seçin, Bitmoji’nize uygulamak istediğiniz görünümleri seçin ve ‘Kurtarmak‘.

Snapchat'te bitmoji nasıl oluşturulur?

Bu şekilde Snapchat’te bir Bitmoji oluşturabilirsiniz.

Snapchat’te Bitmoji Nasıl Düzenlenir?

Bitmoji’nize eklenmesini istediğiniz belirli değişiklikler varsa, bunları silmek yerine düzenleyebilirsiniz. Tamamen yeniden oluşturmak zorunda kalmadığınız ve yalnızca gerekli parçalarınıza odaklanabileceğiniz için düzenleme çok daha az zaman alır. Snapchat’te bitmoji düzenlemek için:

1. Snapchat hesabınıza giriş yapın ve Bitmoji ikon.

2. ‘ye tıklayın.Ayarlar‘ seçeneğini belirleyin.

Snapchat'te Bitmoji nasıl düzenlenir?

3. ‘ye dokununBitmoji‘.

Snapchat'te Bitmoji nasıl düzenlenir?

4. Seçeneği belirleyin’Bitmoji’mi düzenleme‘.

Snapchat'te Bitmoji nasıl düzenlenir?

Buradan Bitmoji’nizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Snapchat’te istediğiniz gibi saçı, ayakkabıları, vücut yapısını ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Ardından, düzenlemeyi bitirdikten sonra kaydedin.

Snapchat'te Bitmoji'yi düzenle

Ayrıca, isterseniz bir selfie seçeneği seçin’i seçerek kıyafetinizi değiştirebilir ve farklı bir klasik görünüm seçebilirsiniz.

Son

Bu nedenle, yukarıda listelenen adımları kullanarak, Snapchat’te Bitmoji’yi kolayca silebilirsiniz. Kaldırmayı veya tamamen değiştirmeyi planlıyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Ancak sadece bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsanız, zaman ve enerji tasarrufu sağlamak için bunları düzenlemek daha iyidir.

Umarım bu makale yardımcı oldu ve Snapchat’te Bitmoji’yi nasıl sileceğinize dair şüphelerinizi giderdi.

Sorunlarla veya kafa karışıklığıyla karşılaşırsanız yorum bırakın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan