Snapchat’te Herkese Açık Profil Nasıl Yapılır?

Snapchat’te Herkese Açık Profil Nasıl Yapılır?

Snapchat, kullanıcılarına hesaplarını 2020’nin sonlarında herkese açık hale getirme özelliğini sundu. Başlangıçta, bu özellik yalnızca doğrulanmış kullanıcılar tarafından kullanılabilirdi, ancak şimdi hepimiz için kullanılabilir. Snapchat’te herkese açık bir profilin nasılılacağı konusunda şüpheleriniz varsa, sizi kapsadığımız için daha fazla endişelenmeyin.

Snapchat hesabınızı halka ayarlamak, özellikle bir etkileyici / içerik oluşturucuysanız yeni olasılıklara kapı açar. Bu özellik sadece hikayelerinizi lenslerle çok daha iyi hale getirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda beklenenden çok daha geniş bir kitleye ulaşmanıza da yardımcı olur.

Herkese açık bir profille profilinize fotoğraf, biyografi, açıklama ve konum ekleyebilirsiniz ve diğer Snapchat kullanıcıları profilinize abone olabilir. Genel profil, profil trafiğinizi meşgul etmek ve yaratıcılığınızı artırmak için size çok sayıda benzersiz profil özelliği seti vererek birçok avantaj sağlar. Bu yazıda, Snapchat’te kolayca herkese açık bir profil oluşturabilirsiniz.

Snapchat’te Herkese Açık Profil Nasıl Yapılır?

Hesabınızı halka ayarlamak için izlenecek süreç çok kolaydır, ancak bunu yapmanıza izin verilmeden önce yerine getirilmesi gereken bazı gereksinimleri vardır. Hesabınızı herkese açık olarak ayarlamak için 18 yaşın üzerinde olmanız, en az bir çift yönlü arkadaşınız olması ve hesabınızın en az 24 saat yaşında olması gerekir. Bu gereksinimleri yerine getirdikten sonra, Snapchat’te aşağıdakiler tarafından kolayca herkese açık bir profil oluşturabilirsiniz:

1. Snapchat’e giriş yapın ve ‘Bitmoji simgesi‘.

2. ‘Üç nokta’ya dokunun.Spotlight’a Ekle‘.

3. ‘ye tıklayın.Ortak Profil Oluştur‘ seçeneğini belirleyin.

4. Dokunun ‘Devam etmek‘ ve sonra ‘Başlarken‘ hesabınızı herkese açık hale getirmek için.

5. ‘ye tıklayın.Yaratmak‘.

6. Genel profiliniz oluşturulur ve onu arkadaş olarak bulabilirsiniz’Ortak Profiller‘ seçeneğini belirleyin.

Bu şekilde, sadece birkaç tıklamayla Snapchat’te herkese açık bir profil oluşturabilirsiniz.

Snapchat’te Herkese Açık Bir Profil Nasıl Silinir?

Hesabınızın bir süre sonra artık herkese açık olmasını istemediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda, Snapchat bu genel profili silmenize izin verir. Herkese açık profilinizi silmek, tüm abonelerinizi ve oluşturabildiğiniz fanı siler. Aşağıda belirtilen adımları izleyerek Snapchat’teki herkese açık bir profili silebilirsiniz:

1. Snapchat’e giriş yapın ve ‘Bitmoji simgesi‘.

2. Aşağı kaydırın ve ”ye tıklayın.Genel Profilim‘.

3. ‘ye dokunun.Ayarlar‘ simgesini kullanarak kullandır.

4. Aşağı kaydırın ve ”ye tıklayın.Ortak Profili Sil‘ seçeneğini belirleyin.

5. ‘ye tıklayın.Silmek‘.

Genel profili silmek Hesabımı siler mi?

Hayır, genel profilinizi sildiğinizde hesabınız silinmez. Arkadaşlarınız kullanıcı adınız ve Snapchat hesabınızla birlikte hala orada. Tek fark, hesabınızın eskisi gibi standart bir kullanıcınınkine ayarlanacak olması ve hiçbir yeni kullanıcının hesabınıza eskisi gibi kolayca erişemeyecek olmasıdır. Uygun gizliliğe sahip olacaksınız ve herkese açık bir profil kullanarak sahip olduğunuz farklı özellikler de kaybolacaktır. Buna ek olarak, daha sonra tekrar istiyorsanız, genel profiliniz de yeniden başlatılacaktır.

Son

Bu şekilde, yukarıda belirtilen adımları kullanarak Snapchat’te kolayca herkese açık bir profil oluşturabilirsiniz. Profilinizi herkese açık hale getirmeye çalışmadan önce tüm Snapchat gereksinimlerinin yerine getirildiklerinden emin olun. Hesabınızı herkese açık olarak ayarladığınızda, önceki arkadaşlarınız hala orada olacaktır, bu yüzden endişelenmeniz gereken bir şey değildir. Umarım bu makale tüm şüphelerinizi temizlemenize yardımcı oldu ve şimdi hesabınızı şimdi herkese açık olarak kolayca ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa yorum bırakın.

Ayrıca Oku:

Snapchat Grubundan Birini Nasıl Kaldırır?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan