Snapchat’te Ortak Arkadaşlar Nasıl Anlaşılacağı?

Snapchat’te Ortak Arkadaşlar Nasıl Anlaşılacağı?

Snapchat, arkadaşlarınızla bağlantıda kalmak için harika bir araçtır. Arkadaşlarınız olması ve snap’leri paylaşmak daha eğlencelidir. Snapchat bir profil resmiyle değil, bir bitmoji ile çalışmadığından, arkadaşlarınızı bulmak daha zor hale gelir. Özellikle, adınızı kullanıcı adınız olarak kullanmak zorunda olmadığınız için arkadaşlarınızı bulmak daha da zor olacaktır.

Snapchat arkadaş listenizdeki önerilen arkadaşlar, Snapchat’teki arkadaş listenizin arkadaş listesinde olabilecek veya olmayan arkadaşlardır. A, B’yi eklediyse ortak arkadaşınız A’dır, siz de eklediniz.

Bu yüzden size Snapchat’te ortak arkadaşlarınızı nasıl göreceğinizi göstereceğiz. Onları nerede bulacağınızı veya Snapchat’te ortak arkadaş olarak kabul edilenleri bilmiyor olabilirsiniz. Her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Snapchat’te Ortak Arkadaşlar Nasıl Anlaşılacağı?

Birisi size bir arkadaşlık isteği gönderdiğinde, ‘Hızlı Ekle’. Ancak snapchat’teki ortak arkadaşlarınızı da ‘Hızlı Ekle’de görürsünüz. Snapchat’te ortak arkadaşları nasıl göreceğiniz hakkındaki bu adımlara göz atın.

1. Snapchat profilinizi açın.

2. Kaydırın ve açın ‘Arkadaş Ekle’.

Snapchat'te Ortak Arkadaşlar Nasıl Anlaşlır

3. Altında gördüğünüz tüm kişiler ‘Hızlı Ekle’ ortak arkadaşların.

Snapchat'te Ortak Arkadaşlar Nasıl Anlaşlır

‘Hızlı Ekle’, arkadaşlarınızın daha önce eklediklerinizi görmelerini öneren Snapchat’in özelliğidir. Genellikle ortak arkadaşlarınızdan bir tavsiye alırsınız. Ama onlar da sizin arkadaşınız olmayabilir, bu yüzden yabancıları eklemek istemiyorsanız dikkatli olmalısınız.

Bir başkasının ortak arkadaşı nasıl olunur?

Başkalarının sizi ortak bir arkadaş olarak bulması için bu özelliği etkinleştirmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bu olmadan, sizi eklemenin tek yolu kullanıcı adınızı bilmek ve sizi onunla eklemek olacaktır. Bu şekilde kendinizi başkalarında ortak bir arkadaş olarak göstermeyi sağlarsınız. ‘Hızlı Ekle’ Liste.

1. Snapchat’in ayarlarını açın.

Snapchat'te Ortak Arkadaşlar Nasıl Anlaşlır

2. Kaydırın ve tıklayın ‘Hızlı Eklemede Beni Gör’.

Snapchat'te Ortak Arkadaşlar Nasıl Anlaşlır

3. Özelliği etkinleştirmek için onay kutusuna basın.

Özelliği etkinleştirmek için onay kutusuna basın

Birinin bana arkadaşlık isteği gönderip göndermediğini nasıl anlarım?

Bunun için, kişinin önce sizi Snapchat’e eklemesi gerekir. Ardından Snapchat ana ekranınızda bir bildirim alırsınız. Üzerinde + işareti, sizi sarı renkte ekleyen kişi sayısını görürsünüz. + işaretine tıklayabilir, arkadaşlık isteğinizi görebilir ve arkadaşlarınızın listesinde olmasını istiyorsanız onay işaretine tıklayabilirsiniz.

Ortak arkadaşlarınızdan başka hangi bilgileri alıyorsunuz?

Önerilen arkadaşların listesi rastgele olabileceğinden, ortak arkadaşlarınıza bağlı bazı bilgi türleri vardır. Bu önerilen arkadaşla kaç ortak arkadaşınız olduğu gösterilecektir.

Arkadaş isteklerini kabul etmek zorundasınız veya arkadaş olmak için tam tersi, böylece arkadaşlarınızın listesinin güvenliğini korur. Liste rastgele olduğu için, bir yabancı da ekliyor olabilirsiniz. Bu yüzden karşılıklılık göstermek, arkadaşı duyduğumuzda olasılığı daraltmamıza yardımcı olur, ancak bunları kendiniz eklemez.

Son

Snapchat’te ortak arkadaşları bu şekilde görebilirsiniz. Snapchat, arkadaşlarınızla fotoğraf ve video paylaşmak için eğlenceli bir uygulamadır. Snap’lerinizi göndermek için arkadaşlarınızın listesini genişletmek istiyorsanız ve bilinmeyen kişileri eklemek istemiyorsanız, ortak arkadaşlarınızı aramanız gerekir.

Yorumlarda, Snapchat’te ortak arkadaş arayışınızda meydana gelen en unutulmaz olaylardan birini bize bildirin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan