Snapchat’te Video Nasıl Gönderilir?- 3 En Kolay Yöntemler

Snapchat’te Video Nasıl Gönderilir?- 3 En Kolay Yöntemler

Snapchat günümüzde popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu platformda snap’leri kolayca paylaşabilir ve sohbet edebilirsiniz. Ancak galerinizden veya anılarınızdan bir video paylaşmak isteyip de bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin, Snapchat’te nasıl video göndereceğiniz konusunda cevap almanıza yardımcı olacağız. Makalenin tamamını okuyun ve bunun nasıl yapacağına dair cevabı alın.

Peki, snapchat’te nasıl video gönderileceğini neden bilmek istiyorsunuz? Snapchat, fotoğrafları ve videoları tıklama ve snap olarak gönderme seçeneği sunar. Peki ya galerilerdeki veya anılardaki videolar? İnternetinizin olmadığı veya kameranızdan bir videoyu tıklatırsanız, videoyu snap olarak nasıl göndereceğinizi. Snaps gibi videoları da kolayca gönderebilirsiniz. Farklı kameralardan videolara tıklayabilir ve bunları snap’iniz olarak paylaşmak isteyebilirsiniz.

Snapchat’te Video Nasıl Gönderilir?

Snapchat, video paylaşmak için popüler bir sosyal medyadır. Snapchat’te androidlerin yanı sıra iPhone’lardan da bir video paylaşabilirsiniz. Ancak, öykünücü kullanmadıkça bilgisayarınızdan bunu yapamazsınız. Snapchat uygulaması, Snapchat’te video göndermek için farklı seçenekler sunar. Bu yöntemlerden bazıları şunlardır:

  1. Galeriden
  2. Snap Kameradan
  3. Anılardan

Snapchat’teki videoları galerinizden kolayca paylaşabilirsiniz. İPhone’un yanı sıra android’de de aynı yöntemleri takip edebilirsiniz. Ancak, bunu bilgisayarınızdan yapamazsınız. Videoyu galeriden tek bir kişiye ve arkadaş listenizden birden fazla kişiye gönderebilirsiniz. Snapchat, Snapchat’te video göndermek için birden fazla seçenek sunar. Bu seçenekler şunlardır:

  1. Tek Bir Kişiye
  2. Birçok Arkadaşa

Tek Bir Kişiye

Snapchat’te galerinizden tek bir kişiye kolayca video paylaşabilirsiniz. İPhone’un yanı sıra android’de de aynı yöntemi takip edebilirsiniz. Ancak, bunu bilgisayarınızdan yapamazsınız. Snapchat’te galeriden tek bir kişiyle video paylaşmak için şu adımları izlemesi yeterlidir:

1. Videoyu kime göndermek istediğinizi açın.
2. Galeri simgesine ‘Gönder’ ve ‘Çıkartma’ düğme.
3. Film Rulosu’ndan bir video seçin ve ardından ‘Gönder’.

Snapchat'te video nasıl gönderilir?

Bu nedenle Snapchat’te tek bir kişiye çok kolay bir şekilde video gönderebilirsiniz. Videoyu paylaşmak için kayıt düğmesini basılı tutmanız veya bir efekt kullanmanız gerekmez. Bu şekilde videoyu tek bir kişiye gönderebilirsiniz, ancak birçok arkadaşınıza gönderemezsiniz.

Birçok Arkadaşa

Snapchat’teki videoları galerinizden aynı anda birçok arkadaşınızla kolayca paylaşabilirsiniz. İPhone’un yanı sıra android’de de aynı yöntemi takip edebilirsiniz. Ancak, bunu bilgisayarınızdan yapamazsınız. Snapchat’te galeriden birçok arkadaşına video göndermek için şu adımları izlemeniz yeterlidir:

1. Snapchat’i açın ve kayıt düğmesinin yanında Efektler’e dokunun.

snapchat'te video nasıl gönderilir

2. Bir Video Yükleme efekti seçin.

snapchat'te bir video nasıl gönderilir?

3. Kayıt düğmesini basılı tutun ve ‘Gönder’.

snapchat'te bir video nasıl gönderilir?

4. Videoyu göndermek istediğiniz arkadaşları seçin ve Gönder’e dokunun.

snapchat'te bir video nasıl gönderilir?

Bu nedenle, Snapchat’teki bir videoyu listenizdeki birden fazla arkadaşınıza kolayca gönderebilirsiniz. Videoyu paylaşmak için bir efekt kullandıktan sonra kayıt düğmesini basılı tutmanız gerekir. Bu şekilde videoyu birçok arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Snap Kameradan

Videoyu snap kameradan kaydettikten sonra Snapchat’te kolayca video paylaşabilirsiniz. İPhone’un yanı sıra android’de de aynı yöntemleri takip edebilirsiniz. Ancak, bunu bilgisayarınızdan yapamazsınız. Videoyu kameradan tek bir kişiye ve arkadaş listenizden birden fazla kişiye gönderebilirsiniz. Snapchat’te snap kameradan bir video göndermek için iki seçeneği takip edebilirsiniz. İki seçenek şunlardır:

  1. Tek Bir Kişiye
  2. Birçok Arkadaşa

Tek Bir Kişiye

Videoları snap kameranızdan tek bir kişiye kaydettikten sonra Snapchat’te kolayca paylaşabilirsiniz. İPhone’un yanı sıra android’de de aynı yöntemi takip edebilirsiniz. Ancak, bunu bilgisayarınızdan yapamazsınız. Snapchat’te galeriden tek bir kişiye video göndermek için şu adımları izlemeniz yeterlidir:

1. Videoyu kime göndermek istediğinizi açın ve Kamera simgesine dokunun.

snapchat'te bir video nasıl gönderilir?

2. Kayıt düğmesini basılı tutun ve Gönder düğmesine dokunun.

snapchat'te bir video nasıl gönderilir?

Bu nedenle, Snapchat’teki bir videoyu kaydettikten sonra tek bir kişiye kolayca gönderebilirsiniz. Videoyu paylaşmak için kayıt düğmesini basılı tutmanız gerekmez. Bu şekilde videoyu tek bir kişiye gönderebilirsiniz, ancak birçok arkadaşınıza gönderemezsiniz.

Birçok Arkadaşa

Videoları snap kameranızdan aynı anda birçok arkadaşınıza kaydettikten sonra Snapchat’te kolayca paylaşabilirsiniz. İPhone’un yanı sıra android’de de aynı yöntemi takip edebilirsiniz. Ancak, bunu bilgisayarınızdan yapamazsınız. Snap kameradan kayıt yaptıktan sonra birçok arkadaşına Snapchat’te bir video göndermek için şu adımları izleyin:

1. Snapchat’i açın ve kamera simgesine dokunun.

snapchat'te bir video nasıl gönderilir?

2. Kayıt düğmesini basılı tutun ve ardından ‘Gönder’.

snapchat'te bir video nasıl gönderilir?

3. Videoyu göndermek istediğiniz arkadaşları seçin ve gönder düğmesine dokunun.

snapchat'te bir video nasıl gönderilir?

Bu nedenle, Snapchat’teki bir videoyu listenizdeki birden fazla arkadaşınıza kolayca gönderebilirsiniz. Kayıt düğmesini basılı tutmanız gerekir, ancak videoyu paylaşmak için herhangi bir efekt kullanmanız gerekmez. Yukarıdaki adımları izleyerek, videoyu birçok arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Snap Anılarından

Snapchat’te snap anılarından kolayca video paylaşabilirsiniz. İPhone’un yanı sıra android’de de aynı yöntemleri takip edebilirsiniz. Ancak, bunu bilgisayarınızdan yapamazsınız. Videoyu anılardan tek bir kişiye ve arkadaş listenizden birden fazla kişiye gönderebilirsiniz. Snapchat’te snap anılarından bir video göndermek için bu iki yöntemi takip edebilirsiniz. İki yöntem şunlardır:

  1. Tek Bir Kişiye
  2. Birçok Arkadaşa

Tek Bir Kişiye

Snapchat’te anılarınızdan videoları tek bir kişiye kolayca paylaşabilirsiniz. İPhone’un yanı sıra android’de de aynı yöntemi takip edebilirsiniz. Ancak, bunu bilgisayarınızdan yapamazsınız. Snapchat’te anılardan tek bir kişiye video göndermek için şu adımları izlemeniz yeterlidir:

1. Videoyu kime göndermek istediğinizi açın.
2. Galeri simgesine ‘Gönder’ ve ‘Çıkartma’ düğme.

snapchat'te video nasıl gönderilir

3. Anılar’dan bir video seçin ve ardından ‘Gönder’.

Snapchat'te video nasıl gönderilir?

Bu nedenle, Snapchat’teki bir videoyu anılardan tek bir kişiye kolayca gönderebilirsiniz. Videoyu paylaşmak veya herhangi bir efekt kullanmak için kayıt düğmesini basılı tutmanız gerekmez. Bu şekilde videoyu tek bir kişiye gönderebilirsiniz, ancak birçok arkadaşınıza gönderemezsiniz.

Birçok Arkadaşa

Snapchat’te anılarınızdan videoları aynı anda birçok arkadaşınızla kolayca paylaşabilirsiniz. İPhone’un yanı sıra android’de de aynı yöntemi takip edebilirsiniz. Ancak, bunu bilgisayarınızdan yapamazsınız. Snapchat’te anılardan birçok arkadaşa video göndermek için şu adımları izlemeniz yeterlidir:

1. Snapchat’i açın ve galeri simgesine dokunun.

snapchat'te video nasıl gönderilir

2. Göndermek istediğiniz videoyu seçin ve ardından gönder simgesinde.

snapchat'te bir video nasıl gönderilir?

3. Videoyu göndermek istediğiniz arkadaşları seçin ve gönder simgesine dokunun.

snapchat'te bir video nasıl gönderilir?

Bu nedenle, anılardan birçok arkadaşınıza Snapchat’te kolayca bir video gönderebilirsiniz. Videoyu paylaşmak veya herhangi bir efekt kullanmak için kayıt düğmesini basılı tutmanız gerekmez. Yukarıdaki adımları izleyerek, videoyu birçok arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Snapchat’te Video Gönderemezsem Ne Yapmalıyım?

Snapchat’te nasıl video gönderebileceğinizi biliyorktan sonra, yapamazsanız sorunu nasıl çözeceğimizi görelim. Video gönderemezseniz aşağıdakileri yapmayı deneyin. Her şeyden önce, internet bağlantınızı kontrol edin ve düzgün çalıştığından emin olun. Sorun devam ederse, uygulamayı yeniden başlatmayı deneyin. Bundan sonra sorununuz çözülmese bile, önbellek verilerini temizlemeyi deneyin. Sorunu çözmek için son seçenek uygulamayı yeniden yüklemektir.

Son

Bu nedenle Snapchat’te kolayca bir video paylaşabilirsiniz. Bunu akıllı telefonlarınızdan yapabilirsiniz, ancak bilgisayarınızdan yapamazsınız. Yöntemler Android’de ve iPhone’da aynıdır. Sadece yukarıda verilen adımları izleyin ve hepiniz gitmeye hazırsınız. Makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Snapchat’te nasıl video gönderebileceğinize dair cevabınızı aldığınızı umuyoruz. Lütfen bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve büyümemize yardımcı olun. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, bunları yorum kutusuna bırakın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan