Snapchat’teki Konumunuzu Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Snapchat’teki Konumunuzu Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Sosyal medya, kullanıcılarının kişisel bilgilerini edindiği için her zaman ateş altında olmuştur. Bu sürekli bir tartışma konusu olmuştur ve kesinlikle bazı güvenlik alarmlarını yükseltir. Snapchat, diğer sosyal medya uygulamaları gibi, konumu izleme izni vermenizi gerektirir. Neyse ki, Snapchat’teki konumunuzu değiştirmenin birkaç yolu vardır.

Snapchat , ‘ adlı bir özellik sundu.Haritayı Yasla‘ kullanıcının konumlarını arkadaşlarıyla paylaşmasına izin verir. Öncelikle cep telefonunuzda izin vermeniz ve konumu etkinleştirmeniz gerekir. Ardından konumunuz uygulamanın kendisi tarafından izlenecektir. Sizin geçerli konum Snap Map’te gösterilecektir ve uygulamadan çıktığınızda son konum ve Snap Map’te güncelleyin.

Uygulamaların neden kullanıcı konumlarını bilmeyi seçtiğine dair birkaç açıklama olsa da, kesinlikle onunla entegre edilmiş güvenlik endişeleri vardır. Snapchat’te gördüğünüz ve kullandığınız içerikler ve filtreler bölgenize göre küratörlüğünü görür. Bu nedenle, bir dahaki sefere yeni bir yere gittiğinizde, yeni filtrelerin ve içeriklerin kilidinin açık olduğunu fark edeceğiz.

Ancak, güvenliğiniz hakkında endişeleniyorsanız veya sadece farklı bir ülkedeymişsiniz gibi göstererek arkadaşlarınıza şaka yapmak istiyorsanız, makaleye bakın. Snapchat’teki konumunuzu gizlemenin / değiştirmenin kolay bir yolunu göstereceğiz ve Snapchat’i başlangıçta olduğundan farklı bir konumda olduğunuzu düşünmesi için kandıracağız.

Snapchat’teki Konumunuzu Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Snapchat, telefonunuza gömülü olan GPS’inize göre konumunuzu izlediğinden, gerçekte olduğundan farklı bir konumdaymışsınız gibi görünmesini sağlamak zordur. Neyse ki, sahte konumları etkinleştirmek için oyun mağazasında ve App Store’da serbestçe kullanılabilen birkaç uygulama vardır. Burada Android’de kapsamlı adımlar ve IOS cihazlarının Snapchat’teki konumunuzu değiştirmesi için birkaç öneri göreceğiz.

Android için

Android’de, yüklediğinden emin olun Sahte GPS Konumu oyun mağazasından. Ayrıca Geliştirici Modu’nu etkinleştirmeniz, etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

1. Yazılım Bilgileri altında Telefon Hakkında içinde Ayarlar.

2. Dokunun 7 zaman açık Yapı numarası.

Snapchat'teki Konumunuzu Nasıl Değiştirebilirsiniz?

İşlemde ilerlemek için kilit ekranınıza girmeniz gerekecektir.

3. Geliştirici seçenekleri içinde Ayarlar.

Snapchat'teki Konumunuzu Nasıl Değiştirebilirsiniz?

4. Sahte konum uygulamasını seçin.

Snapchat'teki Konumunuzu Nasıl Değiştirebilirsiniz?

5. Seçin Sahte GPS.

Snapchat'teki Konumunuzu Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Şimdi, Sahte GPS Konumu uygulama.

6. Bir konum seçin ve Oynamak ikon.

Snapchat'teki Konumunuzu Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Android cihazınızdaki sahte GPS uygulaması sayesinde cihazınızın konumunun değiştirildiğini göreceksiniz. Bu amaçla başka bir benzer uygulama da seçebilirsiniz. Snapchat’teki konumunuzu bu şekilde istediğiniz herhangi bir yere değiştirebilirsiniz.

IOS için

Benzer bir yaklaşım IOS cihazları için de yapılabilir, uygulama mağazalarında serbestçe kullanılabilen birçok sahte GPS değiştirme uygulaması vardır. iToolab Anygo, Konum Sahtekarı, iSpoofer, GPS Koordinatlarım, cihazınızın konumunu tamamen taklit ederek snapchat’teki konumunuzu değiştirmenize yardımcı olacak uygulamalardan bazılarıdır.

Snapchat’te Konum Nasıl Gizlenir?

Snapchat’teki konumunuzu değiştirmek, dışarıdaki güvenlik için yeterli olmayabilir. Snapchat’te konumunuzu gizlemek istiyorsanız, Sanal Özel Ağ (VPN) mobil uygulamanızda. VPN, orijinal konumunuzu cep telefonunuzda gizler. NordVPN, ExpressVPN, en çok aranan VPN hizmetlerinden bazılarıdır. Telefonunuzda güvenli web uygulaması başlatmak için başka VPN hizmetlerini de seçebilirsiniz.

Ancak, yalnızca Snapchat’teki konumunuzu değiştirmek istiyorsanız verilen adımları izleyin:

1. Profil.

Snapchat'te Konum Nasıl Gizlenir?

2. Ayarlar ikon.

Snapchat'te Konum Nasıl Gizlenir?

3. Seçin Konumuma Bakın altında KIM YAPABILIR KI..

Snapchat'te Konum Nasıl Gizlenir?

Arkadaşlarım, Arkadaşlarım, Hariç ve Sadece Bu Arkadaşlar gibi konumumu kimler görebilir gibi farklı seçenekler göreceksiniz. Arkadaşlarım’ı seçmek, snap arkadaş listenizdeki herkesin konumunuzu bilmesini sağlar. Arkadaşlarımla, ama.. seçtiğiniz birkaçı hariç tüm arkadaşlarınız konumunuzu görüntüleyebilir. Ve yalnızca bu Arkadaşlar konumunuzu yalnızca seçilen kişilerin görmesine izin verir.

Ancak, kimsenin nerede olduğunuzu bilmesini istemiyorsanız, aşağıdaki adıma geçin.

4. Hayalet Modu.

Snapchat'te Konum Nasıl Gizlenir?

5. Süre seçme zamanın.

Snapchat'te Konum Nasıl Gizlenir?

Şimdi, hayalet modunu etkinleştirdiniz ve siz onu kapatınceye kadar kimse Snapchat konumunuzu göremez.

Son

Snapchat, coğrafi konumunuzla ilgili bilgileri birçok yararlı şekilde kullanır. Uygulamadaki konumunuzu değiştirerek Snapchat’teki içeriği ve filtreleri özelleştirebilirsiniz. Konumunuzu değiştirmenin ve güncellemenin bir başka nedeni de siber taciz internete bağlı olarak kullanarak kullanarak kullan-ı en çok başka Bu makalenin Snapchat’teki konumunuzu değiştirmenin yollarını göstermenize yardımcı olduğunu umuyoruz.

Ayrıca Oku:

2022’de Snapchat Bildirimleri Nasıl Açılacağı?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan