Spotify Çalma Listenizi Kimin Beğendiğini Nasıl Görebilirsiniz?

Spotify Çalma Listenizi Kimin Beğendiğini Nasıl Görebilirsiniz?

Spotify, dünya çapında 172 milyon premium abonesi ile en iyi çevrimiçi müzik akışı platformlarından biridir. Bu platform, kullanıcılarının beğenme şarkılarıyla çalma listeleri oluşturmalarını sağlar. Diğer kullanıcılara Spotify’daki çalma listelerini beğenme ve takip etme işlevi sağlanır.

Bu platform, kullanıcılarının 2013 yılına kadar Spotify çalma listelerini kimin beğendiğini görüntülemesine izin verildi. Ama ne yazık ki, şimdi öyle değil. Çalma listeleri Spotify’ın en önemli ve mutlak en iyi özelliklerinden biridir. Kullanıcılar, arkadaşlarının ve diğer insanlarla eğlenmek ve paylaşmak için en sevdikleri şarkıların çalma listelerini oluşturabilirler. Bu nedenle, kimin beğendiğini kontrol etmek istemeleri yaygındır.

Aşağıdaki makalede Spotify Çalma Listenizi kimin beğendiğini görmenin bazı alternatif yollarından bahsedelim.

Spotify Çalma Listenizi Kimin Beğendiğini Nasıl Görebilirsiniz?

Spotify, Spotify çalma listenizi kimin beğendiğini görmenize izin vermese de, kaç kişinin beğendiğini kontrol etmenizi sağlar. Spotify’ın yakında aradığımız özelliği eklediklerinden haber olmadığından, en iyi seçeneğimiz. Spotify çalma listenizi kaç kişinin beğendiğini şu şekilde görebilirsiniz:

1. Spotify’ı açın ve kitaplığınızı seçin.

2. Profil simgenize tıklayın ve ‘Profili Görüntüle‘.

3. ‘ye tıklayın.Çalma Listeleri‘.

Toplam beğeni sayısı her çalma listesinin altında görünecektir.

Spotify Çalma Listenizi Kimin Takip Ederek Takip Edesinizi Kontrol Edin

Yukarıda belirtildiği gibi, Spotify çalma listenizi kimin beğendiğini görmek için yerleşik bir özellik yoktur. Yine de, takipçilerinizi görüntülemenin ve yeni birinin katılıp katılmadiğini görmenin biraz olası bir hack’i olabilir. YouTube öğreticilerinin saatlerini izlemek ve çok sayıda doğrulanmış makale okumak, kesin ve güvenilir bir hack olmadığını fark ettim, ancak gerçekten meraklıysanız ve her nasılsa bilmek istiyorsanız, bunu denemenin bir kaybı yoktur.

Yapabileceğiniz şey, önceki çalma listenizin beğeni ve takipçi sayısını kontrol etmek ve en son listelerle karşılaştırmaktır. Ayrıca, bunun kesin bir hack olmadığını ve sizi takip eden herkesin bu çalma listesini sevmemiş olabileceğini ve çalma listesini beğenen herkesin sizi takip edemeyebileceğini unutmayın. Spotify’daki takipçilerinizi kontrol etmek için:

1. Spotify hesabınıza Telefon veya Pc’de giriş yapın.

2. Profil simgenize tıklayın ve ‘Profili Görüntüle‘.

3. ‘ye dokununTakipçi -leri‘ seçeneğini belirleyin.

Bu yalnızca çalma listenizi kimin takip olduğunu gösterir ve çalma listelerimizin takipçilerini kimlerin beğendiği hakkında bir fikir edinmek için karşılaştırabilirsiniz.

Spotify, Çalma Listenizi Kimin Beğendiğini Görüntülemek İçin Özelliği Ekleyecek mi?

Bunun kesin bir cevabı yok. Spotify’ın Spotify çalma listenizi kimin beğendiğini görmek için özelliğini kaldırdığı 2013’ten bu yana yaklaşık on yıl geçti. Dünya çapında binlerce kullanıcı bu eski işlevi geri getirmek için platformdan talepte bulundu. Ancak 2019 itibariyle Spotify, bu konuda hiçbir şeye karar vermediklerini ve yakın zamanda uygulamayı planladıklarını açıkladı.

Bu, bu özelliği platforma geri eklemelerinin yıllar olabileceğini gösteriyor. Spotify dinleyicilerinin maksimum güvenliğini sağlamak için bu özelliği kaldırmış gibi görünüyorlar. 22.000’den fazla kullanıcı Spotify’dan özelliğini geri getirmesini istedi. Platforma geri eklenmesini gerçekten istiyorsanız, Spotify İletişim Kurulu’na bir özellik isteği de yorumlayabilirsiniz.

Son

Bu nedenle, spotify çalma listenizi kimin beğendiğini uygun bir kanıtla herhangi bir şekilde göremediğiniz için, yukarıda belirtilen hack’ler aracılığıyla beğeni sayısını karşılaştırabilir ve görebilirsiniz ve Spotify’ın bu özelliği platforma geri sunmasını umabilirsiniz, böylece kullanıcılar çalma listelerimizi kimin beğendiğini görebilir.

Umarım bu makale şüphelerinizi gidermekte yardımcı oldu.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yorum bırakın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan