Spotify’da Birini Nasıl Takip Edem?

Spotify’da Birini Nasıl Takip Edem?

2008’deki kuruluşundan bu yana Spotify, sonsuza kadar değişen müzik dinleme ile çevrimiçi müzik dinleme sürecini basitleştirmeye atfedildi. Bireyleri ve sanatçıları takip etme seçeneği Spotify’ın tek sosyal özelliğidir. Bu yazıda, Spotify’da birini nasıl takip edeceğinizi öğreteceğiz.

Birini takip etmek çoğunlukla Arkadaş Etkinliği bölümünde müziklerini kontrol etmek ve çalma listelerini dinlemek içindir. Sadece ne tür müzikleri tercih ettiklerini ve tekrar tekrar dinlediklerini öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda şu anda ne dinlediklerini de takip edebilirsiniz. Hayranlar ayrıca Spotify profillerini takip ederek en sevdikleri müzisyenleri takip edebilir ve yeni müzik sürümlerini asla kaçırmamalarını sağlayabilir.

Spotify’da Birini Nasıl Takip Edem?

Birini Spotify’da, telefonda veya PC’de veya tablette takip edebilirsiniz. Bu yazıda, her türlü cihaz için süreci gösterdik.

Telefonda veya Tablet:

Kullanıcı Adı ile

Spotify’da birini takip etmenin birkaç yolundan biri kullanıcı adıdır. Bu yaklaşımı kullanmak için kullanıcı adlarına ihtiyacınız olacağından, önceden sormak iyi bir fikirdir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

1. Spotify’ı telefonunuzda veya dizüstü bilgisayarınızda başlatın ve hesabınıza giriş yapın.
3. Arama alanına kişinin kullanıcı adını yazın.

Spotify'da Birini Nasıl Takip Edem?

4. Tıklayın Takip etmek.

Spotify'da Birini Nasıl Takip Edem?

Facebook ile

Facebook’un yardımıyla, Spotify’da birini de takip edebilirsiniz. Arkadaşlarınızı bu listede görebilmek için Spotify hesabınızın Facebook hesabınıza bağlı olması gerekir. Bir Facebook hesabı varsa Spotify’a eklemek istediğiniz kişiyi bulmak, bunu yapmak için aşağıdaki adımları izlememelerinden daha kolay bir zaman alırsınız:

1. Dokunun Ev.
3. Dokunun Ayarlar ve sonra Profili Görüntüle en üstte.
3. Dokunun Arkadaş bul.
4. Dokunun TÜMLERINI TAKIP ET veya belirli birinin yanındaki takip et’e tıklayın.

Masaüstünde

Kullanıcı adı ile

Spotify’da birini takip etmenin birkaç yolundan biri, kullanıcı adının yardımıyla. Eklemek istediğiniz kişinin Facebook hesabı yoksa, eklemek için kullanıcı adı yaklaşımını kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

1. Spotify’ı telefonunuzda veya dizüstü bilgisayarınızda başlatın ve hesabınıza giriş yapın.

Spotify'da Birini Nasıl Takip Edem?

3. Arama alanına, kullanıcı adı.

Spotify'da Birini Nasıl Takip Edem?

4. Onların tıklayın Ad -larını.

Spotify'da Birini Nasıl Takip Edem?

5. Tıklayın Takip etmek.

Spotify'da Birini Nasıl Takip Edem?

Facebook ile

Facebook yardımıyla Spotify’da birini de takip edebilirsiniz. Bu listedeki arkadaşlarınızı keşfetmek için Spotify hesabınızın Facebook hesabınıza bağlı olması gerekir. Spotify’a eklemek istediğiniz kişinin bir Facebook hesabı varsa, onu keşfetmek, olmayanlardan daha kolay bir zaman alırsınız. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

1. Dokunun Ev.
2. Dokunun Ayarlar ve sonra Profili Görüntüle en üstte.
4. Dokunun Arkadaş bul.

Tüm facebook arkadaşlarınızı Tümlerini Takip Et seçenek. Ayrıca takip et butonuna tıklayarak sanatçıları isteğiniz gereği manuel olarak takip edebilirsiniz.

Birini Takip Ettiğinizde Spotify Haber Verir mi?

En sevdiğiniz sanatçıyı veya grubu takip etmenizi sağlayan takip düğmesi Spotify’a yeni tanıtıldı. Ancak asıl soru şu: Birini takip ettiğinizde Spotify size bir bildirim gönderiyor mu?

Şimdi, Spotify müzisyenlerin ve vokalistlerin hedef kitlelerine ulaşması için özel bir müzik uygulaması olduğundan, takip ettiğiniz bu sanatçıların çok sayıda hayranı vardır. Birini takip ettiğinizde, yeni albümler veya şarkılar yayınladığında her zaman bilgilendirilirsiniz. Spotify’da birini takip ettiğinizde bir bildirim alır.

Bir sanatçıyı ilk kez takip ederseniz, kimliğinizle ilgili bir ileti alırlar, ancak takibi bırakır ve ardından yeniden izlerseniz, herhangi bir bildirim yapılmaz. Sonuç olarak, Spotify dinlediğiniz sanatçıyı not eder.

Son

En sevdiğiniz sanatçıları takip etmek için en iyi yöntem onları Spotify’da takip etmektir. Ayrıca, size benzer müzik zevklerine sahip olan diğerlerini de takip edebilirsiniz.

Bu makalenin sizin için yararlı olduğunu umuyoruz. Yorumlarınızı ve sorularınızı yorum kutusundan bize bildirin!

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan