Spotify’da Karışık Nasıl Kapatılır?

Spotify’da Karışık Nasıl Kapatılır?

Spotify size duymak için iyi kalitede müzik verir. Şarkıları kuyruk gibi çalabilir veya başka bir albümde başka bir şarkı dinlemek istiyorsanız şarkıları karıştırabilirsiniz. Bir albümü veya çalma listenizi oluşturulduğu sırada dinlemek isterseniz ne olur?

Bunu hızlı bir şekilde düzeltmek için, Spotify’da karıştırmayı nasıl kapatacağınızı anlatacağız. Spotify uygulamasında yapabilirsiniz. Spotify müziğini çalmak için masaüstünüzdeki Spotify uygulamasına ihtiyacınız olmadığını biliyor muydunuz? Spotify’ı masaüstü tarayıcınız üzerinden de kullanabilirsiniz.

Nasıl yapacağımı bilmek için okumaya devam edin.

Spotify’da Karışık Nasıl Kapatılır?

Premium hesabınız varsa Spotify’da karıştırmayı kolayca kapatabilirsiniz. Ücretsiz bir Spotify hesabı kullanıyorsanız, karıştırma seçeneği olmadan devam etmek zorunda kalacaksınız.

Premium hesabı olmayan bir üçüncü taraf uygulaması kullanabilirsiniz, ancak daha sonra bu konuda daha fazla şey yapabilirsiniz. Premium hesabınız olduğunu göz önünde bulundurarak, Spotify’da karıştırmayı kapatmak için bu kolay adımları izleyin.

Masaüstünde/ Web Oynatıcıda

Bunu yapmak zorundasın. basın ‘Karıştır’ düğmesine basın. ‘Şimdi Oynuyor’ Spotify web oynatıcıdaki karışıklığı kapatmak için çubuk. Simgeyi sayfanın altında bulabilirsiniz. Düğmenin griye dönmesi gerekiyor. Düğmenin altında yeşil bir nokta varsa, karıştırmanın açık olduğu anlamına gelir.

Klavye kısayollarını da kullanabilirsiniz. Eğer bir Mac kullanıcı, basın “Cmd+S” ve eğer bir Windows kullanıcı, basın “Ctrl+S” masaüstünüzdeki veya web oynatıcınızdaki karıştırma düğmesini açmak veya kapatmak için.

Mobil/ Tablette

Mobil cihazlarda veya tablette karıştırmayı kapatmanın iki yolu vardır. Bir yol masaüstündekiyle aynıdır ve başka bir yol da bir albüme veya şarkının ayrıntılarına bakmak ve karışıklığı açmak veya kapatmaktır. Veya bir çalma listesi oynatıyorsanız, oynat düğmesinin hemen altındaki karıştırma düğmesini bulabilirsiniz.

  • ‘Şimdi Oynuyor’ ve ‘Karıştır’ düğme.

Spotify'da Karıştırma Nasıl Kapatılır

Veya

  • Üzerine tıklayın. üç nokta ve ‘ye basın.Karıştırmak‘ düğmesini tıklatın.

Spotify'da Karıştırma Nasıl Kapatılır

Not: Düğme yeşil bir noktaya ve düz gri bir düğmeye geçerse karıştırma kapatılmış.

Premium bir hesap olmadan Spotify’da Karıştır nasıl kapatılır?

Premium bir hesap olmadan Spotify’da karıştırmayı kapatamazsınız. Bu nedenle, Spotify şarkılarını DRmare Spotify Song Downloader gibi uygulamalarla telefonunuza veya masaüstünüze indirmeniz gerekir.

İndirdikten sonra, bir kısayol sizi Spotify uygulamasına götürecektir. Buradan ücretsiz Spotify hesabınızla giriş yapabilir ve en sevdiğiniz Spotify parçalarını istediğiniz çıktı formatına dönüştürebilirsiniz. Ardından, sadece ‘Dönüştür’ düğmesini tıklatın. Bunu sizin Android telefon veya masaüstünüz.

Masaüstünüzde bir şarkıyı dönüştürürken, şarkıyı DRmare’nin dönüştürme penceresinde sürükleyebilir veya şarkının bağlantısını kopyalayıp dönüştürme penceresine yapıştırabilirsiniz.

iPhone’da, TweakBox’ı telefonunuza indirmeniz, yüklemeniz ve uygulamayı başlatmanız gerekir. Ardından, ‘Spotify++’ telefonunuz için bir Spotify resmi olmayan premium sürümü oluşturmak için. Bundan sonra, dinlemek için şarkıları iPhone’unuza indirebilirsiniz.

Son

Ücretsiz Spotify hesabıyla, masaüstündeki web oynatıcı olana kadar, Spotify’daki karışıklığı kapatmak zordu. Ancak burada ve orada birkaç değişiklikle veya premium bir hesapla mümkündür.

Bu makalenin ücretsiz Spotify hesaplarına ve premium hesaplara da yardımcı olduğunu umuyoruz.

Cihazlar Spotify’dan Nasıl Kaldırılır?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan