Spotify’da Kuyruk Nasıl Bulunur?

Spotify’da Kuyruk Nasıl Bulunur?

Spotify ünlü bir müzik uygulamasıdır. Günümüzde insanlar arasında çok popüler bir sosyal medyadır. Rastgele bir çalma listesi çaldığınızda, bundan sonra hangi şarkıların çalınacağını görmek isteyebilirsiniz. Hiç aynı şeyi görmek istediğini hissettin mi? Endişelenmeyin çünkü Spotify size bunu yapma seçeneği sunar. Makalenin tamamını okuyun ve Spotify’da kuyruğun nasıl bulunacağına dair cevabı alacaksınız.

Neden Spotify’da kuyruk bulmak istiyorsunuz? Bunun çeşitli nedenleri olabilir. Bir çalma listesini oynatabilirsiniz ve çoğu zaman rastgele çalma listesi oynatılır. Bir sonraki şarkıyı görmek istiyorsun ve şarkılar dinleyecek kadar iyiyse ya da dinlemese. Kuyruktan çeşitli şarkıları kaldırmak veya şarkı eklemek isteyebilirsiniz. Kuyruğu bulduktan sonra, onunla yapabileceğiniz birçok şey vardır.

Spotify’da Kuyruk Nasıl Bulunur?

Spotify’da şarkı kuyruğu bulmak çok kolaydır. Bunu akıllı telefonlarınızda yapmak için ücretli bir hesaba ihtiyacınız vardır, ancak bilgisayarınızda değil. Spotify, Spotify’da kuyruk bulmak için size iki yöntem sağlar. Bunlar:

  1. Akıllı Telefondan
  2. Bilgisayardan

Akıllı Telefondan

Spotify’daki kuyrukları akıllı telefonunuzdan çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ancak, aynı şekilde Spotify’a premium abone olmanız gerekir. Uygulamanın ücretsiz sürümünde yapamazsınız. Spotify’da kuyruk bulmak için iki seçenek vardır. Bunlar:

  1. Spotify Uygulamasından
  2. Spotify Lite Uygulamasından

Spotify Uygulamasından

Akıllı telefonunuzdan Spotify’da bir kuyruk bulmak çok kolaydır. Aynı yöntem hem androidler hem de IOS için geçerlidir. Ancak, bunu yapmak için Spotify’ın premium bir sürümüne ihtiyacınız vardır. Premium sürüme sahip olduktan sonra, Spotify uygulamasının yardımıyla akıllı telefonunuzdaki kuyruğu kolayca bulabilirsiniz. Spotify’da kuyruk bulmak için aşağıda verilen adımları izlemesi yeterlidir:

1. Spotify uygulamasını açın ve bir çalma listesi çalın.
2. Paylaşımın yanında ve döngü düğmesinin altındaki sıra düğmesine dokunun.
3. Kuyruk listede görebilirsiniz.

Premium sürüme sahip olduğunuzda, Spotify’da kuyruğu kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, şarkının konumunu taşıyarak veya hatta şarkı ekleyerek veya kaldırarak sırayı düzenleyebilirsiniz. Hem androidler hem de IOS için geçerlidir.

Spotify Lite Uygulamasından

Akıllı telefonunuzdan Spotify lite’ta bir kuyruk bulmak çok kolaydır. Aynı yöntem hem androidler hem de IOS için geçerlidir. Ancak, bunu yapmak için Spotify’ın premium bir sürümüne ihtiyacınız vardır. Premium sürüme sahip olduktan sonra, Spotify Lite uygulamasının yardımıyla akıllı telefonunuzdaki kuyruğu kolayca bulabilirsiniz. Spotify’da kuyruk bulmak için aşağıda verilen adımları izlemesi yeterlidir:

1. Spotify uygulamasını açın ve bir çalma listesi çalın.
2. Paylaşımın yanında ve döngü düğmesinin altındaki sıra düğmesine dokunun.

Spotify'da Kuyruk Nasıl Bulunur?

3. Kuyruk listede görebilirsiniz.

Premium sürüme sahip olduğunuzda, Spotify lite’ta kuyruğu kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, şarkının konumunu taşıyarak veya hatta şarkı ekleyerek veya kaldırarak sırayı düzenleyebilirsiniz. Hem androidler hem de IOS için geçerlidir.

Bilgisayardan

Spotify’daki kuyrukları bilgisayarınızdan çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz sürümünde yapabilirsiniz ve premium sürüme de ihtiyacınız yoktur. Spotify’da kuyruk bulmak için iki seçenek vardır. Bunlar:

  1. Spotify Masaüstü Uygulamasından
  2. Spotify Web Uygulamasından

Spotify Masaüstü Uygulamasından

Pc’nizden Spotify’da bir kuyruk bulmak çok kolaydır. Spotify masaüstü uygulamasından kolayca yapabilirsiniz. Aynı yöntem hem Windows hem de Mac için geçerlidir. Ayrıca Spotify’ın premium sürümüne de ihtiyacınız yok. Spotify masaüstü uygulamasının yardımıyla bilgisayarınızdaki kuyruğu kolayca bulabilirsiniz. Spotify’da kuyruk bulmak için aşağıda verilen adımları izlemesi yeterlidir:

1. Spotify masaüstü uygulamasını açın ve bir çalma listesi oynatın.
2. Şarkı Sözleri arasındaki Kuyruk sembolüne tıklayın ve bir cihaza bağlanın.

Masaüstü uygulamasının yardımıyla pc’de kolayca kuyruk bulabilirsiniz. Kuyruğu akıllı telefonlarda düzenleyebileceğiniz gibi düzenleyemezsiniz. Bu, şarkının konumunu taşıyamayacağınız, ancak kuyruktaki şarkıları ekleyebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz anlamına gelir. Hem Windows hem de Mac için geçerlidir.

Spotify Web Uygulamasından

Pc’nizden Spotify’da bir kuyruk bulmak çok kolaydır. Spotify web uygulamasından kolayca yapabilirsiniz. Aynı yöntem hem Windows hem de Mac için geçerlidir. Bunu bir web uygulamasından yapmak için Spotify’ın premium sürümüne de ihtiyacınız yoktur. Spotify web uygulamasının yardımıyla bilgisayarınızdaki kuyruğu kolayca bulabilirsiniz. Spotify’da bir kuyruk bulmak için aşağıda verilen adımları izlemesi yeterlidir:

1. Spotify web uygulamasını açın ve bir çalma listesi oynatın.
2. Şarkı Sözleri arasındaki Kuyruk sembolüne tıklayın ve bir cihaza bağlanın.

Spotify'da Kuyruk Nasıl Bulunur?

Web Spotify uygulamasının yardımıyla bir PC’de kolayca kuyruk bulabilirsiniz. Kuyruğu akıllı telefonlarda düzenleyebileceğiniz gibi düzenleyemezsiniz. Bu, şarkının konumunu taşıyamayacağınız, ancak kuyruktaki şarkıları ekleyebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz anlamına gelir. Hem Windows hem de Mac için geçerlidir.

Spotify’daki Kuyruğu Düzenleyebilir misiniz?

Evet, kuyruğunuzu Spotify’da da düzenleyebilirsiniz. Akıllı telefonlarda Spotify’ın premium sürümlerindeki kuyruğu kolayca düzenleyebilirsiniz, ancak bilgisayarınızda düzenleyemezsiniz. Bir akıllı telefonda, şarkının konumunu düzenleyebilir veya şarkıyı kuyruktan kaldırabilirsiniz. Sırayı görüntüledikten sonra, taşımak için şarkının yan tarafındaki üç satırı sürükleyin. Şarkıyı kaldırmak veya eklemek için, şarkıyı seçmek için öndeki daireye dokunun. Ardından istediğiniz gibi kaldır veya kuyruğa ekle’ye dokunun.

Son

Böylece kuyruğu Spotify’da kolayca bulabilirsiniz. Bunu akıllı telefonlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan yapabilirsiniz. Bunu bir akıllı telefondan yapmak için premium bir sürüme ihtiyacınız var, ancak pc’de değil. Sadece yukarıda verilen adımları izleyin ve hepiniz gitmeye hazırsınız. Makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Spotify’da kuyruğu nasıl bulacağınız konusunda cevabınızı aldığınızı umuyoruz. Lütfen bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve büyümemize yardımcı olun. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, bunları yorum kutusuna bırakın.

Ayrıca Oku:

Spotify’da Birini Nasıl Takip Edem?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan