Spotify’da Tüm Beğenilen Şarkılar Nasıl Silinir?

Spotify’da Tüm Beğenilen Şarkılar Nasıl Silinir?

Spotify, çevrimiçi şarkıları dinlemek için popüler bir müzik uygulamasıdır. Kullanıcının dinlemesi için çok çeşitli şarkılar sağlarlar. En sevdiğiniz listeye bir şarkı eklemek istiyorsanız, ilk başta başkalarını kaldırmak isteyebilirsiniz. Şarkıları tek tek silmek telaşlıdır, bu yüzden Spotify’daki tüm beğenilen şarkıları aynı anda nasıl sileceğimizi görelim. Bunu nasıl yapacağınızı yapmazsanız endişelenmeyin. Makalenin tamamını okuyun ve sorunun cevabını alacaksınız.

Peki, Spotify’daki tüm beğenilen şarkıları neden siliyorsunuz? En sevdiğiniz listede birçok şarkı olduğunu söyleyelim. En sevdiğiniz şarkıyı bulmak sizin için zor olabilir ve listeyi sıfırlamak isteyebilirsiniz. Her şarkıyı listeden tek tek çıkarmak zor olacaktır. Bu nedenle, tüm şarkıların kaldırılması bu durumda size yardımcı olur.

Spotify’da Tüm Beğenilen Şarkılar Nasıl Silinir?

Çalma listenizdeki şarkıları silmek çok kolaydır. Ancak, bunu yalnızca masaüstü uygulamasından yapmak için doğrudan bir yöntem vardır. Aynı şeyi akıllı telefonlarınızı kullanarak da yapabilirsiniz. Spotify’da beğenilen tüm şarkıları kaldırmanın iki yolu vardır. Bunlar:

  1. Bilgisayardan
  2. Akıllı Telefondan

Bilgisayardan

Spotify’dan beğenilen şarkıları silmek için doğrudan yöntem PC’nizi kullanmaktır. Her şarkıyı ayrı ayrı seçmeniz gerekmez. Bir çalma listesinden tüm şarkıları seçebilir ve silebilirsiniz. Spotify’da beğenilen tüm şarkıları silmek için iki seçenek vardır. Bunlar:

  1. Spotify Masaüstü Uygulamasını Kullanma
  2. Spotify Web Uygulamasını Kullanma

Spotify Masaüstü Uygulamasını Kullanma

Seçilen şarkıları bir bilgisayardan silmenin en kolay yolu masaüstü uygulamasını kullanmaktır. Bunu yapmak için doğrudan yöntem sağlar. Spotify’da beğenilen tüm şarkıları kaldırmak için aşağıdaki adımları izlemenız yeterlidir:

1. Masaüstü uygulamasını açın ve ‘Beğenilen Şarkılar’.
3. Klavye kısayollarını kullanarak tüm şarkıları seçin ‘Ctrl+A’.
4. Seçilen şarkılardan birine sağ tıklayın ve ‘Beğenilen Şarkılarınızdan Kaldırın’.

Spotify'da Tüm Beğenilen Şarkılar Nasıl Silinir?

Spotify Web Uygulamasını Kullanma

Web uygulamasını kullanarak Spotify’da beğenilen tüm şarkıları kaldırmak için doğrudan bir yöntem elde etmezsiniz. Ancak, yine de yapabilirsiniz. Ancak, bunun için, her şarkıyı ayrı ayrı seçmeniz ve aksine seçmeniz gerekir. Şarkıları sık kullanılan listelerden kaldırmak için şu adımları izlemenız yeterlidir:

1. Web uygulamasını açın ve ‘Beğenilen Şarkılar’.

2. Üç noktaya dokunun ve ‘Beğenilen Şarkılarınızdan Kaldırın’.

Spotify'da Tüm Beğenilen Şarkılar Nasıl Silinir?

Akıllı Telefondan

Akıllı telefonunuzu kullanarak Spotify’dan beğenilen şarkıları silmek için doğrudan bir yöntem yoktur. Her şarkıyı ayrı ayrı ve onlardan farklı olarak seçmeniz gerekir. Bir çalma listesinden tüm şarkıları seçip aynı anda silemezsiniz. Ancak, bunu yapmak için alternatif bir yöntem vardır. Spotify’daki tüm beğenilen şarkıları bir akıllı telefondan silmek için iki seçenek vardır. Bunlar:

  1. Spotify Uygulamasını Kullanma
  2. Spotify Lite Uygulamasını Kullanma

Spotify’ı kullanma

Spotify uygulamasını kullanarak Spotify’daki tüm beğenilen şarkıları silmek için doğrudan bir yöntem alamazsınız. Ancak, her şarkıyı ayrı ayrı seçip un likeing yaparak bunu yapmaya devam edebilirsiniz. Şarkıları sık kullanılan listelerden kaldırmak için şu adımları izlemenız yeterlidir:

1. Spotify uygulamasını açın ve ‘Kütüphaneniz’.
2. Dokunun ‘Beğenilen Şarkılar’.

3. Aksine kalp işaretine dokunun.

Spotify'da Tüm Beğenilen Şarkılar Nasıl Silinir?

Spotify Lite’ı kullanma

Spotify Lite uygulamasını kullanarak Spotify’daki tüm beğenilen şarkıları silmek için doğrudan bir yöntem alamazsınız. Ancak, her şarkıyı ayrı ayrı seçip un likeing yaparak bunu yapmaya devam edebilirsiniz. Şarkıları sık kullanılan listelerden kaldırmak için şu adımları izlemenız yeterlidir:

1. Spotify Lite’ı açın ve ‘Sık Kullanılanlar’ alt panelde.
2. Altında Çalma listesi üzerine dokunun ‘Favori Şarkılar’.

3. Dokunun ‘Düzenle’ Oynat düğmesinin altında.

4. Şarkının yan tarafındaki çapraz işarete dokunun.

Spotify'da Tüm Beğenilen Şarkılar Nasıl Silinir?

Favori Listemi Sıfırlamak İçin Spotify’ın Premium Sürümüne İhtiyacım Var mı?

Sık kullanılanlar listenizi sıfırlamak için doğrudan bir yöntem yoktur. Bunu yapmak için Spotify’daki tüm beğenilen şarkıları silmeniz gerekir. Ayrıca aynı şekilde premium sürüme ihtiyacınız yoktur. Spotify, tüm şarkıları akıllı telefonlarda aynı anda silme seçeneği vermez, ancak yalnızca PC’de.

Son

Böylece Spotify’da en sevdiğiniz listedeki tüm şarkıları kolayca silebilirsiniz. Bunu doğrudan pc’lerinizden yapabilirsiniz, ancak akıllı telefonlarınızdan yapamazsınız. Spotify masaüstü, tüm şarkıları seçme ve web sürümü değilken silme seçeneği sunar. Sadece yukarıda verilen adımları izleyin ve hepiniz gitmeye hazırsınız. Makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Spotify’da beğenilen tüm şarkıların nasıl silindiğine dair cevabınızı aldığınızı umuyoruz. Lütfen bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve büyümemize yardımcı olun. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, bunları yorum kutusuna bırakın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan