Telegram Group Link 2022’de Nasıl Paylaşılır?

Telegram Group Link 2022’de Nasıl Paylaşılır?

Telegram, 2013’teki lansmanından bu yana, kullanıcıların yaklaşık 2 lakhs’lık bir grup boyutu kısıtlamasıyla herhangi bir gruba zahmetsizce katılmalarını sağlayan işlevselliğiyle uzun zamandır övgüyle karşılanıyor. Bu yazıda, telegram grup bağlantısını nasıl paylaşacağınızı öğreteceğiz.

Sanal iletişim asistanlarımız olarak hizmet veren Telegram grup sohbetleri, en dikkat çekeni üye kapasitesi olan diğer uygulamaların grup konuşmalarına göre bir dizi avantaja sahiptir. Ek avantajlar sınırsız depolama ve çoklu platform destek anlamı içerir, Telegram Android, iOS, Windows Phone, Windows PC, Mac OS, Linux işletim sistemi ve herhangi bir web tarayıcısı ile uyumludur.

Telegram, kullanıcıların her türlü dosyayı göndermesine izin verir. Öte yandan WhatsApp, video, görüntü ve belge dosyalarını kısıtlar ve çok sayıda kullanıcının zorluğunu zorlaştırır.

Telegram, grubunuzu uygun boyutta tutmanıza yardımcı olmak için hem herkese açık Telegram Grupları hem de özel Telegram Grupları sunar. Yalnızca grubun kurucusu veya yöneticisi, üyeleri doğrudan özel Telegram gruplarında gruba davet edebilir. t.me ile başlayan davet URL’leri Telegram gruplarında da bulunabilir. telegram bağlantısını t.me yalnızca yazar veya yönetici tarafından erişilebilir.

Kutupların zıttı halka açık Telegram gruplarıdır. Telegram grubunun tüm üyeleri Telegram Grubu davet bağlantısına erişebilir. Sonuç olarak, herhangi bir grup üyesi, grubun genişlemesine yardımcı olmak için t.me bağlantısını internetin herhangi bir yerinde paylaşabilir. Telegram grup bağlantısını paylaşmak için şu adımları izleyin:

  1. Özel Telegram Grubunda
  2. Herkese Açık Telegram Grubunda

1. Bir Özel Grup

Yalnızca grubun kurucusu veya yöneticisi, üyeleri doğrudan özel Telegram Gruplarında gruba davet edebilir. Telegram Group bağlantısını özel bir grupta paylaşmak için şu adımları izleyin:

1. Sahip olduğunuz Telegram grubunu açın.

2. grup ad.

Telegram Grup Bağlantısı Nasıl Paylaşılır?

3. Üye ekle seçeneğini belirleyin.

Telegram Grup Bağlantısı Nasıl Paylaşılır?

Telegram Grup Bağlantısı Nasıl Paylaşılır?

Telegram Grup Bağlantısı Nasıl Paylaşılır?

Artık Telegram grubunuza katılma bağlantısını görebileceksiniz. Bağlantıyı üzerine dokunarak veya Bağlantıyı Kopyala menüsünden seçin. URL’yi kopyalamak zorunda kalmadan da paylaşabilirsiniz. Dokunduğunuzda Bağlantıyı Paylaş, bağlantıyı WhatsApp, Twitter, Instagram Direct, Messenger, Gmail, kısa mesaj ve hatta Telegram’ın kendisi aracılığıyla paylaşmanıza izin verecek bir alternatif menüsü görünecektir.

2. Herkese Açık Telegram Grubunda

Sahip olmadığınız gruplar için Telegram bağlantısını edinmek gerçekten basittir ve yukarıda açıklanan şekilde çok benzer. Telegram Grubu’nun tüm üyeleri Telegram Grubu davet bağlantısına erişebilir. Herkese açık bir grupta telegram grubu bağlantısını paylaşmak için şu adımları izleyin:

Telegram Grup Bağlantısı Nasıl Paylaşılır?

2. Ardından, ekranın üst kısmında, grubun adı.

Telegram Grup Bağlantısı Nasıl Paylaşılır?

Telegram Grup Bağlantısı Nasıl Paylaşılır?

Bu işlem herhangi bir Telegram grubunda kullanılabilir. Bu yöntem sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz Telegram kanallarına da uygulanabilir.

Bazı istenmeyen kişilerin Telegram grubunuza katılmasından rahatsızsanız, Telegram sizin için bir çözüm sunar.

Bağlantıyı İptal Et seçeneğini kullanarak diğer kullanıcılara dağıtılan daha önce üretilmiş bir bağlantıyı iptal edebilirsiniz ve Telegram grubunuz için hemen yeni bir bağlantı oluşturur. Daha önce eski grup URL’sine erişimi olan kişiler artık bu URL’ye katılamayacak.

Son

Telegram Grupları düşüncelerinizi, sorularınızı, memlerinizi, sanatınızı ve diğer her şeyi büyük bir kitleyle paylaşmanın harika bir yoludur.

Bu makalenin Telegram grup bağlantısını paylaşmanız için yararlı olduğunu umuyoruz. Yorumlarınızı ve sorularınızı sohbet kutusunda bize bildirin!

Yorum Yap
0 Yorum yapan