Telegram Hesabı Nasıl Açılır?- 4 Hızlı Yol

Telegram Hesabı Nasıl Açılır?- 4 Hızlı Yol

Telegram, 2013 yılında başlatılan bir anlık mesajlaşma hizmetidir. Son zamanlarda, kullanıcının gizliliğine ve verilerine verdiği koruma ile daha fazla insan sallandıkça popüler hale geldi. Uygulama toplam bir milyar indirmeyi tamamladığı için giderek daha fazla insan önceki hizmetlerinden Telegram’a kaymaya başlıyor.

Uygulamada birçok ilginç özellik var, ancak kullanıcılar hesaplarının engellenmesiyle ilgili bazı sorunlar bildirdi. Bu nedenle, bu makalede size Telegram hesabının nasıl yapılacağının yollarını göstereceğiz. Aşağıda size verilen adımları izlemeniz yeterlidir.

Telegram Hesabı Nasıl Açılır?

Bazen haksız yere yasaklanmış olabilirsiniz ya da belki bilmeden bazı ihlallerde bulundunuz. Yasaklanma nedeniniz ne olursa olsun, Telegram Hesabınızın yasaklanmasına yaklaşabileceğiniz bazı yöntemler bir araya geldik. Kaydırmaya devam edin ve hangi yöne uygun olduğunu görün.

Telegram hesabının dışını açmanın dört yolu vardır:-

  1. Telefon Numarasını Değiştir
  2. [email protected]’a E-posta Gönderme
  3. Destek Ekibine Başvurun
  4. Yasağın Bitmesini Bekleyin

1. Telefon Numarasını Değiştir

Yasağınız kalıcıysa veya Telegram’ı acil bir şey için kullanmanız gerekiyorsa, yasak sona ermeden önce telefon numarasını değiştirebilir ve yeni bir Telegram hesabı oluşturabilirsiniz. Yeni bir Telegram hesabı oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin:-

1. appstore ve Telgraf app.

2. Telgraf uygulamasına dokunun ve ‘mesajlaşmayı başlat‘ düğmesini tıklatın.

Telegram Hesabı Nasıl Açılır?

3. ülke ve telefon numarası‘ üzerine dokunun.Önümüzdeki‘.

Telegram Hesabı Nasıl Açılır?

4. SMS Doğrulama kodu numaranıza gönderilecektir.

Telegram Hesabı Nasıl Açılır?

5. tam ad ve ‘ye dokunun.Önümüzdeki‘ hesabınızı ayarlamayı tamamlamak için.

Telegram Hesabı Nasıl Açılır?

2. Telegram’a E-posta Gönderin

Yanlış engellendiğinizi düşünüyorsanız ve herhangi bir ihlalde bulunmadıysanız, ‘e bir e-posta yazabilirsiniz.[email protected]‘. Durumunuz hakkında yazın ve gönderdiğiniz e-postada tüm ayrıntılarıyla açıklayın. Bazen algoritmada engellenebileceğiniz bir hata olabilir.

3. Destek Ekibine Başvurun

Telegram Hesabı Nasıl Açılır?

Telegram Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Telegram’ın Destek Sayfasını ziyaret edin ve sorununuz hakkında yazın ve ayrıca e-posta ve telefon numaranızı sağlanan kutulara doldurun. Yasağı hak etmek için hiçbir şey yapmadığını kanıtlayabilirsin. Ancak, eylemleriniz yönergelere aykırıysa ve kalıcı olarak yasaklandıysanız, Telegram Destek Ekibi ile iletişime geçmek çok az işe yayacak.

4. Sonunu Bekleyin

Telegram’daki yasağınız sınırlı bir süre içinse, en kolay yol yasak bitene kadar beklemek olacaktır. Ancak yasağınız kalıcıysa, hesabınızı ne kadar beklerseniz bekleyin bu yöntem hala yasaklanacağından çalışmaz.

Telegram Hesabım Neden Yasaklandı?

Telegram, kullanıcıları için sağladığı koruma ve güvenlik ile bilinir. Kuralların ihlali veya spam ve kötü amaçlı bağlantılar göndermek sizi yasaklanma riskiyle karşı karşıya bırakacaktır. Bu eylemler Telegram’ın gözüne giriyorsa Telegram hesabınız yasaklanacaktır. Bu tür aktivitelerden uzak durursanız yasaklanma şansınız daha az olacaktır.

Telegram’da Yasak Ne Kadar Sürer?

Telegram’daki yasağınızın uzunluğu veya süresi yalnızca yasağa giden eylemlerinize bağlıdır. Uzunluk, yaptığınız ihlallerin ciddiyetine bağlıdır. İhlalleriniz ciddi değilse, daha kısa bir yasak alabilirsiniz, ancak bazı ciddi ihlaller yaptıysanız, daha uzun bir yasak alabilirsiniz. Çoğu zaman, yasaklar sonsuza kadar değildir, ancak ihlalleriniz gerçekten ciddiyse sonsuza kadar yasaklanabilirsiniz.

Sarmak

Telegram, 2021’de en çok kullanılan uygulamalardan biri oldu. Uygulamanın başarısının arkasındaki temel neden, diğer uygulama ve hizmetlerin aksine kullanıcısının verilerine ve gizliliğine sağladığı korumadır. Ancak bloke edilen hesaplarla ilgili konularda birçok rapor yapıldı. Bu nedenle, bu sorunu mümkün olduğunca kolay ve hızlı bir şekilde çözebileceğiniz bazı yollar ortaya koyduk.

Bu yazıda, Telegram hesaplarının nasıl unbanlandırılacağına dair adımları gösterdik. Bu konuyla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, lütfen bunları aşağıda bırakmaktan çekinmeyin. Sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır, bu yüzden sormaktan çekinmeyin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan