Telegram’da Gruplar Nasıl Bulunur?

Telegram’da Gruplar Nasıl Bulunur?

Nerede olursanız olun, bağlantı kurmak için benzer ilgi alanları olan kişileri bulabilirsiniz. Telegram, insanlara böyle bir platform sağlayan mesajlaşma uygulamalarından biridir. Ayrıca, sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle sohbet etmek veya ilginizi çekmek için kaynak bulmak için Telegram’da katılacak gruplar da bulunabilir. Telegram grubu insanları en az onlar kadar sakinleyebilir 200,000.

Bu nedenle, aynı özlemler için çok sayıda insana bir ev sağladığını söyleyebiliriz. Ayrıca, bu konuda bir sınırlama olmadığından, katılabileceğiniz kadar gruba katılabilirsiniz. Telegram popülerdir, çünkü mesajlara uçtan uca şifreleme sağlar, bu nedenle en güvenli iletişim yollarından biridir. Bununla birlikte, telgrafın içinde farkında olmalısınız.

İnsanlar Telegram arasında kafa karıştırabilir Kanal ve Grup. Şunları yapabilirsiniz abone olmak içerik oluşturucunun kanal üzerinden beğeninizin içeriğini sağladığı kanallara. Gruplar aracılığıyla insanlar sohbet edebilir ve resim, video, gif gibi diğer üyelerle paylaşabilir. grup sohbeti. Bu yazıda, Telegram’da grup türleri ve grupları bulma yollarına daha fazla dalacağız.

Telegram’da Gruplar Nasıl Bulunur?

Telgraflar hakkında önceden bilginiz varsa ve Tür telegram’daki grupların. Ancak telgraf gruplarının nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikriniz yoksa zor olabilir. Telgrafta bir grup bulmak için ya Davet veya grup kamu. Telgraf grupları varsayılan olarak özel olduğundan, içerik üretici grup ayarlarını herkese açık hale getirmek için değiştirebilir.

  • Özel Grup
  • Ortak Grup

Özel Grup

Yalnızca özel bir grup Sağ -lar olan kişiler şahsen davet edilen gruba katılmak için özel bir bağlantı aracılığıyla içerik üretici tarafından. Telgrafta özel gruplar bulmak oldukça imkansızdır. Bu şekilde, gizlilik özel bir grupta paylaşılan içeriğin. ‘t.me‘ içerik oluşturucu aracılığıyla sizinle paylaşılan davet bağlantısı, özel bir gruba erişmenin tek yoludur.

Ortak Grup

Özel bir grubun aksine, ortak grup kolayca Telegram’da bulunabilir. Grup adını veya adını öğrendikten sonra, aramak veya ilgi alanınıza hizmet eden grupları aramak için başka bir web sitesi kullanabilirsiniz. Herkes ortak bir gruba girebileceğinden, güvenli olmayabilir. Ayrıca, bilmeniz gereken farklı gruplar aracılığıyla paylaşılan dolandırıcı grupları veya saldırgan şeyler de vardır.

Telegram’da herkese açık grupları her ikisinden biri tarafından doğrudan arama onlar için veya kullanma çevrimiçi web siteleri farklı gruplara ve kanallara hitap eder.

Doğrudan Arama

Telegram uygulamasını Android veya IOS veya bir masaüstü Sürüm.

1. Telegram’ı başlatın.
2. Arama simgesine dokunun.
3. Arama çubuğuna grup adını yazın.

Telegram'da Gruplar Nasıl Bulunur?

4. Bir grup seçin.

Telegram'da Gruplar Nasıl Bulunur?

5. Tıklayın ‘Birleştirmek‘.

Telegram'da Gruplar Nasıl Bulunur?

Grubun bir parçası olabilirsiniz. Genel grup Küresel Arama kapsamına girer, böylece dünyanın her yerinden telgraflarda grupları bulabilirsiniz.

Üçüncü Taraf Siteleri

Telegram uygulamasının kendisi aracılığıyla her şeyde gezinemezsiniz. Kaynaklar sınırlıdır ve ‘ adlı bir üçüncü taraf siteden yardım almanız gerekebilir.dizin‘ gibi büyük miktarda grup ve kanala ev sahipliği yapmak için. Neyse ki, Telegram’ın bir resmi web sitesi katılmak ve abone olmak için ilginç grupları ve kanalları arayabilir ve bulabilirsiniz.

Kanallar için Resmi Web Sitesi

Benzer hizmetler, çok sayıda grup ve kanala hitap eden başka bir resmi olmayan web sitesi tarafından da sağlanmaktadır. En çok aranan web sitelerinden biri directory.me. Birçok kategoriden arama yapabilir ve Telegram’da aradığınız şeyle en çok eşleşen grupları bulabilirsiniz.

Telegram dizini

Ancak bunların sadece çevrimiçi toplayıcılar olduğunu unutmayın ve değil doğrulama sorumluluğunu üstlenerek Öz -günlük bu nedenle çevrimiçi dolandırıcı arasında yakalanma ihtimaliniz vardır. Bu tür dolandırıcılıklardan uzak durduğundan emin ol.

Son

Telegram, kullanıcıların bir konuşma veya bul Kaynaklar beğenilerini. Konser bağlantılarından harika müzik önerilerine, doğru gruplar ve kanallar aracılığıyla, telgrafta olmanın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Telegram’daki grupları makalede vurgulanan yöntemleri izleyerek bulabilirsiniz. Umarız bu yararlı bir makaleydi. Herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan