Tiktok Kullanıcı Adı 30 Günden Önce Nasıl Değiştirilir?

Tiktok Kullanıcı Adı 30 Günden Önce Nasıl Değiştirilir?

Tiktok, günümüzde çok popüler hale gelen ünlü bir video paylaşım platformudur. Kullanıcı adınızı Tiktok’ta değiştirmek isteyebilirsiniz. Tiktok kullanıcı adını 30 günden önce de değiştirebilirsiniz. Ancak, kullanıcı adını değiştirdiğinizde, bir hata yapabilir ve tekrar değiştirmek isteyebilirsiniz. Tiktok size doğrudan bir yöntem sağlamasa da, alternatif bir yöntem kullanabilirsiniz. Makalenin tamamını okuyun ve 30 günden önce Tiktok kullanıcı adını nasıl değiştireceğinizi bileceksiniz.

Peki neden Tiktok kullanıcı adınızı değiştirmeniz? Kullanıcı adı, Tiktok’taki birini tanımanın temel yoludur. Tiktok, platforma katılırken size bir kullanıcı adı verir. Bu kullanıcı adını değiştirmek isteyebilirsiniz. Bazen Tiktok kullanıcı adını değiştirebilir ve daha sonra bundan hoşlanmayabilirsiniz. Bu durumda, Tiktok kullanıcı adını 30 günden önce değiştirmek isteyebilirsiniz.

Tiktok Kullanıcı Adı 30 Günden Önce Nasıl Değiştirilir?

Daha önce de tartıştığımız gibi, Tiktok kullanıcı adını 30 günden önce değiştirmek için doğrudan bir yöntem yoktur. Ancak bunu yapmak için alternatif bir yöntem kullanabilirsiniz. Tiktok ayrıca kullanıcısına kullanıcı adlarını sık sık değiştirmemelerini tavsiye eder. Kullanıcı adını 30 günden önce değiştirmenin tek bir yolu vardır ve bu akıllı telefonunuzdandır. Şu anda yalnızca akıllı telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Cep Telefonunuzdan

Tiktok’tan kullanıcı adını 30 günden önce değiştirmek için doğrudan bir yöntem olmadığından, alternatif bir yönteme ihtiyacınız vardır. Bu yöntem hem android hem de iPhone’lar için geçerlidir. Bunun ana fikri telefonunuzun tarihini değiştirmektir. Aşağıdaki adımları izleyerek Tiktok kullanıcı adını 30 günden önce değiştirebilirsiniz:

1. Açık ‘Ayarlar’ cep telefonunuzdan edin.

2. ‘Tarih ve saat’e gidin.

3. Ağ tarafından sağlanan süreyi devre dışı bırakın.

Tiktok Kullanıcı Adı 30 Günden Önce Nasıl Değiştirilir?

4. Tarihi bir ay ileriye değiştirin.

5. Aşağıda verilen adımları izleyin.

Bu şekilde telefonunuzdan tarihi değiştirebilirsiniz. Tiktok kullanıcı adını 30 günden önce değiştirmek için tarihi değiştirmeniz gerekir. Ana konsept, akıllı telefonunuzun tarihini değiştirmektir. Android veya iPhone olsun, telefonunuzda benzer bir fikri izlemeniz gerekir. Tiktok kullanıcı adını nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız endişelenmeyin. Bunu nasıl yapacağınızı da öğreteceğiz.

Tiktok Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Akıllı telefonunuzun tarihini zaten değiştirdiyseniz, Tiktok kullanıcı adını 30 günden önce de değiştirebilirsiniz. Telefonunuzun tarihini bir ay önediğinizde, kullanıcı adını değiştirmek çok kolaydır. Tiktok kullanıcı adınızı düzenli olarak değiştirmekle aynıdır. Tiktok kullanıcı adınızı değiştirmek için şu adımları izlemeniz yeterlidir:

1. Profilinizi Tiktok’ta açın ve ‘Profili Düzenle’.

Tiktok Kullanıcı Adı 30 Günden Önce Nasıl Değiştirilir?

2. Dokunun ‘Kullanıcı Adı’.

3. İstediğiniz kullanıcı adını girin ve ardından ‘Kaydet’.

Tiktok Kullanıcı Adı 30 Günden Önce Nasıl Değiştirilir?

Tarihi değiştirerek ve yukarıdaki adımları izleyerek, Tiktok kullanıcı adını değiştirebilirsiniz. Tiktok kullanıcı adını 30 günden önce değiştirmeniz tavsiye edilir. Tiktok hesabını izlediğinden, şirketten uyarılar alabilirsiniz. Bu nedenle, bir içerik üretici hesabınız varsa, kullanıcı adınızı değiştirmek için 30 gün beklemeniz daha iyidir.

Son

Bu nedenle, Tiktok kullanıcı adını akıllı telefonunuzdan 30 günden önce çok kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Her ne kadar, Tiktok doğrudan bir yöntem sağlamasa da, bunu yapabilirsiniz. Yöntem hem android hem de iPhone için geçerlidir. Sadece yukarıda verilen adımları izleyin ve hepiniz gitmeye hazırsınız. Makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Tiktok kullanıcı adını 30 günden önce nasıl değiştireceğinize dair cevabınızı aldığınızı umuyoruz. Lütfen bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve büyümemize yardımcı olun. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, bunları yorum kutusuna bırakın.

Ayrıca Oku:

TikTok’ta Grup Sohbeti Nasıl Yapılır?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan