TikTok’ta Bir Yoruma Nasıl Cevap Veriyorum?

TikTok’ta Bir Yoruma Nasıl Cevap Veriyorum?

TikTok, 2016’daki lansmanından bu yana herkesin favori uygulaması olmayı başarıyla başardı. TikTok algoritmasındaki en önemli faktörlerden biri olan TikTok etkileşim oranı yorumlar içeriyor. Bir yorum önemlidir, çünkü videolarınızın ilgi çekici olduğunu ve daha fazla ilgiyi hak ettiğini gösterir. Bu yazıda, TikTok’taki bir yoruma nasıl cevap vereceğinizi öğreteceğiz.

Kullanıcılar TikTok’taki gönderilere yanıt verebilir. Bu önemlidir, çünkü içeriğinizle ilgilenen kullanıcılarla etkileşim kurmanın başka bir yolunu sunarken aynı zamanda bu konuda geri bildirim almanın bir yolunu sunar. TikTok’ta yayınladığınızda, hemen belli olmayan yeni bir yorum türü göreceksiniz.

Bir TikTok videosundaki yorum bölümüne girdiğinizde birçok ilginç şey göreceksiniz. Videonun kendisindeki gözlemler eğlenceli. Her şey yorumlar bölümünde. Kendinizi sohbete katılmaya istekli bulabilirsiniz.

1. Cep Telefonu üzerinde

Bir TikTok yorumuna yanıt vermek aslında oldukça basittir. Yorum bölümüne girdikten sonra herkesin video hakkında söylediklerini kaydırabilirsiniz. Bazı yorumların zaten gördüğünüz gibi altlarında yuvalanmış yanıtlar vardır. TikTok’taki bir yorumu yanıtlamak için şu adımları izleyin:

1. TikTok hesabınıza giriş yapın.

2. Videoya gidin.

TikTok'ta Bir Yoruma Nasıl Cevap Ver

4. “Yanıtla [kullanıcı adı]” metin alanında görüntülenir.

TikTok'ta Bir Yoruma Nasıl Cevap Ver

5. gönder düğmesi klavyede.

2. Kişisel Bilgisayarda

TikTok, doğrudan tarayıcıdan kullanılabilen bir TikTok PC yazılımını resmen yayınladı. İşlevsellik çoğunlukla mobil sürümle aynıdır, ancak masaüstü düzenine alışmanız gerekir, bu da ilk başta biraz kafa karıştırıcı olabilir.


1. TikTok hesabınıza giriş yapın.

2. Videoya gidin.

4. “Yanıtla [kullanıcı adı]” metin alanında görüntülenir ve açıklamanızı girer.

Bu doğru, iki yoldan biriyle yanıt verebilirsiniz: ilk aşamalarda gösterildiği gibi ortak yol veya video aracılığıyla.

Ancak, yalnızca sizinki de dahil olmak üzere herkesin videolarına yorum yapmak için bir video aracılığıyla yanıt verebileceğiniz belirtilmelidir.

1. Videoya gidin ve yoruma dokunun.

TikTok'ta Bir Yoruma Nasıl Cevap Ver

TikTok'ta Bir Yoruma Nasıl Cevap Ver

3. Kırmızıyı basılı tutun Kayıt düğme. Video sırasında, yorum ekranda görüntülenecektir.

Ancak, herkesin bunu görüntüleyebileceği unutulmamalıdır. Yalnızca alıcı tarafından görülebilir hale getirmenin bir yolu yoktur.

Son

Sosyal medya yorumlarına hızlı ve anlamlı bir şekilde yanıt vermek sadece önemsediğinizi göstermekle kalmaz, aynı zamanda ürününüzü / hizmetinizi tanıtmak için zaman ayırmaya hazır olduğunuzu da gösterir. Sonuç olarak, daha fazla kişi yanıt alacaklarını bildikleri için sorular soracaktır.

Bu makalenin TikTok’taki bir yoruma cevap vermeniz için yararlı olduğunu umuyoruz. Yorumlarınızı ve sorularınızı yorum kutusunda bize bildirin!

Ayrıca Oku:

Taslaklarınızı Tiktok’ta Nasıl Geri Alabilirsiniz?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan