TikTok’ta Ses Nasıl Kırpılır?

TikTok’ta Ses Nasıl Kırpılır?

TikTok, dünya çapında neredeyse bir milyar kişi tarafından kullanılan en büyük eğlence platformudur. Kullanıcılarına kısa videolar veya iş, reklam vb. Bu platform, bu videoları orijinal seslerle yayınlamanıza ve hatta TikTok’ta müzik / zaten mevcut sesler eklemenize izin verir.

TikTok, videolarınıza eklemek ve birden fazla görüntüleme almak için kullanabileceğiniz büyük bir ses kütüphanesine sahiptir. TikTok videoları normalde bir dakikadan kısa olduğundan, videonuza yalnızca şarkıların / seslerin bazı bölümlerini ekleyebilirsiniz. Kırpma seçeneği burada devreye girer. Bu seçenek, videolarınızda kullandığınız sesi kırpmanıza olanak tanır.

Sesin belirli bir bölümünü TikTok videonuza istiyorsanız, TikTok’taki yerleşik ses editörü sayesinde kırpabilirsiniz. TikTok’un bu gelişmiş özelliklerini kullanarak, müziğin sesini istediğiniz herhangi bir parçaya kırpabilir ve videoya mükemmel bir şekilde sığdırabilirsiniz. Bu, videonuzun daha iyi görünmesini sağlar ve daha fazla görüntüleme alma şansını artırır. Bu makalede, TikTok’ta sesi nasıl kolayca kırpabileceğinizi öğreneceksiniz.

Videonuza Nasıl Ses Eklenir?

İlk olarak, TikTok’ta sesin nasıl kırpılacağını öğrenmeden önce, videoya bir ses eklemeden bunu yapamayacağınızı bilmelisiniz. Zaten kaydedilmiş videonuza eklemek için TikTok kütüphanesinden herhangi bir sesi seçebilir veya mevcut sese bir video kaydedebilirsiniz. Videonuza ses eklemek için aşağıda belirtilen adımları izleyin:

1. TikTok’a giriş yapın ve ”ye tıklayın.+‘ simgesini kullanarak kullandır.

TikTok'ta ses nasıl eklenir?

2. Yayınlamak istediğiniz mevcut bir videoyu kaydedin veya yükleyin.

Videonuza nasıl ses eklenir?

3. Yükledikten sonra, ”Ses‘ simgesine ses ekleyin.

Videonuza nasıl ses eklenir?

4. Tercihinizin sesini arayın.

Videonuza nasıl ses eklenir?

5. Sesi seçin ve ‘Kırmızı Kene‘ işareti dışında.

TikTok'ta Videonuza nasıl ses eklenir?

Bu ses videonuza eklenmiş olacak ve artık videoyu doğrudan paylaşabilir veya ayrıca sesi ihtiyacınıza göre kırpabilirsiniz.

TikTok’ta Ses Nasıl Kırpılır?

Ses ekledikten sonra, TikTok’ta sesi kırpmak çok kolaydır. Bu özellik, şarkının / sesin beğenebileceğiniz veya yayınlanacağınız videoyla ilişkilendirilebileceğiniz belirli bir bölümünü eklemenize olanak tanır. Özellikle dudak senkronizasyonu yapıyorsanız, tercih ettiğiniz sesin bir kısmını isteyebilirsiniz. Bu koşullarda, aşağıdaki adımları izleyerek TikTok’taki sesi kırpabilirsiniz:

1. Sesler simgesine dokunduğunuzda kullandığınız sesi göreceksiniz.

TikTok'ta ses nasıl kırpılır?

2. ‘ye tıklayın.Makas‘ simgesini de bu şekilde kullandırır.

TikTok'ta ses nasıl kırpılır?

3. Parmağınızı kullanın ve şarkının kullanmak istediğiniz bölümüne geçin. Şarkının tam saat kısmını görebilirsiniz.

4. ‘ye tıklayın.Yapılmış‘.

TikTok'ta ses nasıl kırpılır?

5. ‘ye dokunun.Hacim‘ seçeneğini ayarlayın.

TikTok'ta ses nasıl kırpılır?

6. İhtiyacınıza göre ayarlayın ve ”ye tıklayın.Yapılmış‘.

TikTok'ta ses nasıl kırpılır?

Bu şekilde, TikTok’ta sesi kırpabilirsiniz. İleri’ye dokunun ve ardından videodan memnun olup olmadığınızı kontrol etmek için videoyu görüntüleyin. Hala değişiklik yapmak istiyorsanız, geri dönüp bunu yapabilirsiniz. Videodan memnunsanız, daha sonra yayınlayabilirsiniz.

Bir TikTok videosu gönderdikten sonra Müziği Değiştirebilir misiniz?

Hayır, yapamazsın. TikTok, videoyu düzenlerken istediğiniz kadar müzik denemenize ve değiştirmenize izin verir, ancak ne yazık ki, videoyu zaten yayınladıktan sonra bunu yapamazsınız. Videoyu gönderdikten sonra müzikten memnun kalmamak istiyorsanız, videoyu tekrar yükleyebilir ve yeni bir ses koyabilir veya yukarıda belirtilen adımları kullanarak önceki videoyu silebilir ve yeni bir ses ile tekrar yükleyebilirsiniz.

TikTok’ta Seslendirme Nasıl Eklenir?

Seslendirmeler çoğunlukla başkalarının videolarına TikTok’ta yanıt vermek istiyorsanız kullanılır, ancak bazı mesajları kitleye iletmek istemeniz durumunda da kullanabilirsiniz. Bu özellik, seslendirme özelliği aracılığıyla kaydederek konuşmanıza ve seslendirmenizi videoya bazı müziklere eklemenize veya hatta bazı sesler eklemenize olanak tanır. Voiceover’ı TikTok’a şu şekilde ekleyebilirsiniz:

1. TikTok’a giriş yapın ve bir video ekleyin veya yükleyin.

2. ‘ye tıklayın.Seslendirme‘ simgesini kullanarak kullandır.

TikTok'ta seslendirme nasıl eklenir?

3. Mesajınızı veya istediğiniz başka bir sesi kaydedin ve ‘Kurtarmak‘.

TikTok'ta seslendirme nasıl eklenir?

4. ‘ye tıklayın.Önümüzdeki‘.

TikTok'ta seslendirme nasıl eklenir?

Videoyu yayınlamadan önce bir kez görüntüleyin. Sesi yeniden yapmak istiyorsanız, geri dönüp bunu yapabilirsiniz. Aksi takdirde, videodan memnunsanız, yayınlayabilirsiniz.

Son

Bu nedenle, yukarıda belirtilen adımları kullanarak, sesi TikTok’ta kolayca kırpabilirsiniz. İstediğiniz sesi seçiminize göre kırpabilir, hatta birçok sesi karıştırabilirsiniz. Müzik TikTok’un büyük bir parçası olduğundan, uygun düzenlemesi ve kullanımı size birçok görüntüleme, beğeni ve takipçi kazandırabilir.

Umarım bu makale tüm şüphelerinizi giderir ve şimdi sesleri herhangi bir zorluk olmadan kırpabilirsiniz.

Herhangi bir kafa karışıklığınız veya sorunuz varsa yorum bırakın.

Ayrıca Oku:

Tiktok Kullanıcı Adı 30 Günden Önce Nasıl Değiştirilir?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan