Twitter’da Herkesi Takipten Nasıl Edesiniz?

Twitter’da Herkesi Takipten Nasıl Edesiniz?

Twitter, günümüzde çok popüler olan sosyal ağ sitelerinden biridir. Twitter, tweet yapmanıza ve başkalarının tweetlerini retweetlemenize izin verir. Kullanıcılar da birbirlerini takip edebilir. Hesabınız saldırıya uğrarsa ve bilgisayar korsanı farklı gereksiz hesapları takip ederse ne olur? Bu gibi durumlarda Twitter’daki herkesi takip etmeyi bırakmanız gerekebilir. Bunun nasıl yapacağına dair cevabı almak istiyorsanız, makalenin tamamını okuyun. Bu makaleyi okuduktan sonra, Twitter’daki herkesi nasıl takip etmeyi bırakın kolayca bilebilirsiniz.

Peki neden Twitter’daki herkesi takipten çıkardın? Hesabınız hacklenebilir ve bilgisayar korsanı çeşitli farklı hesapları takip edebilir. Ayrıca herkesi takip etmeyi ve sadece gerekli kişileri takip etmeyi isteyebilirsiniz. Twitter’daki herkesi manuel olarak takip etmeyi açabilir ve bunu otomatik olarak yapmak için farklı uygulamalar kullanabilirsiniz.

Twitter’da Herkesi Takipten Nasıl Edesiniz?

İnsanları takip etmeyi bırakmanın farklı yolları vardır. Otomatik işlemin yanı sıra kılavuzu da kullanabilirsiniz. Ancak, Twitter’ın politikası nedeniyle otomatik sürecin yalnızca sınırlı seçenekleri vardır. Androidlerinizde, iPhone’larınızda ve pc’lerinizde bunu yapmak için farklı yöntemler izleyebilirsiniz. Twitter’daki herkesi takip etmeyi kaldırmak için bu beş farklı yöntemi kullanabilirsiniz. Yöntemler şunlardır:

  1. Twitter Uygulamasını Manuel Olarak Kullanma
  2. Chrome Uzantısını Kullanma
  3. iunfollow kullanma
  4. Beni Takip etmeyenleri kullanma
  5. Twitter için takipten açma uygulamasını kullanma

Twitter Uygulamasını Manuel Olarak Kullanma

İnsanları takip etmeyi bırakmanın temel yolu, uygulamanın kendisini kullanmaktır. Bunu yapmak için herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına ihtiyacınız yoktur. Ancak, aynı anda yalnızca bir kişiyi takip etmeyi açabilirsiniz. Yüksek sayıda takipçiniz varsa, takibi bırakmanız çok zaman ve çaba alacaktır. Bu yöntem android, iPhone ve PC’lerde aynıdır. Twitter uygulamasını manuel olarak kullanarak Twitter’daki herkesi takip etmeyi kaldırmak için şu adımları izlemeniz yeterlidir:

1. Twitter’a giriş yapın ve profilinize gidin ve ‘Takip’.

2. İnsanları takip etmeyi açmak için her hesabın yanında aşağıdaki düğmeye dokunun.

Twitter'da herkesi takipten nasıl nasıl edesiniz?

Bu şekilde Twitter’daki herkesi manuel olarak takip etmeyi bırakın. Bu, takip ettiğiniz kişi sayısına bağlı olarak uzun sürebilir. Bunu yapmak için başka otomatik yöntemler de vardır.

Twitter için Chrome Extension Superpowers’ı kullanma

İnsanları takip etmeyi bırakmanın bir sonraki yolu krom uzantısı kullanmaktır. Bu, Twitter’da kitleyi takip etmeyi bırakmanızı sağlayan ücretsiz bir uzantıdır. Bu uzantıyı kullanarak herkesi tek bir kez takip etmeyi ancak bulabilirsiniz. Yüksek sayıda takipçiniz olsa bile, uzantının insanları takipten çıkarmak için herhangi bir zaman almayacağız. Uzantıyı Chrome ve Opera gibi farklı web tarayıcılarında ancak yalnızca PC’de kullanabilirsiniz. Uzantıyı kullanarak Twitter’daki herkesi otomatik olarak takip etmeyi kaldırmak için şu adımları izlemesi yeterlidir:

1. Web mağazasını açın ve Twitter için Superpowers’ı yükleyin.

Twitter'da herkesi takipten nasıl ederek nasıl izin vermem?

2. Twitter web uygulamanıza gidin ve ‘Takip’.

Twitter'da herkesi takipten nasıl ederek nasıl izin vermem?

3. Tıklayın ‘Tümünün Takibini Bırakın’ düğmesini tıklatın.

Twitter'da herkesi takipten nasıl ederek nasıl izin vermem?

Bu şekilde Twitter’daki herkesi otomatik olarak takip etmeyi bırakın. Bu, sayı yüksek olsa bile insanları takip etmeyi bırakmanız uzun sürmediği için zaman kazandırır. Ancak, bu yöntem akıllı telefonlarda değil, yalnızca PC’de geçerlidir.

iunfollow kullanma

İnsanları takip etmeyi bırakmanın bir sonraki yolu, iunfollow adlı üçüncü taraf bir uygulama kullanmaktır. Bu tarayıcı tabanlı bir uygulamadır ve insanları takip etmeyi bırakmanın manuel bir yöntemidir. Bu, aynı anda yalnızca bir kişiyi takipten çıkardığınız anlamına gelir. Yüksek sayıda takipçiniz varsa, takibi bırakmanız çok zaman ve çaba alacaktır. Üçüncü taraf uygulamasını kullanarak Twitter’daki herkesi takip etmeyi kaldırmak için aşağıdaki adımları izlemeyi bırakın:

1. Dokunun ‘Twitter ile giriş yap’ ve hesabınıza giriş yapın.

Twitter'da herkesi takipten nasıl ederek nasıl izin vermem?

2. Bu dokunuştan sonra ‘Takibi Bırakma’ sekmesine ve ardından takip etmek istemediğiniz kişinin yanında takip etmeyi bırakma düğmesine basın.

Twitter'da herkesi takipten nasıl ederek nasıl izin vermem?

Bu şekilde Twitter’daki herkesi manuel olarak takip etmeyi bırakın. Bu, takip ettiğiniz kişi sayısına bağlı olarak uzun sürebilir.

Beni Takip etmeyenleri kullanma

İnsanları takip etmeyi bırakmanın bir sonraki yolu, Who Unfollowed Me adlı üçüncü taraf bir uygulama kullanmaktır. Bu tarayıcı tabanlı bir uygulamadır ve insanları takip etmeyi bırakmanın manuel bir yöntemidir. Bu, aynı anda yalnızca bir kişiyi takipten çıkardığınız anlamına gelir. Yüksek sayıda takipçiniz varsa, takibi bırakmanız çok zaman ve çaba alacaktır. Beni Takip etmeyen üçüncü taraf uygulamasını kullanarak Twitter’daki herkesi takip etmeyi kaldırmak için şu adımları izlemesi yeterlidir:

1. Beni Takip etmeyenleri açın ve Twitter hesabınızla giriş yapın.

Twitter'da herkesi takipten nasıl ederek nasıl izin vermem?

2. Dokunun ‘Bağlantılar’ ve sonra ‘Beni takip etmiyor’ ve ‘Karşılıklı Takip’.

3. Bu dokunmadan sonra her hesabın yan tarafındaki takipten açma düğmesine dokunun.

Twitter'da herkesi takipten nasıl ederek nasıl izin vermem?

Bu şekilde Twitter’daki herkesi manuel olarak takip etmeyi bırakın. Ancak, bu yöntem takip ettiğiniz kişi sayısına bağlı olarak uzun sürebilir.

Twitter için Takip Etmeyi Bırakma uygulamasını kullanma

İnsanları takip etmeyi bırakmanın bir sonraki yolu, Twitter için Unfollow uygulaması adlı üçüncü taraf bir uygulama kullanmaktır. Bu bir akıllı telefon uygulamasıdır ve insanları takip etmeyi bırakmanın manuel bir yöntemidir. Bu uygulamayı android ve iOs cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Yüksek sayıda takipçiniz varsa, bu yöntemin takibini bırakmanız çok zaman ve çaba alacaktır. Twitter için üçüncü taraf uygulaması Unfollow uygulamasını kullanarak Twitter’daki herkesi takip etmeyi kaldırmak için şu adımları izlemesi yeterlidir:

1. Twitter için takipten alma uygulamasını açın ve Twitter hesabınıza giriş yapın.

2. Dokunun ‘Beni Takip Etmiyor’ ve ‘Karşılıklı’.

twitter'da herkesi takipten çıkarmak

3. Bu dokunmadan sonra, insanları takip etmeyi bırakmak için her hesabın yan tarafındaki Takip Etmeyi Bırakma düğmesine dokunun.

twitter'da herkesi takipten çıkarmak

Bu şekilde akıllı telefonlarınızı kullanarak Twitter’daki herkesi manuel olarak takip etmeyi bırakın. Ancak, bu yöntem takip ettiğiniz kişi sayısına bağlı olarak uzun sürebilir.

Beni Takip Etmeyen Herkesi Twitter’da Nasıl TakipTen Edesiniz?

Artık Twitter’daki herkesi takip etmeyi nasıl takip edeceğinizi bildiğinizi umuyoruz. Şimdi sizi takip etmeyenleri nasıl takip etmeyeceğimize bakalım. Ya seni takip etmeyen insanları takip etmek istemiyorsan? Twitter’da seni takipten çıkaran kim biliyor musun? Evet, sizi otomatik olarak kimin takipten çıkardığını bilebilirsiniz. Her şeyden önce, Twitter’da Who Unfollowed Me’ye giriş yapın ve Bağlantılar’a dokunun. O zaman Beni Takip Etme’ye dokunun ve sizi takip etmeyen insanları takip etmeyi bırakın.

Son

Bu nedenle, Twitter’daki aşağıdaki listenizdeki herkesi kolayca takiptenabilirsiniz. PC’de tüm hesapları otomatik olarak takip etmeyi bırakmanın birkaç ücretsiz yöntemi vardır. Bunu bilgisayarlarınızı ve akıllı telefonlarınızı kullanarak da manuel olarak yapabilirsiniz. Sadece yukarıda verilen adımları izleyin ve hepiniz gitmeye hazırsınız. Makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Umarız Twitter’daki herkesi nasıl takipten çıkardığınıza dair cevabınızı almışsınızdır. Lütfen bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve büyümemize yardımcı olun. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, bunları yorum kutusuna bırakın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan