Twitter’da Sizi Kimin TakipTen Çıkardığını Nasıl Anlarsınız?

Twitter’da Sizi Kimin TakipTen Çıkardığını Nasıl Anlarsınız?

Twitter, günümüzde çok popüler olan sosyal ağ sitelerinden biridir. Twitter, tweet yapmanıza ve başkalarının tweetlerini retweetlemenize izin verir. Kullanıcılar da birbirlerini takip edebilir. Bazen Twitter’da sizi kimin takipten çıkardığını bilmek isteyebilirsiniz. Bunun nasıl yapacağına dair cevabı almak istiyorsanız, makalenin tamamını okuyun. Bu makaleyi okuduktan sonra, Twitter’da sizi kimin takipten çıkardığını kolayca bilebilirsiniz.

Peki, neden Twitter’da sizi kimin takipten çıkardığını bilmek istersiniz? İnsanlar bazen seni takip edip takipten çıkarmak zorundalar. Twitter’daki botlar da aynısını yapıyor. Ayrıca, yanlışlıkla takip ettiğiniz birini, sizi takipten çıkardığını bilerek takip etmeyi de isteyebilirsiniz. Aynı şeyi yapmak için birkaç yöntem vardır. Bunlar:

  1. Sizi manuel olarak kimin takipten çıkardığını bilin
  2. Üçüncü taraf uygulamaları kullanarak sizi kimin takipten çıkardığını bilin

Twitter’da Sizi Kimin TakipTen Çıkardığını Nasıl Anlarsınız?

Twitter, sizi kimin takip edip etmediğini bilmeniz için bir seçenek sunar. Bu, sizi kimin takipten çıkardığını bulmanıza da çok yardımcı olabilir. Aynı şekilde size yardımcı olacak farklı uygulamalar da vardır. Twitter’ın artan popülaritesi, Twitter’ın birçok özellik getirmesini sağladı.

Sizi manuel olarak kimin takipten çıkardığını bilin

Twitter, sizi kimin takip edip etmediğini bilmenize yardımcı olabilir. Bu yöntemin gerçekleştirilmesi biraz zaman alsa da, kolayca yapabilirsiniz. Bu yöntemi akıllı telefonların yanı sıra pc’lerde de takip edebilirsiniz. Twitter, sizi kimin takip etmediğini bilmenizi sağlar. Twitter’da sizi kimin takipten çıkardığını öğrenmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

1. Twitter’ı açın ve hesabınıza giriş yapın.

2. Dokunun ‘Takip’.

3. Bunu yapan kişi, ‘Seni takip ediyor’ isimlerinin üstünde sizi takip eder. Eğer seni ismin üstünden takip edeni görmezsen, onlar izlemez.

Twitter'da Sizi Kimin TakipTen Çıkardığını Nasıl Anlarsınız?

Bu nedenle, Twitter’da sizi kimin takip etmediğini kolayca bilebilirsiniz. Yöntem farklı cihazlar için geçerlidir. Bu, Twitter’da sizi kimin takipten çıkardığını bilmenin yollarından biridir. Ancak, çok fazla takipçiniz varsa, bu yöntemin sizi kimin takipten çıkardığını bilmek uzun zaman alır. Sizi kimin takipten çıkardığını bilmek için kullanabileceğiniz alternatif bir yöntem de vardır.

Üçüncü Taraf Uygulamaları Kullanarak Twitter’da Sizi Kimin TakipTen Çıkardığını Bilin

Sizi kimin takipten çıkardığını öğrenmek için farklı üçüncü taraf uygulamaları da kullanabilirsiniz. Günümüzde Takibi Bırakma, Takipçi Denetleyicisi, Takipçi Analizörü vb. Bu uygulamaları hem Android’de hem de iPhone’da alabilirsiniz. Bu uygulamaları kullanarak Twitter’da sizi kimin takipten çıkardığını kolayca bilirsiniz.

Bu uygulamalardan bazıları Who Unfollowed Me, Unfollower Stats, vb. Bu uygulamalar sizi kimin takipten çıkardığını takip eder. Bunlar otomatik uygulamalardır ve istatistikleri daha hızlı bilmenize yardımcı olabilir. Üçüncü taraf uygulamaları kullanarak Twitter’da sizi kimin takipten çıkardığını öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Açık WhoUnfollowed Beni.

2. Dokunun ‘twitter’da oturum aç’.

Twitter'da Sizi Kimin TakipTen Çıkardığını Nasıl Anlarsınız?

3. Tıklayın ‘Uygulamayı Yetkilendirme’ Twitter’da zaten oturum yazdıysanız. Yapmadıysanız oturum açma üzerine tıklayın ve ardından ‘Uygulamayı Yetkilendirme’.

Twitter'da Sizi Kimin TakipTen Çıkardığını Nasıl Anlarsınız?

4. Her şey yüklendikten sonra, ‘Takipten Çıkaranlar’.

Twitter'da Sizi Kimin TakipTen Çıkardığını Nasıl Anlarsınız?

Bu şekilde, üçüncü taraf uygulamaları kullanarak sizi kimin takipten çıkardığını bilirsiniz. Seni kimin takipten çıkardığını bilmek çok kolay. Bu çok fazla zaman almaz ve çabanızdan tasarruf sağlar. Tüm takipsizleri aynı anda gösteriyor. Çok fazla takipçisi olan insanlar için etkilidir. Sizi kimin takipten çıkardığını öğrenmek için tek tek tarama yapmanıza gerek yoktur.

Son

Bu yüzden sizi kimin takipten çıkardığını kolayca bilirsiniz. Sadece yukarıda verilen adımları izleyerek farklı üçüncü taraf uygulamaların ve Twitter uygulamasının kendisinin yardımıyla yapabilirsiniz. Makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Umarız Twitter’da sizi kimin takipten çıkardığını nasıl bilirsiniz? Lütfen bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve büyümemize yardımcı olun. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, bunları yorum kutusuna bırakın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan