Twitter’da Taslaklar Nasıl Bulunur?

Twitter’da Taslaklar Nasıl Bulunur?

Twitter, Facebook ve Instagram ile birlikte önde gelen sosyal medya platformu devlerinden biri oldu. Kullanıcılar birbirleriyle etkileşime girer ve ‘Tweetler’ şeklinde mini bloglar yayınlar. Bu tür tweetler beğenilebilir, gönderilebilir ve hatta retweetlenebilir. Bazen bir tweet için bir fikriniz olabilir, ancak bunu ortaya koymak ve tweet atmak için yeterli zamanınız olmayabilir. Bu gibi durumlarda, tweetinizi taslak olarak kaydedebilir ve daha sonra yazmayı bitirebilir ve son olarak bir tweet olarak yayınlayabilirsiniz.

Şimdi, Twitter uygulamasında bu tür taslakları nerede bulacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bu nedenle, bu makalede size Twitter’da taslakları nasıl bulacağınızı göstereceğiz. Taslaklarınızı kolayca arayabilmeniz için basitleştirilmiş adımları bulmak için aşağıya kaydırmaya devam edin.

Twitter’da Taslaklar Nasıl Bulunur?

Bir tweeti yazıp iptal etmeye çalıştığınızda, Twitter size yeni yazılmış tweetinizi başvuruda taslak olarak kaydetme seçeneği sunar. Tüm taslaklarınız, düzenlemek ve bitirmek ve hatta silmek için herhangi bir noktada erişebileceğiniz bir klasöre kaydedilir. Taslaklarınızı Twitter’da bulmak çok kolaydır. Mobil veya masaüstü için aşağıdaki adımları izlemesi yeterlidir:-

Mobil Cihazlarda

Birkaç basit adımı izleyerek taslaklarınıza cep telefonunuzdan kolayca erişebilirsiniz:-

1. ‘ye dokunun ve basılı tutun.Yeni Tweet‘ simgesi sağ alttadır.

2. tüy simgesini sağdaki simgeye göre kullanarak kopyalar.

Twitter'da Taslaklar Nasıl Bulunur?

3. ‘Nize gönderileceksiniz.Taslak‘ Herhangi bir taslağı seçebileceğiniz klasör.

Twitter Uygulamasında Taslaklar Nasıl Bulunur?

Masaüstünde

Taslaklarınız ‘ altında kaydedilir.Yayınlanmamış Tweetler‘. Twitter’ın masaüstü sürümünde taslaklarınıza ulaşmak için birkaç kolay adımı izlemeniz gerekir:-

1. Tarayıcınızda Twitter’ı açın ve maviye tıklayın ‘Tweet‘ kutusunu seçin.

Twitter'da Taslaklar Nasıl Bulunur?

2. ‘ye tıklayın.Yayınlanmamış Tweetler‘nin sağ üst kısmından 100 binden fazla 100 binden fazla

Twitter'da Taslaklar Nasıl Bulunur?

3. Om ‘Taslak‘ kaydettiğiniz tüm taslaklara erişmek için.

Twitter'ın masaüstü sürümünde Taslaklar Nasıl Bulunur?

Twitter’da Taslak Silebilir misiniz?

Evet, isterseniz Twitter’da bir taslağı silebilirsiniz. Sadece taslaklarınıza gidin ve silmek istediğinize tıklayın. Tweet açıldıktan sonra ‘İptal‘ ve ‘ye tıklayın.Silmek‘. Bunu ettikten sonra tweet taslağınız silinir. Bu eylem kalıcıdır ve tweetinizi tekrar alamazsınız.

Sarmak

Bazen birkaç saniye içinde bir tweet yazıp hemen yayınlayabiliriz. Ancak bazen bilinmeyen bir nedenden dolayı veya belki de tamamlamadığınız için tweeti gönderemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tamamlanmamış tweet’inizi taslak olarak kaydedebilir ve daha sonra istediğiniz zaman açabilirsiniz. Tüm taslaklarınız tek bir yere kaydedilir, böylece bunlara erişmeniz ve düzenlemeniz ve hatta silmeniz daha kolaydır.

Bu yazıda, Twitter’da taslakları nasıl bulacağınızı gösterdik. Umarım bu makale sana bir şekilde yardımcı oldu. Bu makale için budur, ancak sorularınızı herhangi bir tereddüt etmeden aşağıda bırakabilirsiniz. Onlara mümkün olan en kısa sürede cevap vermek için elimizden geleni yapacağız.

Yorum Yap
0 Yorum yapan