YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

YouTube bu günlerde video eğlencesinin en popüler şekli olduğu için kısa video endüstrisine dalıyor, ancak YouTube’daki ‘ adlı en yeni özelliğe çok meraklı değilseniz.Şort‘ YouTube şortunu istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Tiktok çevrimiçi eğlence topluluğuna girdikten sonra, insanlar kısa video yapma özelliği hakkında her şeyi yaptılar. Oluşturmak ve izlemek ve minimum dikkat süresi gerektirmek zaman verimlidir. Bu nedenle, hızlı yayılma popülaritesini göz önünde bulundurarak, YouTube da yaratıcısı için benzer bir konsept sundu. Artık kelimenin tam anlamıyla adlandırılan kısa videolar yapabilirler YouTube Şort seyircilerini eğlendirmek için.

Ama herkes olmayabilir. düşkün YouTube’un bu en yeni girişiminden. Eğer bu insanlardan biriyseniz ve YouTube Şortlarını kapatmaBurası doğru durak. Bu yazıda, YouTube Shorts’ı kapatmak için birden fazla yönteme bakacağız.

YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

YouTube Shorts neredeyse bir yıldır kaçak ama kesinlikle birçok istekli kitlenin dikkatini çekti. İnsanlar bu kısa videoları eğlenceli ve izlemesi kolay buluyor. Ancak birçok kişi, şu anda mevcut olan YouTube Shorts için tutarsızlık ve özellik eksikliğinden de şikayet etti. Bu, bazılarının YouTube Shorts’dan hiç hoşlanmamalarının bir nedeni olabilir.

İşte onlardan kurtulmayı dört gözle bekliyorsanız YouTube Shorts’u kapatmanın yolları.

  • YouTube Akışından Kaldır
  • Eski sürüme düşürme
  • Üçüncü taraf uygulamayı kullanma

YouTube Akışından Kaldır

Herhangi bir şort ‘olarak işaretleyerekİlgilenmiyorum‘, kullanıcılar uygulamalarının ana ekranından seçilen şortlardan kurtulabilirler. Bu, özellikle yalnızca belirli bir Tür YouTube şortlarını kaldırmaya çalışıyorsanız etkilidir.

1. YouTube’ı başlatın ve Şort’un yerini bulun.

2. Üç nokta simgesine tıklayın.

3. ‘yi seçinİlgilenmiyorum‘.

YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

Seçilen kısa akış feed’inizden kaldırılacaktır. Bu, YouTube şortlarını ayrı ayrı kaldırabilirsiniz. Ancak, her YouTube kısasını manuel olarak seçmenizi gerektirdiği ve toplu olarak yapılamayacağı için bir güçlük olabilir. Bu şekilde YouTube şortlarını tek tek kapatabilirsiniz.

Eski sürüme düşürme

Daha önce de belirtildiği gibi, YouTube Shorts sadece yaklaşık bir yıldır tanıtıldı, bu da YouTube’da nispeten yeni bir özellik olduğu anlamına geliyor. Bu nedenle, uygulamayla ilgili en son güncellemelerden kurtulabilirseniz veya eski sürüm uygulama, şort özellikli etkin olmadan uygulamayı kullanarak kendinizi bulabilirsiniz.

1. YouTube’a uzun süre basın ve ‘Uygulama bilgileri‘.

YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

Bu sizi doğrudan cep telefonunuzun ayarlarına götürecektir. Alternatif olarak Ayrıca, Ayarlar>Apps>YouTube aynı sonuç için.

2. Üç noktalı menü simgesine tıklayın.

YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

3. ‘yi seçinGüncelleştirmeleri kaldırma‘.

YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

Uygulamanın en son güncellemeleri kaldırılacak ve YouTube’un eski sürümüyle baş başa kalacaksınız. Bu şekilde YouTube şortlarını tamamen kapatabilirsiniz.

Üçüncü Taraf Uygulamayı Kullan

‘ adlı bir üçüncü taraf uygulamayı kullanmak için de yerleşebilirsiniz.YouTube Vanced‘ uygulamasını kullanırken YouTube şortlarını artık görmemek için ayarları değiştirmek için. İndirmek YouTube Vanced akıllı telefon veya KİŞİSEL BİLGİSAYAR ve hesabınızı kullanarak oturum açın.

1. YouTube Vanced’i başlatın.

2. Profilinize gidin.

YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

3. ‘ye tıklayın.Ayarlar‘ ve ‘Vanced Ayarları‘.

YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

4. ‘yi seçinReklam Ayarları‘.

YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

5. ”de geçiş’Şort rafı‘.

YouTube Şort Nasıl Kapatilir?

6. Vanced Ayarına dönün ve ‘Düzen ayarları‘.

7. ”i açın’Yorumlar konumu (alfa)‘.

Bu, feed’inizdeki YouTube şortlarını tamamen kapatacaktır.

Son

YouTube şortlarını kapatmanın yollarını bilmek size yardımcı olacaktır kısanın ayarlarını devre dışı bırakmak YouTube uygulamanızda. Bu, YouTube’da şortları tamamen görmekten kaçınmanın harika bir yoludur. Umarız bu yararlı bir makaleydi. Herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan