Zoom’da Kameranızı Nasıl Dondurursunuz?

Zoom’da Kameranızı Nasıl Dondurursunuz?

Pandemi, evlerimizin duvarlarıyla sınırlıyken hepimize çok fazla sefalet ve sıkıntı getirdi. Hepimiz yeni kilitleme hayatımıza devam etmenin yollarını ararken, hepimiz Zoom olarak bilinen harika uygulamayla tanıştık. Zoom, çalışan veya okuyan herkes için bir cankurtaran olmuştur. Hepimiz videolarımızı açabileceğimiz ve gerçek hayatta olduğu gibi birbirimizle konuşabileceğimiz uygulama üzerinde toplantılarımızı yaptık.

Ancak, konuşmadığınızda bile videonuzu açmanız gereken tüm Zoom toplantılarından yorulmuş olabilirsiniz. Bu durumlarda, kameranızı Zoom’da dondurabileceğiniz küçük bir hile kullanabilirsiniz. Aşağıda belirtilen adımları ve yöntemleri izleyin ve gitmeye hazır olacaksınız.

Zoom’da Kameranızı Nasıl Dondurursunuz?

Kameranızı Zoom’da dondurmak çok kolaydır ve kesinlikle öğrenmeniz gereken çok kullanışlı bir numaradır. Bir günde çok fazla toplantınız olabilir ve her toplantıda videonuzu açmak için çok yorgun olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, kameranızı dondurmaya güvenmelisiniz. Aşağıda, hem mobil hem de masaüstünde Zoom’da kameranızı dondurmanın yolları vardır, bu nedenle tercih ettiğinizi takip edin.

Masaüstünde

1. Zoom hesabınızı açın ve oturum açın.

2. ‘ye tıklayın.Ayarlar‘ simgesi sağ üstte.

Zoom'da Kameranızı Nasıl Dondurursunuz?

3. ‘ye tıklayın.Arka Plan ve Filtreler‘ seçenek listesi ortaya çıktığında.

Zoom'da Kameranızı Nasıl Dondurursunuz?

4. ‘ye tıklayın.Resim Ekle‘ simgesi yan tarafta bulunur.

Masaüstünde Zoom'da Kameranızı Dondurmak Nasıl Yapılır?

5. Ekranın olmasını istediğiniz görüntüyü seçin.

Zoom'da Kameranızı Nasıl Dondurursunuz?

6. Şimdi resmi arka planınız olarak seçin.

Masaüstünde Zoom'da Kameranızı Dondurmak Nasıl Yapılır?

Mobil Cihazlarda

1. Zoom hesabınızı açın ve oturum açın.

2. Zoom’da Toplantı Başlatın.

3. Ayarlarda Daha Fazla

4. Bölünmüş ekran görünümünü kullanarak başka bir uygulama açın.

5. Şimdi Zoom kameranız donmuş gibi görünecektir.

Kameranızı iPhone’da Zoom’da Dondurabilir misiniz?

İPhone’unuz varsa kameranızı Zoom’da dondurabilirsiniz. Telefonunuzu döndürerek bölünmüş ekran özelliğini kullanmanız gerekir ve ardından kameranız donmuş görünür. Bölünmüş ekran özelliğine sahip olmayan eski bir iPhone’unuz varsa, App Store’a gidebilir ve ‘ gibi ücretsiz uygulamalar indirebilirsiniz.Bölünmüş Ekran Çoklu Görev‘ gibi ücretli uygulamalar bileDüet Göstermek‘.

Sarmak

Zoom, öğrencilerden işçilere ve daha birçok şeye kadar herkes için gerçekten yardımcı oldu. Ancak, bu nedenle, bir günde oldukça rahatsız edici ve yorucu olan birçok toplantınız olabilir. Videonuzu açık tutmanız istenirse, daha da baş ağrısı olabilir. Böylece kameranızı Zoom’da dondurmanın püf noktasını öğrenebilirsiniz, böylece biraz soluklanabilirsiniz. Sadece yukarıdaki adımları izleyin ve gitmeye hazır olacaksınız.

Bu yazıda, Zoom’da kameranızı dondurmanın yollarını gösterdik. Bu konuyla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, lütfen bunları aşağıda bırakmaktan çekinmeyin. Onlara en kısa sürede cevap vereceğiz, bu yüzden tereddüt etmeden sorun.

Ayrıca Oku:

Zoom’da Bekleme Odası 2022’de Nasıl Kapatılır?

En son teknoloji haberleri, ipuçları ve püf noktaları ve teknik incelemeler için bültenimize abone olun.

Yorum Yap
0 Yorum yapan